Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel (pipi) dostał kody na rainbow six siege i tom raidera, ale już wcześniej kupował kartę i dostał z nią mgsv. nie chce mi powiedziec jak bo jest (pipi)em. Ktoś coś wie na ten temat?

 

http://lowcygier.pl/darmowe/rise-of-the-tomb-raider-za-darmo-dla-posiadaczy-kart-graficznych-gtx-980-ti-980-i-970-od-asusa/

 

Asus......

Edytowane przez Widget
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wszelkich fanów Harvest Moon i temu podobnych informuję, że ukazał się Stardew Valley. Stylistycznie przypomina jakąś Terrarię, ale od strony mechaniki to nic innego, jak wierny klon HM ze sporą ilością usprawnień i nowych pomysłów. Tyle co pograłem na razie zapowiada się miodnie, a gra jest stosunkowo tania.

 

http://store.steampowered.com/app/413150/

Odnośnik do komentarza

Wszelkich fanów Harvest Moon i temu podobnych informuję, że ukazał się Stardew Valley. Stylistycznie przypomina jakąś Terrarię, ale od strony mechaniki to nic innego, jak wierny klon HM ze sporą ilością usprawnień i nowych pomysłów. Tyle co pograłem na razie zapowiada się miodnie, a gra jest stosunkowo tania.

 

http://store.steampowered.com/app/413150/

 

Jak pograsz troche więcej, to prosiłbym o szersze wrażenia. :) Gra bardzo przypomina Harvest Moona (np. animacje, dialogi), a więc od razu zapisałem ją do listy zainteresowań.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dla fanów Diablo pojawiła się kolejny strzał Grim Dawn, na silniku Titan Questa może nie wygląda jakoś rewelacyjnie, ale zbiera bardzo pozytywne recenzje na steamie ktoś testował? Szczerze mówiąc to mając darmowego Path of Exile troche szkoda mi wydawać siano, ale pewnie kiedyś zbadam

 

2011-05-13_inventory01_lrg.jpg

 

Grim-Dawn-3.jpg

Odnośnik do komentarza

Włąsnie, ktos grał, ktoś coś już powie o tym Grim Down. Od dawna za mną "chodzi" jakiś fajny h&s, na konsolach posucha niestety. Da sie na piecach w tego typu gry grac na padzie czy tylko klawa plus mycha?

Ta gierka co bluber napisał, to ma wsparcie dla pada, a także karty :)

Podstawowe informacje, takie jak właśnie obsługa pada, język gry, można sprawdzić na stronie sklepu Steam.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Zainstaluj sobie Path of Exile no i tylko mycha wiadomo. Padem to sobie możesz pograć w Diablo 3 :>

 

Nie na PC, nie możesz. C'mon, w takie gry gra się tylko mychą.

 

Miałem na myśli, że Diablo sobie może pograć na padzie na konsoli. I w tym skrócie myślowym miałem dokladnie to samo przesłanie - takie gry tylko na myszce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...