Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeszedłem już cały wątek fabularny (?) i teraz chcę zaliczyć gierkę na 100%, czyli jak będę przechodził wszystkie wyścigi i zaliczał zadania sponsorów to się dowiem? :)

 

A jeszcze jedno pytanko: Są chyba dwa zadania sponsorów, które robi się tylko w trybie dla wielu graczy. Czy te zadania trzeba wykonać, aby zaliczyć grę na 100%? (Pewnie tak, ale wolę się upewnić) Za bardzo w grach wyścigowych multiplayer mi nie podchodzi :P

Odnośnik do komentarza

fabuła to nie wszystko. podczas wyciskania 100% się dowiesz :)

te zadania nie są wymagane do "setki". ot taki czasoumilacz i szansa na zarobienie dodatkowych $$. na multi jest ich kilka łącznie ale ogólnie nimi się nie przejmuj.

 

- wyścigi festiwalowe

- wyścigi pokazowe

- wyścigi z bossami

- wyścigi uliczne ( $ na mapie)

- znajdzki

- 3 zadania na każdym przystanku

 

tylko to jest potrzebne do 100%

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wyzwania online?

W ogole online jest potrzebny do 100%.

Na te 10 wyzwan warto sie ustawic z kumplem- w 2 osoby ogarnie sie wymagane 10. Ja probowalem na pale z francuzami, ale tam byl problem zeby ogarnac radary- chyba nie czytali instrukcji lol

A te wyzwania nie pomaga przy rankingu? Trzeba byc 1.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Leci ale najlepiej przy ostatnim wyzwaniu na przystanku- zdobycie iles tam pkt za jazde.

Potem sie pokapowalem, ze za drift i mijanki leca "kudosy" i nr w gwiazdce oznacza moj ranking :D Bylem 13 i dostanie sie na 1 miejsce zajelo jakies 10 minut, moze mniej.

Wystarczylo wbic na autostrade po lewej str mapy i zrobic 4-5 przejazdow przy 300km/h miedzy autami, a jak droga byla szeroka, to poleciec bokiem- raz dwa i 1 miejsce na liscie :D Zostalo mi 10 wyscigow ulicznych, 20 kilka wyscigow festiwalowych i pokonac ost rywala i wpadnie calak. No i jeszcze jedno auto.

Odnośnik do komentarza

Calak wpadl, 100% jest, ale brakuje auta- mam 8/9. Kiedy dadza znac o ukrytym aucie? Jest konkretny moment na to? Cos trzeba wykonac?

 

Szkoda, ze te DLC wychodzi i pewnie dojdzie 250GS, bo chetnie bym sprzedal ;)

Będziesz grał w grę, która już ci się znudziła tylko po to, żeby zdobyć 250GS? :yucky:

 

Nagrałem filmik z combo 500 000, więcej nie robiłem, bo filmik trwałby 20 minut gdybym chciał dobić do miliona :D Jak się wrzuci to zapodam.

Odnośnik do komentarza

Wybucha

 

 

Mnie sie wydaje, ze metoda z polem golfowym jest najlepsza, bierzesz takiego Ultimate Aero i sie poprostu krecisz na trawie, nabija jak szalone, ze 110 na 1 zajelo mi to z max 10 minut, a wlasciwie nic takiego nie robilem, poprostu wcisniety pedal i kierunki.

 

Motyw z autostrada tez dobry, leci troszke wolniej ale nadal szybko.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Wy serio macie takie ciśnienie na tą popularność? ja czasem wbijam się w ściany jak mam duże kombo tylko po to by wydłużyć sobie czas spędzony przy calakowaniu tej gry do maksimum :whistling:

No i zamiast kółek po 500k polecam "normalną" przejażdżkę BMW 1M Series :sleep:

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...