Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

poziom ostatniego bf3 jest tragiczny a to to to juz poza ocena chyba

 

Sory ale raczej grafika nie jest gorsza od Bf3 ,nie wiem jakie macie telewizory.Grafika jest średnia ok ale napewno nie gorsza od BF3

Zdecydowanie grafika jest gorsza niż w BF3. Może w inną bętę graliśmy ale tutaj nawet cienie gorzej wyglądały.Beta BF3 zachęciła mnie do zakupu a tutaj podobnie jak z poprzednim moh wiem chociaż że należy trzymać się z daleka .

Odnośnik do komentarza

Bo taki mars pewnie ogląda na laptopie i jeszcze w słabej jakości , a co do grafiki z BF3 to nie dyskutuję bo nie ma sensu. Osobiście obejrzałem live na 720p i jest bardzo dobrze, ale jak na razie gra do mnie nie przemawia.

 

Całe menu zerżnięte z PC, nie praktyczne i brzydki.

Super customizacja broni na stoliku i każdą część widzimy jak zmieniamy.

Szybkość zgonu chyba tak samo szybko jak w pierwszej części

Szybka regeneracja życia

Duży odrzut na broniach ale nie wiem czy to po prostu wina danej broni

 

 

na trailerach gra wyglada o niebo lepiej

 

Bo na trailerach była puszczana wersja PC?

 

Gra będzie ładnie wyglądala ale nie na PS360 lecz na PC

Odnośnik do komentarza

poziom ostatniego bf3 jest tragiczny a to to to juz poza ocena chyba

 

Odnosiłem się do tego posta więc czego nie rozumiem, choć może masz rację bo ciężko zrozumieć coś z twojego bełkotu "to to to"

 

No to co maja do tego trailery ogladane "twoim zdaniem na laptopie"? cwaniaczka to ty zgrywaj na wuefie, albo jak od mamy kieszonkowe wyciagasz

Odnośnik do komentarza

Goscie od moh chyba wiekszosc kasy przeznaczyli chyba na popierdziawki z chlopakami z oddzialow specjalnych, bo poszegolnych jednostek i tak nie jestes w stanie rozroznic w rozgrywce jedyne co swiadczy o tym ze gramy Gromem to etykieta gracza z Polska flaga i nazwa Grom i sylwetka zolnierza na planszy respawn ( + za znaczek Polski Walczacej taki jaki faktycznie nosza operatorzy) a taka etykiete to sobie mozna w mw zrobic wiec pic na wode zeby tylko przyciagnac ludzi.

Odnośnik do komentarza

Ludzie nazekaja na stary silnik mw a ten spokojnie sobie radzi z frostbite 2, moj skromny ranking to mw3, bc2 a potem dlugo nic.

 

Głupoty piszesz,ale nie chce mi się z Tobą wchodzić w dyskusję ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania.

 

moze otworz oczy podczas grania?

 

Przypomnij mi jakąś nocną mape multiplayer z MW3.

Odnośnik do komentarza

Ludzie nazekaja na stary silnik mw a ten spokojnie sobie radzi z frostbite 2, moj skromny ranking to mw3, bc2 a potem dlugo nic.

 

Głupoty piszesz,ale nie chce mi się z Tobą wchodzić w dyskusję ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania.

 

moze otworz oczy podczas grania?

 

Przypomnij mi jakąś nocną mape multiplayer z MW3.

 

sorry pal ale nocne mapy daje sie raczej wtedy kiedy gra niedomaga z grafika , wyjatkiem jest mapa przy ktoryms tam GRAW gdzie bylo to mile urozmaicenie i mialo klimat no i wtedy GRAW byl w czolowce.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale kicha, pograłem w tą bete i totalny haos mimo że to na oficjalnych serwerach to często miałem wrażenie że przeciwnicy sa nieśmiertelni. Respowny to też jakaś parodia w większosci co respown to giniesz i nieważne czy odradzasz się za plecami swojego czy w niby bezpiecnzym miejscu..

Odradzasz się albo za plecami swojego albo w bazie.

Odnośnik do komentarza

A mi jest szkoda bo bardzo liczylem na ta gre, majac w pamieci genialnego choc krotkiego singla w jedynce i taki sobie tryb multi myslalem ze wyciagna wnioski..... singla sprawdze na pewno ale od trybu multi z daleka i smiem twierdzic ze dopóki w jakikolwiek sposob beda sie podpierac czy to frostbite czy dice to moh zawsze bedzie na szarym koncu

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem w betkę i nie mogę oprzeć się wrażeniu że już to kiedyś było .... analogiczna sytuacja co z BF3 ... też dostajemy z(pipi)aną bete robioną na kolanie .

Grafika dno i nie ma co się więcej rozpisywać bo szkoda klawiatury

Sama rozgrywka wcale nie lepsza , wspomniane respy !!!! to raz ,dwa co to ma być ze jak trafimy/ranimy kolesia lub sami zostaniemy ranieni to zaczynamy świecić na czerwono jak latarnia .. widać nas z 2 konca mamy nawet nie ma sensu się chować

 

Odrzut broni kolosalny jak by koń kopał ,nie wiem czy grałem na lagu ale aby powalić typa musiałem w niego sporo wpakować .

 

Sama mapka bardzo kiepska w dodatku szara i ponura wszystko się zlewa w całosć ...

 

także szału nie ma ... karmili nas podrasowanymi filmikami jaka to bedzie kozacka gierka a po becie widać ze bedzie gniot ciężko się oprzeć wrażeniu ze w MoH:W mamy połączenie CoD+BF+Homefront :D

I nie kupuje tych bredni ze to tylko beta i w fullu bedzie wszystko poprawione

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi jest szkoda bo bardzo liczylem na ta gre, majac w pamieci genialnego choc krotkiego singla w jedynce i taki sobie tryb multi myslalem ze wyciagna wnioski..... singla sprawdze na pewno ale od trybu multi z daleka i smiem twierdzic ze dopóki w jakikolwiek sposob beda sie podpierac czy to frostbite czy dice to moh zawsze bedzie na szarym koncu

Powiedz mi co było takiego genialnego w singlu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...