Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie do osób które już grają w FH. Czy odblokował wam się achievment May The Forza Be With You ? Pomimo posiadania savów z Forza 3 i 4 ( na obu zdobyty maksymalny level ) achievment się nie odblokował, a przydały by się 10 dodatkowych fur z pakietu lojalnościowego :/

Odnośnik do komentarza
a jak w tej grze wyglada online ?
Ciężko powiedzieć :) Grę mam od wczoraj, online pograłem z godzinę, to co się rzuca w multiplayerze w oczy to dużo kasy oraz brak rankingów - owszem jest jeden z punktami doświadczenia obecnie zdominowany przez jakiegoś cheatera z Australii na wielu nickach, ale wyniki okrążeń (chyba) się nie zapisują.

 

Mój wybór to Pure Skill, wszyscy dostają ten sam samochód i jazda. Niestety trasy są wąskie więc zadyma jest duża, dużo kolizji, trasy i samochody się losują, raz na okrążenia, raz p2p (choć oczywiście można zrobić własne lobby z własnymi zasadami - niczym w FM4). To co fajne to, że nie ma głosowań (choć w innym trybie dla Begginers są), w tym nie ma wykopywania ludzi z pokoju, co prawda to sprzyja dirty drivers, ale w ogromnej większości wykopywanie było nadużywane (przez bandy kumpli, szczególnie tych dirty). W czasie zadymy (początkowego karambolu) są spore lagi, ale zaraz się stawka rozciąga i jest lux. Niestety minięcie rywala bez kontaktu jest trudne, tym bardziej, że nie znamy tras, więc ruchy są mocno niepewne, ale nawet po kolizji widziałem, że nie robią tego celowo (tylko 1 na ok 30). Co do frekwencji to w pierwszym wyścigu "offline" było 86000 graczy, a online chyba 18000, ale znajdują się pełne pokoje, po premierze gry 26-tego z frekwencją nie będzie problemu. Ogólnie nie podoba mi się i myślę o sprzedaży gry po przejściu single player, ale takie wrażenia miałem z większością gier, które potem mi się bardzo spodobały.

 

PS.Pierwsze co się rzuca w oczy po otwarciu pudełka to niezwykle wypasiona instrukcja, licząca aż 2 strony zamieszczone na drugiej stronie okładki, myślałem że ktoś zapomniał o instrukcji, ale nie. Nie jest mi ona do niczego potrzebna, ale można się zdziwić.

Odnośnik do komentarza

Dorobil sie juz ktos F50 GT? Napewno jest to najszybsza fura z gry? Bo ja, po zakupie, jestem lekko zawiedziony. W sklepie tuningowym mozna dlubac tylko w felach. Brakuje swapa z 412t1 ;p Moje pytanie w zwiazku z tym, jak sie prezentuja pozostale racery z gornej polki? Tylko zapie rdalanie 300km/h w zakretach mnie interesuje, nie mowie o top speedzie.

 

Wrog, wiesz cos na ten temat

Odnośnik do komentarza

Dość dużą wadą z mojej perspektywy i pewnie weteranów Forzy jest całkowity brak tuningu - mówię tu o zmianie ustawień zawieszenia itd, to może akurat w takiej grze ma mniejsze znaczenie, ale duże ma brak możliwości zmiany przełożeń - zakładasz wyścigową kłową skrzynię i na dzień dobry tracisz dużo na prędkości maksymalnej i nic nie możesz z tym zrobić :/ Poza tym skoro gra się tak reklamuje wszędzie logami "Illest" czy "Fatlace" przydałaby się też opcja regulacji zawieszenia na najniższą wysokość, chociażby do fotek ;)

Odnośnik do komentarza

Odnoszę również wrażenie, że dopracowali część dźwięków silnika - np RX-7 na wolnych obrotach wreszcie brzmi jak w realu <3 A narzekającym na model jazdy polecam wsiąść do Henesseya Venoma GT1, wyłączyć wszystko i spróbować się nie rozbić tracąc trakcję na 4 biegu przy >200 km/h. Albo zeswapować do Mini starego 1.6T z nowego i cieszyć się piękna podsterownościa na 10 calowych kołach przy 180 na 4 biegu ;]

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób które już grają w FH. Czy odblokował wam się achievment May The Forza Be With You ? Pomimo posiadania savów z Forza 3 i 4 ( na obu zdobyty maksymalny level ) achievment się nie odblokował, a przydały by się 10 dodatkowych fur z pakietu lojalnościowego :confused:

 

Trzeba zajechać do garażu na festiwalu, wtedy gra wykryje że masz sejwy i da paczkę aut.

 

Swoją drogą ten zestaw jest stały czy zależnie od tego co się miało w garażach w FM3/FM4? ja dostałem m.in Aventadora i Gumperta Apollo.

 

Dzisiaj zdążyłem parę wyścigów i trochę fotek cyknąć, jutro więcej się wypowiem :)

Odnośnik do komentarza

Stały zestaw, uzależniony od Twojego levelu w poprzednich Forzach,

Lv01 - 2011 MINI Cooper S

Lv05 - 2011 Citroen DS3 Racing

Lv10 - 2012 Dodge Charger SRT8

Lv15 - 1969 Chevrolet Camaro SS

Lv20 - 2008 BMW M3 E92

Lv30 - 2012 Jaguar XKR-S

Lv40 - 2009 Gumpert Apollo S

Lv50 - 2012 Lamborghini Aventador LP700-4

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób które już grają w FH. Czy odblokował wam się achievment May The Forza Be With You ? Pomimo posiadania savów z Forza 3 i 4 ( na obu zdobyty maksymalny level ) achievment się nie odblokował, a przydały by się 10 dodatkowych fur z pakietu lojalnościowego :confused:

 

Trzeba zajechać do garażu na festiwalu, wtedy gra wykryje że masz sejwy i da paczkę aut.

 

Swoją drogą ten zestaw jest stały czy zależnie od tego co się miało w garażach w FM3/FM4? ja dostałem m.in Aventadora i Gumperta Apollo.

 

Dzisiaj zdążyłem parę wyścigów i trochę fotek cyknąć, jutro więcej się wypowiem :)

 

W tym problem, że zajeżdżałem do garażu i nic się nie dzieje. Nie mam żadnego komunikatu o odblokowanych samochodach. Tak jakby gra nie widziała tych save-ów. Savy mam napewno działające bo dzisiaj sprawdzałem ( w FM3 lvl50, a w FM4 lvl115 ).

Odnośnik do komentarza

Dorobil sie juz ktos F50 GT? Napewno jest to najszybsza fura z gry? Bo ja, po zakupie, jestem lekko zawiedziony. W sklepie tuningowym mozna dlubac tylko w felach. Brakuje swapa z 412t1 ;p Moje pytanie w zwiazku z tym, jak sie prezentuja pozostale racery z gornej polki? Tylko zapie rdalanie 300km/h w zakretach mnie interesuje, nie mowie o top speedzie.

 

Wrog, wiesz cos na ten temat

Mnie się przyjemnie tym Ferrari jeździ. Trudno mi powiedzieć, jak wypada reszta, bo zwykle po jednym wyścigu nimi robiłem żeby filmik nagrać. Jak nie masz kredytów na nie, to zgłoś się do klubu OnlineCenterPL. W garażu klubowym wszystkie moje najdroższe samochody są do wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupilem sobie Toyotke Hachi. Pozniej standardowo 2JZ i tuning tegoz silnika jak i wszystkich pozostalych czesci. I sie (pipi)a zakochalem w dzwieku, ktory bardzo przypomina prawdziwe 2JZ. Slychac wkrecajace sie turbinki, blow-off. No po prostu miod dla uszu (az radio wylaczylem). W drodze na wyscig co chwila mnie cos ciekawilo i tak spedzilem prawie 2h na bezcelowym jezdzeniu po mapie. Mega gra.

 

edit: tez mam problem z programem lojalnosciowym, mam nadzieje ze poprawia to w jakims patchu.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dobilem wczoraj do niebieskiej opaski ( jakies 2h grania ) I gra jest swietna tyle ze jak dla mnie trasy sa zbyt waskie a Samochodami klasy S+ strasznie ciezko sie tam jezdzi nie znajac mapy ;p

 

Limitka jest (pipi)a warta wszystkie samochody z trzeba sobie kupic a kazdy z nich kosztuje 2mln+ ( Nowy FXX Sesto Elemento itd ) wiec troche wypych

Odnośnik do komentarza

Nerdgazm. Wróciłem na weekend do domu, odpaliłem Xbox'a od razu pobrałem demo i to co zobaczyłem zwaliło mnie z nóg. Dla tej gry jestem gotowy kupić 360 po raz drugi. Jak to wygląda, brzmi, działa :o:O:O:O:O Jestem pod wrażeniem. Otwarty świat, taki poziom detali, tak wykonane fury i taki framerate, jestem w szoku. Feeling z jazdy jest świetny, oświetlenie miażdży, a kokpity dodatkową gniotą czaszkę. GRAĆ

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...