Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

dla mnie grafa w wyścigach ma przede wszystkim nie przeszkadzać - a ta tutaj zaprezentowana jest przynajmniej dobra, więc na prawdę nie ma co się czepiać. lepiej niech grafa będzie tylko dobra za to skupią się na grze i modelu jazdy to będzie cud malina. ja w każdym razie jaram się tym tytułem

Odnośnik do komentarza

Na fotach od SMS wygląda to lepiej niż na medium IMHO. Pewnie to przez blur.

Pewnie przez pogode ktora wybralem. Na medium najbardziej w dupe dostaja odbicia otoczenia z kaluzach.

No i nie jest powiedziane ze wszystko bedzie na medium. Jak w kazdej multiplatformie, rozne efekty bedza mialy rozne ciecia (niekoniecznie wszystko na medium). Te, na ktore malo kto zwroci uwage mogli obciac bardziej zeby dac inne bajery lepszej jakosci.

No i nie zapominajmy ze gra wyjdzie za rok, wiec jeszcze sporo moze sie zmienic :)

Jesli chodzi o model jazdy to jest cholernie wymagajacy. FFB na poziomie innych pecetowych simow.

Odnośnik do komentarza

Magik zasugerujcie na forum developera aby po ukończeniu Project CARS rozważyli stworzenie gry rajdowej z prawdziwego zdarzenia na tych samych zasadach co teraz - dostęp do wczesnej bety, otwartość na sugestie graczy, ogólnie w kickstarterowym duchu. Może mała petycja w tej sprawie? Nie wiem czemu ale mam wrażenie, że to są odpowiedni ludzie do tej roboty,

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żałuję, że tutaj zajrzałem. Moje ciśnienie na tę grę rosło z każdą stroną czytaną w tym temacie. W 2013 roku wyjdzie tyle symulatorów na PC, że zacząłem przeglądać ceny pctów, które by to ogarnęły. Póki co mam ps3 i maka. Kupno pc chyba będzie przesadą. Jednak nic tak mnie nie jara jak dobry sim, a grafika tej gry rozwala łeb. 2013 rok będzie rokiem ciężkich wyborów... Prawdopodobnie nowa generacja konsol i świetne symulatory na PC. Pożyjemy, zobaczymy. :) Oby wersja na PS3 nie zawiodła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac...jesli nic Cie nie jara jak dobry sim to po prostu nie ma lepszego wyjscia jak kupno PC.

 

GSC2012, rFactor, LFS, iRacing, NetKar Pro, GTR ...

A przyszlosc rysuje sie sie rowie swietnie.

pCARS, Assetto Corsa (polecam zajzec do odpowiedniego tematu), rFactor2, Raceroom Experience, GTR3.

 

Tymczasem swit w pCARS :P

http://www.youtube.com/watch?v=L3yjlEY4Lfg

 

I pare nowych fotek z forum (nie moje:)

8323131980_a5324ae389_h.jpg

8322073527_fae2162686_h.jpg

8325511428_5d476c4a0a_b.jpg

iydXRwqlzn6bK.jpg

1356746933-pcars-2012-12-28-20-18-50-598.jpg

ibyvg1W04wd3Ss.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Co do kamer to po prostu dodali kilka widokow i zostaly one podzielone na 3 grupy. W opcjach sterowania dodaj sobie klawisz do przelaczania miedzy poszczegolnymi grupami lub po prostu przytrzymaj dluzej przycisk zmiany kamery a gra przejdzie do nastapnej grupy :)

Monaco faktycznie ma buga. To sie dzieje na torze czy w pit stopie? Jesli to drugie to mozesz dalej jezdzic w trybie TT i wyscigu.

 

 

Dla reszty kolejny update :)

 

RUF RGT-8 i BMW M3 E92 GT4

8511012195_8510d749f1_b.jpg

196l3oj0.jpg

 

 

I kilka moich fotek :P

pcars2013020317524794.jpg

pcars2013020318140806.jpg

pcars2013010122305476.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdaje sie ze tak ale moze minac troche czasu zanim znowu bedzie mozna kupic toolpack.

Aktualnie World Mass evelopment jest "przeswietlane" przez Financial Services Authority  i na ten czas kupowanie/upgradowanie toolpackow zostalo zawieszone.

 

 


Z innej beczki w ostatnim czasie duzo robia w kwesii modelu jazdy.
Trwaja wzmozone prace nad nowym modelem opon. Testowanie roznych mieszanek, real timowy tyre flex.





Duzo sie dzieje w kwestii pracy zawieszenia.




iEPdY1SN2iAkT.gif


 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...