Skocz do zawartości

Super Stardust Delta


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zakupilem Stardusta i jestem poprostu zachwycony, gra sie swietnie (analogi w vicie to mistrzostwo swiata), i mam pytanie bo pokazal mi sie komunikat w lewym dolnym rogu ze odblokowalem przedmiot to wyslania w ,,near'' , moze mi ktos wytlumaczyc o co z tym chodzi???, i co znaczy ze po rozpoczeciu gry w lewym górnym rogu wywala info ze funkcje sieciowe zostaly wylaczone???

Odnośnik do komentarza

Kurdę, od kilku godzin próbuję zrobić trofeum z przetrwaniem 10min w nieskończonym trybie i cienko to widzę, przekroczyłem barierę miliona punktów i już cała planeta była w przeciwnikach i innych strzelających gównach a ja już nie miałem dopalaczy w postaci dotykowych ekranów :S Wreszcie jakieś wymagające trofeum :P

Odnośnik do komentarza

Kurdę, od kilku godzin próbuję zrobić trofeum z przetrwaniem 10min w nieskończonym trybie i cienko to widzę, przekroczyłem barierę miliona punktów i już cała planeta była w przeciwnikach i innych strzelających gównach a ja już nie miałem dopalaczy w postaci dotykowych ekranów :S Wreszcie jakieś wymagające trofeum :P

Mi wpadło przy drugiej próbie, ale 15 bomb to milion razy próbowałem i dupa.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem banalny sposób na 0 min przetrwania. W pewnym momencie po obu stronach planety pojawiają się samolocie co tylko lecą w stronę gracza i niczym nie strzelają, wystarczy zostawić jednego przy życiu i uciekać przed nim do czasu aż wyskoczy trofeum.

 

Co do 15 bomb to trzeba uzbierać 15 ładunków do dekoracji czy rozwalić te zielone grzybki co są po przeciwnych biegunach.

Odnośnik do komentarza

No, calak jest, i dodatek i podstawka, przyjemnie się grało, szkoda, że nie będzie nic więcej bo trochę niedosytu czuję. A z tymi ładunkami udało mi się zniszczyć chyba 4 statki i jeden ładunek spadł mi z nieba więc szybko wpadł trofik za to :D

 

hehe mialem praktycznie identyczna sytuacje i trofeum wpadlo za trzecim razem, czekalem az dwa statki podleca do mnie blisko, uzylem bomby i rozwalilem je na raz ,poten uzylem jeszce jednej i po rozwaleniu trzeciego statku, jedna bomba spadla z ,,nieba'':)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

pierwsza gra jaka kupilem jak stalem sie posiadaczem vity - gry tego studia mozna kupowac w ciemno, do tego zawsze sa dopracowane technicznie - na vicie 60fps i natywna rozdzielczosc, do mnie od czasow debiutu na amidze stardust to genialna arcadowa szpila i nie inaczej jest w tej firmie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...