Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

O boże, wrzucacie linki do gównianych portali internetowych skierowanych do równie gówniarskiej grupy docelowej, nabijacie im licznik wejść i jeszcze przeżywacie te ich gówniane hasełka mające na celu tylko przyciągnąć durnych komentatorów.

 

No nie zaniżajmy poziomu tego działu forum. ;)

Masz rację.

 

A właśnie, polecicie jakieś dobre serwisy z newsami?

Odnośnik do komentarza

 

O boże, wrzucacie linki do gównianych portali internetowych skierowanych do równie gówniarskiej grupy docelowej, nabijacie im licznik wejść i jeszcze przeżywacie te ich gówniane hasełka mające na celu tylko przyciągnąć durnych komentatorów.

 

No nie zaniżajmy poziomu tego działu forum. ;)

Masz rację.

 

A właśnie, polecicie jakieś dobre serwisy z newsami?

 

 

https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

http://www.ppe.pl/news/40672/dark-souls-iii-usmierci-wasze-komputery-znamy-wymagania-sprzetowe-nowej-gry-from-software.html

 

to są według ppe ZATRWAŻAJĄCE wymagania sprzętowe, stare procesory albo jeszcze starsze karty graficzne

 

 

ZATRWAŻAJĄCE

1. Czego spodziewales sie po Pudelku polskiego gajmingu? Sam Perez napisal,ze nie sa PAP :D Ogolnie z jego wypowiedzi w temcie o portalu mozna wywnioskowac,ze maja wy(pipi)ane co pisza byle by ludzie wchodzili i klikali news.

A to mógł jeszcze bardziej zaznaczyć, że to plotka? Kategoria newsa plus "Napiszę na początku, aby wszyscy dokładnie przeczytali – aktualnie jest to tylko i wyłącznie plotka, ale…"

 

Pisałem wielokrotnie - PPE to nie PAP. Nie bazujemy na samych treściach, które potwierdza 5 źródeł. 

2. Czego sie spodziewales po Mateuszu Globie,znaczy sie Golab.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy serwis niusowy to to forum.

Już wielokrotnie nadziałem się na teksty sponsorowane: np. KomputerŚwiat psioczy na iObit Advanced System Care, a za chwilę daje full wersję. Albo wychwalają G-Data Antywirus, a potem co któraś strona to reklama GData. Z PC Format było podobnie. Jak mam traktować gazetki/serwisy o gierkach, gdzie redaktorzy zostają zapraszani do siedziby firmy, wszystko cacy cacy, same zachwalania, a w rzeczywistości będzie crap (Pixel i ich ostatni numer, gdzie opisali jakieś tam studio dev.).

Wolę przeczytać 10 opinii, 10ciu różnych kolesi, w kilku zdaniach, niż czytać tekst na 2 strony. A i tak nie wiem, czy czytam prawdę, zwłaszcza gdy ocena wysoka, a obok reklama tejże gierki.

Tylko forumek prawdę Ci powie.

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/40672/dark-souls-iii-usmierci-wasze-komputery-znamy-wymagania-sprzetowe-nowej-gry-from-software.html

 

to są według ppe ZATRWAŻAJĄCE wymagania sprzętowe, stare procesory albo jeszcze starsze karty graficzne

 

 

ZATRWAŻAJĄCE

 

a dzisiaj wszedłem na pclab, ten sam news: http://pclab.pl/news67552.html

 

i tekst 

 

 

a szczęście nie będziemy potrzebowali zbyt mocnego peceta.

 

 

 

beka z kąsolomaniaków

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co polecacie człowiekowi, który najbardziej lubi Super Mario Galaxy, Resident Evil 4 i Portal 2?

Wyszedł jakoś miesiąc temu bodaj Sonic Lost World ? Z platformerów dobry dla mnie był ostatnio Ori and Blind Forest, Trine'y, Raymany, Fez.

Seria Dead Space jest, The Evil Witchin. Z gier Portalopodobnych nie przychodzi mi nic specjalnego, ale ostatnio spróbowałem Cradle - Nie ma za bardzo może coś wspólnego z tytułem Valve ale ma naprawde spoko klimat.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

no dobra panowie doradzajcie:

mam metro 2033 ale nigdy nie gralem bo slyszalem ze niedociagniecia techniczne psuja za bardzo

chce kupic metro last light w tym sale bo slyszalem ze jest lepsze i naprawia bledy poprzedniej

i teraz pytanie czy warto kupic to w bundlu razem z 2033 redux. naprawia to cos? jest warte tych 3 euro wiecej? wyciagne z tego wieksze value skoro juz mam zwykle 2033 niz z 2 paczek chipsow albo 4 paczkow z roza i migdalami?

 

ps. ewentulanie czy mozna grac w last light bez grania w 2033

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...