Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gram od dwóch dni na PS4.  Nawet jest ok, trochę tnie jak się więcej ludzi zbierze i tylko 2 razy miałem kicka z serwera na 20h gry. Ludzie psioczą na forach że długo się czeka w kolejce do logowania, a ja sobie powolutku expie nie doświadczając jakiś wielkich problemów. Odnoszę się do serwera PvE,  bo na PvP jeszcze nie wchodziłem.

Odnośnik do komentarza

Niby jest info,że mogą wystąpić problemy z logowaniem do serwera, ale chyba dotyka to nielicznych graczy. Dzisiaj wyłączyli serwer europejski w związku z konserwacją, może coś poprawią w tym kierunku. Dołączyć można do kumpli bardzo szybko. Są questy na 4 osoby gdzie bijecie bossa, farma farma farma, i można robić zadania i bić innych bossów w mniejszym gronie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ktos moglby przeniesc ten temat do kacika RPG ? Kupilem niedawno i z lekka sie zdziwilem jak duzo osob nadal w to gra. Na samym wejsciu przywitalo mnie z 60 polakow i zaskoczenie, ze w koncu na konsolach jest gra, gdzie na czacie Gildi siedzi wiecej osob niz 8...  TESO jest typowa gra MMO nie ma tam zadnej rewolucji w zadaniach, na ktore jak w kazdej tego typu grze dosc szybko przestaje sie zwracac uwage (chociaz czasami  twórcy probuja czymś zaskoczyć). Juz wiem ze i tak wciagne sie na wiele godzin, wiec jak ktos lubi tego typu produkcje to zachecam do sprawdzenia!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wgryzlem sie troche i wiem ze wsiakne na wiele godzin. O ile na poczatku gra troche przytlacza, odrzuca slabsza grafika i prostackimi zadaniami, tak z kazda godzina czlowiek przestaje zwracac uwage na drobne mankamenty, poznaje swiat, ciekawsze zadania, miejsca, gdzie bez wiekszej grupy sie nie przebije, po raz pierwszy rusza na PVP - jak dla mnie kosmos.

Nagralem 1 starcie z grupka randomow w Dungeonie, w ktorym w zyciu sam bym sobie nie poradzil:

 

Do tego dochodza areny, dzienne wyzwania, randomowe eventy - no jest co robic !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...