Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Prezen dla tych co graja/grali w bf3:

Join Medal of Honor Warfighter to unlock the Swedish Spec Op

Step into the role of elite, International Operators in Medal of Honor Warfighter. The latest entry in the series is built on the same Frostbite 2 technology that powers Battlefield 3. For being a Battlefield 3 player, we will immediately unlock the Swedish SOG point man for you online. Here to tell you more about this Tier 1 operator is Kristoffer “Hoffe” Bergqvist, formerly from DICE and now Creative Director at Danger Close...
Wiecej pod linkiem: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654786557443487/ Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

na torrentach.. plaga jakaś

Patrzac po rozmiarze pliku,chyba beda tekstury HD.

 

(zeby nie bylo,to nie mam zamiaru pobierac.Tylko bylem ciekaw rozmiaru pliku i ilosci plyt)

 

Instalka hd jest plyty sa dwie pierwsza multi i textury druga singiel, grafika poziom bf3 szaro bury ale ujdzie singiel bardzo mi pasuje ale gra zbugowana strasznie nie chce spoilowac gdzie i co, na plus bardzo fajny nowy system celowania w polaczeniu z cover, no i mega dzwiek do tej gry pozadny system 5.1 wymagany, multi olewam. Jest w(pipi)iajaca latara z bf3.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Dodam tylko za sa bardzo fajne sekcje za kierownica , taki maly odskok od ciaglego szczelania.

 

Super miodzio... podczas wyścigu samochód kierowany przez si przyblokował się na murku myślałem ze to koniec pościgu uderzałem swoim pojazdem w niego z myśla ze może wybuchnie albo kierowca wypadnie :0 koniec końców wystukałem go z przeszkody i zaczął uciekać dalej.... sekwencje snajperskie? strzelać w obrys byle gdzie i tak trafisz do tego czasami granaty rzucane przez oponentów nie wybuchają. Gra sie calkiem przyjemnie fabula jest bardzo fajna , bardziej trzyma od bf3 ale ogólnie do poziomu cod mw to daleeeeeeeko

Edytowane przez mars75
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

heheh piraci jadą po grze jak z taczką g***a :P podobno ogólnie tragedia nie dość ze gra króciutka to singiel słaby ,grafika jak z poprzedniej generacji .... i za to 220zl wołają :D :D .

 

Nie wiem co o tym myśleć ale ten cały Frostbite 2 taki do dupy albo trafia w złe ręce BF3(DICE) MoH (danger close) ... chyba to drugie

Odnośnik do komentarza

BF3 jest średni graficznie daleko mu do niektórych FPS na konsolach.Po becie BF3 wiedziałem że wybiorę wersję na konsole jednak tym razem MOH tak bardzo mnie odrzucił że jeżeli już zagram to na komputerze.Nie patrzę tylko na grafikę ale to jest kpina co wyprawiają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

heheh piraci jadą po grze jak z taczką g***a :P podobno ogólnie tragedia nie dość ze gra króciutka to singiel słaby ,grafika jak z poprzedniej generacji .... i za to 220zl wołają :D :D .

 

Nie wiem co o tym myśleć ale ten cały Frostbite 2 taki do dupy albo trafia w złe ręce BF3(DICE) MoH (danger close) ... chyba to drugie

 

Nie gram na piratach .Gralem w singla of-line ..(konsola sklepowa) mam dobrego znajomego w wielkim sklepie w DE.

Odnośnik do komentarza

heheh piraci jadą po grze jak z taczką g***a :P podobno ogólnie tragedia nie dość ze gra króciutka to singiel słaby ,grafika jak z poprzedniej generacji .... i za to 220zl wołają :D :D .

 

Nie wiem co o tym myśleć ale ten cały Frostbite 2 taki do dupy albo trafia w złe ręce BF3(DICE) MoH (danger close) ... chyba to drugie

 

Nie gram na piratach .Gralem w singla of-line ..(konsola sklepowa) mam dobrego znajomego w wielkim sklepie w DE.

Przecież mi nie chodziło o to że Ty niby grasz na piratach .... czytałem w necie fora i blogi piratów i stąd moje stwierdzenie ze piraci jadą po tej grze .

Odnośnik do komentarza

O to może masz większe doświadczenie niż ja,powiedz mi więc która gra jest ładniejsza (mowa o FPS) na konsole?Która nawiązuje do wojny współczesnej?

Nic nie pisałeś o wojnie współczesnej a po prostu o FPS. Nie ma sensu bym pisał killzone 2-3 ale chociażby crysis 2 zjada graficznie BF3.
Odnośnik do komentarza

O to może masz większe doświadczenie niż ja,powiedz mi więc która gra jest ładniejsza (mowa o FPS) na konsole?Która nawiązuje do wojny współczesnej?

Nic nie pisałeś o wojnie współczesnej a po prostu o FPS. Nie ma sensu bym pisał killzone 2-3 ale chociażby crysis 2 zjada graficznie BF3.

Tylko że w Crysis nie polatam samolotami,nie pojeżdżę czołgiem a budynek nie zawali się po umieszczeniu dużej ilości ładunków na ścianach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...