Skocz do zawartości

The Elder Scrolls Online


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra bedzie MMo? czy takie niby mmo jak swtor?

Bedzie beta na ps4 wiec przestestuje,dzisiaj juz nic mnie nie dziwi jesli chodzi o te bonusy,Blizzard stoczyl sie na same dno,levele do kupienia za kase itp.Wow jest dla mnie martwy.

Czekam na gierke ktora mnie wciagnie,ale czuje ze to bedzie hajp hajp,preoodery,abonamenty po pol roku f2p i gra zdechla.

Bardzo waznym elementem bedzie end game i otwartosc swiata jesli to zawiedzie to gra bedzie taka sama klapa jak SWTOR.Dzisiaj gracze maja naprawde spore wymagania i to jeszce od gry,ktora kosztuje jak przecietny tytul AAA +abonament.

Odnośnik do komentarza

Bardzo intensywnie czekałam na TES Online, nawet miałam kupować nowego PCta, bo stary umarł śmiercią tragiczną ;) Ale jak usłyszałam, że postanowili zrobić abonament to o mało nie umarłam ze śmiechu i stwierdziłam, że mam to głęboko w poważaniu. Poczekam aż się skonfrontują z rzeczywistością i za pół roku przejdą na FTP z mikropłatnościami.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zostało mi jeszcze 10gb do ściągnięcia, a nadal tylko 15% na pasku postępu. Po ściągnięciu tych 21gb dalej będzie coś ściągało, czy ten pasek po prostu lipny taki jest? Bo nie wiem, czy jest sens ściągać, jak jeszcze niby nawet 1/3 nie pobrałem.

Odnośnik do komentarza

Na pasek nie ma co patrzeć, bo ściągnie się, potem patchowanie i w ciągu kilku minut leci +20%. 

 

Co do samej gry - grafika ładna, dobry feeling gry, ale jednak to nie to samo co np. Skyrim. Szczególnie jesli chodzi o animacje, jest strasznie drętwo. Nie ma żadnych ragdolli, nie ma praktycznie żadnej możliwości żeby jakoś wpłynąć na środowisko, np. podnoszenie rzeczy, itp. 

 

Kreator postaci na plus, jednak laski mają za płaskie cycki ;< 

 

Pewnie jakbym pograł kilka dni to bardziej by mnie to wciągnęło, ale tak jak pisałem w poprzednim poście, dla mnie TESO nie jest grą wartą miesięcznego abonamentu. Jeszcze jakby było B2P jak Guild Wars 2 to spoko, jednak w czasach gdy większość MMO przeszło na mikropłatności i dobrze im idzie to takie zagranie raczej nie ma sensu, sukcesu WoW'a nie powtórzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie to co wojnar napisał (no, może oprócz tych cycków, chcieli się wyróżnić spośród wszystkich japońskich podskakujących arbuzów i pójść w coś bardziej naturalnego :P)

Pierwszy problem napotkałem już przy tworzeniu postaci, klasy są źle opisane. Chciałem sobie zrobić postać pod łuki, jakiegoś huntera czy coś w tym stylu i niestety żadnej klasy 'typowej' dla takiego stylu gry po prostu nie ma. Jest ona po środku dwóch klas - pierwsza to jest jakiś uber-wojownik z czarami destrukcyjnymi i łotrzyk, który może znikać, ale jednak jest to klasa stworzona pod dual wielding i daggery.

Wszystko wydaje się strasznie drętwe w porównaniu do takiego Skyrima. Szczerze mówiąc to nie spotkałem się z żadną rzeczą, która odróżniałaby TES:O od każdego innego MMO. Nie ma szans na sukces jeśli będą trzymać się form subskrypcji.

No i problem ostateczny, a mianowicie...

NIE MA FOV SLIDERA 

Kąt widzenia jest ustawiony na około 55-60 stopni, przez co sporo osób nie może grać w trybie pierwszej osoby, w tym ja. Po sprawdzeniu FAQ czytamy, że jak na razie nie mają planów aby go umieścić nawet po launchu gry,



No, to na tyle. Zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...