Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja skolei slyszalem, ze nowy NFS, takze z otwartym swiatem jeszcze bardziej kopie dupe, ale nie wiem ile w tym prawdy.

 

EDIT: Wlasnie to sprawdzilem - niezly LOL :) Tak to jest sluchac kumpla DURNIA :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wstałem sobie dziś, patrze nowa gazetka mediaexpert, przeglądam i co widzę, że forza horizon ma być za 159 zł, a jak ktoś preferuje z tą psełdo kierownicą ms to mają mieć za 239 zł razem z forzą horizon oczywiście. Akurat ten sklep jest w mojej małej mieścinie to trzeba się będzie przejść po grę.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie ja na swoją kopie jeszcze poczekam (do premiery H 4) ktoś kto miał/ma do czynienia z pełna wersje może odnieść się do podsumowania recki z gry-online :

 

Owszem, jestem rozczarowany nową Forzą, ale nie dlatego, że okazała się grą słabą czy nie sprostała moim wyobrażeniom. To solidny produkt, raczej bez wielkich ambicji, do pogrania i zapomnienia. Pierwszy zachwyt mija dość szybko, a wraz z upływem czasu coraz widoczniejszy staje się brak pomysłu autorów na wypełnienie otwartego świata jakąś treścią. Wręcz mam wrażenie, że otrzymaliśmy tylko szkielet gry, który teraz będzie się mozolnie zapełniać kolejnymi DLC. Ponoć ten właśnie model sprzedaży ma królować w niedalekiej przyszłości i Horizon jest jaskrawą próbą takiego podejścia. Zresztą, jak inaczej to potraktować, skoro nawet wcale niepoukrywane „sekrety” możemy sobie wyświetlić, płacąc za to żywą gotówką. I to naprawdę dużą. Zakup pięciu żetonów pozwalających na odsłonięcie tylko fragmentu mapy to wydatek rzędu 400 punktów Microsoftu. Samochody są znacznie droższe – za te najlepsze zapłacimy nawet niemal 600 MSP. Dobrze, że możemy zakupić je także za wirtualną gotówkę pozyskiwaną z wygranych, choć z pewnością zabierze to sporo czasu. Niby nic nowego, ale w połączeniu z pustką Kolorado daje do myślenia. Playground przygotowało technologiczną perłę, tyle że sztuczną. Cóż, ponoć jak spadać, to z wysokiego konia.

Rzeczywiście da się to odczuć tą pustkę i miejsce pod kolejne DLC (jak nadchodzące Rally) ?

Odnośnik do komentarza

A chuj kogo obchodzi GOL? Typ w recenzji notorycznie robi porównania do Burnout Paradise SROTFL, jak taki potok wypocin traktować poważnie? Zaraz kochane EA Polska im podeśle nowiuśkiego NFS'a z 30 autami na krzyż, dorzucą smycze i długopis i pjerdolną 9tkę z miejsca.

Odnośnik do komentarza

Recenzje mam w (pipi)e chodzi mi tylko o uczucie pustki , z którym nieraz mam styczność czytając komenty na temat FH dla tego zapytałem czy rzeczywiście czuć że zostało "wolne miejsce " na DLC (o którym wspomniano także w wyżej wymienionej "recenzji").

 

Ps: F:H na ulicach Toronto :nyam2:

http://www.youtube.com/watch?v=jVx-kO5TL3A&feature=player_embedded

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Dla mnie miarą dobrej free roamingowej gry wyścigowej jest, jeśli łapie się na tym, ze połowę czasu gry jeżdżę sobie bez konkretnego celu, zbieram jakieś popierdółki, czasem kogoś wyzwę na jakiś wyścig - jeśli czas wtedy mija szybko to jest dobrze, a w Forzie łatwo sie zapomnieć i oddać przyjemności z jazdy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...