Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis pograłem jeszcze chwilkę i poszedł pre-order.

Wole sponsorować coś co się rozwija niż coś co stoji w miejscu od paru "odcinków"

No widzisz. Mi własnie medal uświadomił jak genialne multi ma call of duty :P

Szanuję to ponieważ o gustach się nie dyskutuje :)

Dokładnie o gustach się nie dyskutuje ,ale prawda jest taka ze to CoD ma najlepsze/grywalne multi od lat i jeszcz długo poczekamy aż coś lepszego wyjdzie . Smutne to fakty ale tak jest .... każdy fps jaki się pokazuje próbuje nawiązać walkę z CoD .... skutki są opłakane nie ważne czy to BF,MoH,Homefront .

To co dali nam w Becie nowego Moh'a jest jakąś kpiną w to się nie da grać ... wczoraj wieczorem usiadłem ponownie do betki pograłem 3h i były to stracone 3h.. po hoooj klasa snajpera jak jest bezużyteczna szczególnie na tej mapie chyba dali ją tylko po to bo tak wypadało .... i tak 90% graczy gra Szturmowcem GROMu .

Respowny to naprawdę jakiś żart ile to razy zrespiło mnie dosłownie przed lufą przeciwnika a były nawet tak idiotyczne sytuacje ze kampie sobie w tej betonowej rurze czy co to jest a tu nagle z prawej strony resp 2 przeciwników ubiłem ich ledwo co padli resp kolejnej 2 za moimi plecami :D żart.

Do tego dochodzi z(pipi)any menu/interfejs jaki tam bałagan to głowa mała .

 

Naprawdę znam 1000 innych sposobów jak wydać 220zl :) .

Zobaczymy co bedzie w kampani ale szału też się nie spodziewam pewnie max 6h rozgrywki dostaniemy :P .

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie... mnie się gra całkiem przyjemnie. Jest bardzo podobnie do MoH 2010. Sama beta przedstawia wyższy pozom jakości niż beta BF3. Największe minusy to słaba mapa, spawny i snajperki zabijające 2 strzałami (takie małe mapy + may recoil w normalncyh broniach = klasa snajpera bezużyteczna).

 

Jak kogoś nie interesuje Quake Ops 2: Tomahawk Chasing a celuje w coś bardziej realistycznego to może lyknąć. Pytanie tylko czy ktoś, kto ma BF3 i kupił premiuma widzi sens w kupowaniu Warfightera... chyba tylko jakieś polaczki co chcą pobiegać gromem albo typki jarające się ilością gadżetów i nacji. Ja tam sensu nie widzę, ogram betkę i mi wystarczy.

 

Do kiedy trwa ta beta?

 

Dokładnie o gustach się nie dyskutuje ,ale prawda jest taka ze to CoD ma najlepsze/grywalne multi od lat i jeszcz długo poczekamy aż coś lepszego wyjdzie .

 

Poczekaj do 6 listopada.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Medal of Honor będzie wydany prawdopodobnie na 2 DVD i znów prawdopodobnie będzie możliwość instalacji textur jak w przypadku BF3.

Więc jak to się sprawdzi to będzie to kolejny po BF3 świetnie wyglądający shooter :]

 

No i powiedz o czym to świadczy ? Tylko o nieudolności i amatorstwie twórców ... jakoś inni potrafią zrobić dobrą grę z ładną grafą na jednym DVD i jest cacy

Jak BF3 jest dla ciebie świetnie wyglądającym shooterem to ja nie mam pytać :D

Zresztą czego się tu spodziewać po twórcach jak cała seria BF to masa bugów ... które są naprawiane nie udolnie kolejnymi gigantycznymi łatami które to z kolei psują co innego :D i tak w koło .

Tu też pewnie bedzie ten sam scenariusz dostaniemy zbugową finalną wersję z możliwością instalacji tekstur osobno ... kilka dni po premierze patch 2gb który coś poprawi i coś zepsuje.

Nie ma czym się jarać czas spojrzeć realnie na sprawę limit zaufania się wyczerpał dla amatorów .

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dokladnie BF to moze swietnie wyglada na wypasionym pc, na konsoli to zal straszny i wedlug mnie jest praktycznie nie grywalna, cale szczescie ze wychdzi black ops 2 i treyarch pokaze jak sie robi grywalne multi, po bardzo slabym mw3 jest szansa ze bo2 bedzie eleganckie :) oficjalnie mozna powiedziec ze medal of honor warfighter ssie :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

dokladnie BF to moze swietnie wyglada na wypasionym pc, na konsoli to zal straszny i wedlug mnie jest praktycznie nie grywalna, cale szczescie ze wychdzi black ops 2 i treyarch pokaze jak sie robi grywalne multi, po bardzo slabym mw3 jest szansa ze bo2 bedzie eleganckie :) oficjalnie mozna powiedziec ze medal of honor warfighter ssie :)

Wciąż zapominasz dodać że są to tylko i wyłącznie Twoje odczucia.

Odnośnik do komentarza

Po paru godzinach gry - najbardziej wkurzające jest losowe nabijanie killi po śmierci. Co mam na myśli? :D

Otóż chodzi mi o rzucenie np. granatu w ostatniej chwili życia - widzę, że leci prosto pod nogi delikwenta. Widzę wybuch, figurant odlatuje w siną dal a ja... dostaję punkty lub nie. Zależy to od "widzimisię" gry w danej chwili :/ To samo np. z moździerzem...

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś chciałby, aby jego gra w betę nie poszła na marne, to zapraszam to walki o darmową kopię nowego MoH-a - w sumie dwie osoby zostaną wynagrodzone gierką. Szczegóły w serwisie PolskiLive.pl!

 

Dołącz do naszego plutonu i wygraj kopię Medal of Honor: Warfighter

 

Mamy przyjemność ogłosić, że dziś startujemy z konkursem organizowanym we współpracy z firmą Electronic Arts Polska, w którym nagrodami są dwie sztuki gry Medal of Honor: Warfighter. Wszystko, co musicie robić, to dołączyć do naszego plutonu i grać, na polu walki dając z siebie wszystko,

Odnośnik do komentarza

Jezeli dali na bete takiego gniota to starch sie bac co bedzie w finalnym produkcie, albo ja zle kombinuje ale wydawalo mi sie za beta ma zachecic ludzi do kupna gry...

Zle kombinujesz,demo zacheca do kupna gry,beta jest do wychwycenia wszystkich wad i poinformowania o wszelkich bledach producenta gry.

Tak jak to bylo w przypadku bety Battlefield 3

Odnośnik do komentarza

Jezeli dali na bete takiego gniota to starch sie bac co bedzie w finalnym produkcie, albo ja zle kombinuje ale wydawalo mi sie za beta ma zachecic ludzi do kupna gry...

Zle kombinujesz,demo zacheca do kupna gry,beta jest do wychwycenia wszystkich wad i poinformowania o wszelkich bledach producenta gry.

Tak jak to bylo w przypadku bety Battlefield 3

 

I co napiszesz do nich ze gra jest tragiczna? czy po prostu jej nie kupisz?

Odnośnik do komentarza

Jezeli dali na bete takiego gniota to starch sie bac co bedzie w finalnym produkcie, albo ja zle kombinuje ale wydawalo mi sie za beta ma zachecic ludzi do kupna gry...

Zle kombinujesz,demo zacheca do kupna gry,beta jest do wychwycenia wszystkich wad i poinformowania o wszelkich bledach producenta gry.

Tak jak to bylo w przypadku bety Battlefield 3

 

I co napiszesz do nich ze gra jest tragiczna? czy po prostu jej nie kupisz?

 

Zrobiłem pre-order

Odnośnik do komentarza

Jezeli dali na bete takiego gniota to starch sie bac co bedzie w finalnym produkcie, albo ja zle kombinuje ale wydawalo mi sie za beta ma zachecic ludzi do kupna gry...

Zle kombinujesz,demo zacheca do kupna gry,beta jest do wychwycenia wszystkich wad i poinformowania o wszelkich bledach producenta gry.

Tak jak to bylo w przypadku bety Battlefield 3

 

I co napiszesz do nich ze gra jest tragiczna? czy po prostu jej nie kupisz?

 

Zrobiłem pre-order

 

No to musisz miec ps3 bo tam nie ma w co grać oprócz multiplatformerow

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezeli dali na bete takiego gniota to starch sie bac co bedzie w finalnym produkcie, albo ja zle kombinuje ale wydawalo mi sie za beta ma zachecic ludzi do kupna gry...

Zle kombinujesz,demo zacheca do kupna gry,beta jest do wychwycenia wszystkich wad i poinformowania o wszelkich bledach producenta gry.

Tak jak to bylo w przypadku bety Battlefield 3

 

I co napiszesz do nich ze gra jest tragiczna? czy po prostu jej nie kupisz?

 

Zrobiłem pre-order

 

No to musisz miec ps3 bo tam nie ma w co grać oprócz multiplatformerow

Mam PS3 i Xboxa 360 a pre order mam na Xboxa360

Chcesz się jeszcze jakąś mądrością z nami podzielić?

Odnośnik do komentarza

Widzę w kontekście Twojej wypowiedzi za to że Ty już szczytujesz.

Nie rozumiem natomast czemu wychodzisz z założenia że jeżeli Tobie coś się nie podoba to i mi ma się to nie podobać?

Mi Medal przypadł do gustu,bardzo podoba mi się Battlefield 3,więc nie sądze aby Medal był gorszy,zreszta dla samego Singla warto nabyć kopię a jak multi bedzie kiepskie to odsprzedać ją z maksymalną strata 10%.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...