Skocz do zawartości

Medal of Honor: Warfighter


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się cieszył gdyby za całą produkcją stało Dice.Zawsze lubiłem kampanię singlową w MoH-u,szczególnie za czasów Szaraczka i poprzedniej generacji ,no ale czasy się zmieniają ,a seria utraciła już swoją świetność.Może gdyby po raz kolejny reżyserował Spielberg...nie to raczej niemożliwe,poza tym już nie robi się FPS-ów na 10 godzin,pozostaje tylko multi.No i właśnie o to się nie martwię,jednak chciałbym zagrać w długą(co nie znaczy ,że nudną),porządną kampanię z prawdziwego zdarzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja za to wolałbym gdyby choć jedna z firm robiących topowe FPS sięgnęła po dawniejsze lata . Teraźniejsze konflikty na obecną chwilę mi się przejadły i pograłbym w jakiegoś Medal Of Honor w czasach drugiej wojny albo jeszcze lepiej w czasach wojny secesyjnej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

IMO reboot seri był udany kampania krótka, ale intensywna i jak na każdym kroku podkreślają twórcy autentyczna. Jeśli ktoś widział dokument o Bitwie o Takur Ghar ten wie o czym pisze. Co do Multi to zawiodłem się szalenie, snajpa i kamparstwo na każdej mapie, zwykły Battlefield rip-off tylko bez pojazdów. Fakt że teraz za całość odpowiadają chłopaki z Danger Close bardzo mnie ucieszył, Greg Goodrich jest dla mnie przekonującym gościem "z misją" :P W 1szym trailerze może i sporo się działo ale jednocześnie był on bardzo stonowany dlatego myślę że facet czuwa nad tym ażeby gra nie urosła do absurdu ala COD. Tym razem jednak mam duże oczekiwanie do MP ponieważ umieszczenie GROMu wkońcu do czegoś zobowiązuję i rozgrywka ma szanse urosnąć do FPSowej FIFY, już widzę te zespołowe rajdy i zawiedzionych niemców w lobby :D Pod linkiem macie BTS okładki. Enjoy!

 

http://www.eurogamer...details-box-art

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja się jednak poddaje :D zadnego FPS'a od DICE /EA mam dość po BF3 ... przecież to się w głowie nie mieści ze DICE nie umie zoptymalizować gry tak aby zmieściła sie na 1 DVD jakoś inne studia nie mają problemu ...ale DICE ma . kolejna sprawa to bugi w grze i ich śmieszne naprawianie .. wypuszczają patcha który to miał naprawić 2 największe bolączki gry a z(pipi)ał kilkanaście innych rzeczy :D no litości . Tak teraz czołg w BF3 to tylko rekwizyt bo jest dosłownie na jednehp hita z RPG nie mówiąc już o Javalinie :D .

STOP EA/DICE dla waszych crapów .

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

I co my w tej grze , z rewelacyjnym silnikiem i świetną mechaniką , mamy :

extrymalny kontrast + odbarwienie o ok. 75% + oślepiające oświetlenie (latarki, lasery i inne źródła światła)

+ mase efektów (cząsteczkowych i innych, jak: dym , kurz i latające śmieci) czyniących

grę/rozgrywkę mało czytelną (lub nieczytelną) = kolejne wcielenie

oślepiającego "czarno-białymi" plamami i niebiesko-zielonym filtrem Battlefielda 3 ? - raczej tak ;

a przecież B: Bad Company 2 taki nie był/nie jest ;

teraz , przy Batt. 3 i MoH: W , złą drogę (wizualną) twórcy obrali , niestety .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

To jest NA 100% gameplay z pc.

Przecież na filmiku widać że to gameplay z xboxa 360

 

Pomyśl, że to mogłoby być grane na padzie od x360 na PC.

I tak słabe tekstury by były?

 

No właśnie, to jest zastanawiające :) Z drugiej strony nie widać za bardzo jakiegoś aliasingu, który na bank by się pojawił w wersji konsolowej.

Odnośnik do komentarza

To jest NA 100% gameplay z pc.

Przecież na filmiku widać że to gameplay z xboxa 360

 

Pomyśl, że to mogłoby być grane na padzie od x360 na PC.

I tak słabe tekstury by były?

 

No właśnie, to jest zastanawiające :) Z drugiej strony nie widać za bardzo jakiegoś aliasingu, który na bank by się pojawił w wersji konsolowej.

 

Dokładnie,myślę więc że to Xbox.Gra chodzi na tym samym silniku co Battlefield,Battlefield jest ładną grą,SinglePlayer jest jednym z najładniejszych w FPS,więc są duże szanse na to ze to z Xboxa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...