Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Graficznie to jak na razie wszystko zjada halo 4

Stary...zart roku! A juz chcialem isc spac. I jak ja teraz zasne, kiedy sie caly trzese ze smiechu? :rofl2:

 

Pograsz to pogadamy

Wyglada na to, ze na wskutek poznej pory, no i troche jednak brakiem znakow interpunkcyjnych w Twojej wypowiedzi zle ja zinterpretowalem. Miales na mysli, ze H4 zjada graficznie wszystko, w tym najnowszego MoH-era. Am I right? Jesli tak, to ja sie z tym zgadzam. Dziwnym trafem opatrznie zrozumialem, ze jest odwrotnie, takze sorry ;)

Odnośnik do komentarza

Graficznie to jak na razie wszystko zjada halo 4

Stary...zart roku! A juz chcialem isc spac. I jak ja teraz zasne, kiedy sie caly trzese ze smiechu? :rofl2:

 

Pograsz to pogadamy

Wyglada na to, ze na wskutek poznej pory, no i troche jednak brakiem znakow interpunkcyjnych w Twojej wypowiedzi zle ja zinterpretowalem. Miales na mysli, ze H4 zjada graficznie wszystko, w tym najnowszego MoH-era. Am I right? Jesli tak, to ja sie z tym zgadzam. Dziwnym trafem opatrznie zrozumialem, ze jest odwrotnie, takze sorry ;)

 

Zgadza sie, jezeli o mnie chodzi to halo 4 to pierwsza liga, i zupelnie nie trafiaja do mnie gry zrobione na frostbite 2.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co to jest prawdziwy Medal Of Honor? Leży u mnie na półce w honorowym miejscu i nazywa się Medal Of Honor: Underground, to co wypuścili w tej chwili i poprzednio jest czystą hańbą dla marki Medal Of Honor. Pierwsze dwie części na PSX'a były hitem i ryły beret, przyszła nowa generacja konsol więc przenieśli mechanikę gry z poprzednich części i przerzucili ją na nowy silnik graficzny i tak powstał MoH: Frontline który również jest hitem. Następnie debiut na PC w postaci MoH: Allied Assault, również ta sama mechanika gry i następny hit, potem powrót do konsol przy okazji MoH: Rising Sun i tutaj też mamy hit operujący wciąż tą samą mechaniką gry przez którą po prostu czuć, że gramy w Medal Of Honor. Mamy rok 2003 i na świat przychodzi Call Of Duty i od tego wszystko się zaczeło :) CoD był naprawdę bardzo dobry, wprowadził sporo zmian i innowacji dlatego panowie odpowiedzialni za MoH poczuli się zagrożeni i zaczeli kombinować jak koń pod górę i tak powstał MoH: Pacific Assault z kompletnie inną mechaniką gry i jej założeniami i co? Klapa! Dalej European Assault - kolejna zmiana mechaniki gry i również klapa, następnie Airborne - to samo, zupełnie inna gra. I tak się ciągnie poprzez Vanguarda itp, że starają się ciągle wymyślić coś nowego. Zauważali że przestało im wychodzić i co zrobili? Skopiowali Call Of Duty i tak powstał restart serii Medal Of Honor ale to już nie jest Medal Of Honor i nigdy nim nie będzie jeżeli pozostanie w takiej formie jak jest dzisiaj.

 

Możecie powiedzieć ''ale przecież wszystko idzie na przód i się zmienia'' - dobrze macie racje idzie naprzód tylko dlaczego taki CoD nie stracił swojego charakteru i w pierwszą cześć gra się dokładnie tak samo przyjemnie jak w ostatnia - tak samo się skacze, biega i strzela a mimo to w każdą nową cześć gra się bardzo dobrze mimo ewidentnego naciągania w MW3. Ale chodzi o to, że weżniecie obojętnie jaką część CoD'a to dokładnie poczujecie, że faktycznie jest to CoD i gra się praktycznie tak samo. Zmieniają się tylko realia i oby w BO2 wyszło to na dobre.

Edytowane przez EvilGucio
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę w nowego medala,i jeśli to jest średniak na 5 to Call of Duty przy tym jest na 1+

Powiem inaczej Call of Duty to wiejska dyskoteka a nowy Medal to opera symfoniczna.

Fajna gierka.

:D :D :D TY to umiesz poprawić humor naprawdę ... teraz bedziesz zachwalał i wynosił pod niebiosa tego crapa bo go kupiłeś !????.

TA gra to nie średniak to jedna z najgorszych gier jaka wyszła na X360 .. oceny poniżej 5/10 mówią same za siebie .. druga sprawa za mało kto decyduje się na recenzowanie tego kapcia bo szkoda czasu na to.

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/medal-of-honor-warfighter

http://www.gamerankings.com/xbox360/661937-medal-of-honor-warfighter/index.html

Edytowane przez canuks
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że czułem się nieco skołowany oglądając wideorecenzję na IGN. Wszystkie fragmenty gry wyglądały naprawdę za(pipi)iście, a recenzent nie powiedział o niej nic dobrego i wystawił 4/10. W dodatku nie udało mi się jakoś wyłapać żadnych naprawdę istotnych zarzutów, ot jest mało oryginalna, oskryptowana i ma niezrozumiałą dla recenzenta fabułę. Czy ta gra może być naprawdę aż tak słaba? Nawet pod względem różnorodności misji i jakości scenek przerywnikowych wyglądało to naprawdę nieźle w tej wideorecenzji.

Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę w nowego medala,i jeśli to jest średniak na 5 to Call of Duty przy tym jest na 1+

Powiem inaczej Call of Duty to wiejska dyskoteka a nowy Medal to opera symfoniczna.

Fajna gierka.

:D :D :D TY to umiesz poprawić humor naprawdę ... teraz bedziesz zachwalał i wynosił pod niebiosa tego crapa bo go kupiłeś !????.

TA gra to nie średniak to jedna z najgorszych gier jaka wyszła na X360 .. oceny poniżej 5/10 mówią same za siebie .. druga sprawa za mało kto decyduje się na recenzowanie tego kapcia bo szkoda czasu na to.

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/medal-of-honor-warfighter

http://www.gamerankings.com/xbox360/661937-medal-of-honor-warfighter/index.html

 

Boli Cie że nie możesz w to zagrać więc trzbe opierać się na metacritics?

Swoją dziewczyne też wybrałeś na podatawie średniej opinii w internecie?

Singiel jest jednym z lepszych w tym roku,graficznie nie można niczego złego powiedzieć a skoro tytuł graficznie jest porównywany do COD to twn nawet nie ma startu do nowego Medala - tyle w tym temacie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę w nowego medala,i jeśli to jest średniak na 5 to Call of Duty przy tym jest na 1+

Powiem inaczej Call of Duty to wiejska dyskoteka a nowy Medal to opera symfoniczna.

Fajna gierka.

:D :D :D TY to umiesz poprawić humor naprawdę ... teraz bedziesz zachwalał i wynosił pod niebiosa tego crapa bo go kupiłeś !????.

TA gra to nie średniak to jedna z najgorszych gier jaka wyszła na X360 .. oceny poniżej 5/10 mówią same za siebie .. druga sprawa za mało kto decyduje się na recenzowanie tego kapcia bo szkoda czasu na to.

http://www.metacriti...onor-warfighter

http://www.gameranki...hter/index.html

 

Boli Cie że nie możesz w to zagrać więc trzbe opierać się na metacritics?

Swoją dziewczyne też wybrałeś na podatawie średniej opinii w internecie?

Singiel jest jednym z lepszych w tym roku,graficznie nie można niczego złego powiedzieć a skoro tytuł graficznie jest porównywany do COD to twn nawet nie ma startu do nowego Medala - tyle w tym temacie.

 

Ty lepiej idz do lekarza od oczu tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem singla bo tylko to mnie interesowalo i gra jest słabo-średnia. 5/10 to uczciwa ocena tej gry. Singiel słaby, lokacje nieróne graficzniei gra jest brzydsza od BF3 i to poprostu widać. Nie przyłożyli się do designu i oprawy AV. W singlu można spotkać az 5 broni: dwa kałachy, krótki kałąch, shotgun i PKP. Nic więcej i tym samym po zabiciu 5 ludzika już gra nudzi bo dokońca wiemy jakim badziewiem będziemy strzelać. Do tego masa bugów AI i nijaka fabuła. Sorry ale BF i COD zjadają tą grę na śniadanie a dodatkowo mamy jakieś plansze, którę są jakimś need for speed underground - jeżdzenie po mieście i ukrywanie się za murkami samochodem, no litości.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...