Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

A ja szukajac jednego filmiku z demka trafilem na moja stara akcje w Fifa Street:

 

http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/116863308

 

a tutaj akcja ktora przytrafila mi sie jeszcze w demku :) (fajnie ze bramkarze moga latwiej sfaulowac napastnika). Trzeba uwazac z wychodzeniem bramkarzem.

 

http://www.ea.com/soccer/videos/ugc/136985402

Odnośnik do komentarza

Panowie, jak grać w sezony takie jak w 12? Bo ja wybrałem Fifa coś tam tournament, czyli trzecia opcja z menu Online (ps3) i mam wszystkich zawodników po 85 oraz prawie takie same staty :/ Nie kumam o co chodzi, nie mam czasu na budowanie zespolów i robienie jakichs statystyk, chciałem sobie tylko pograć przyjemnie online gotowymi zespolami.

Odnośnik do komentarza

Guys, chyba nikt z Was nie wspomniał jeszcze o tej promocji

Promocja_empik.jpg

 

Ja już gierki przygotowałem i 27 z rana uderzam do empiku ;)

 

Ja oddalem Fifa 12 i dostalem 60zl. Dorzucilem brakujaca kwote i kupilem 13 za 190zl - 60zl. Z tego co wiem, od dzis ma byc drozej w Empikach.

 

Panowie, jak grać w sezony takie jak w 12? Bo ja wybrałem Fifa coś tam tournament, czyli trzecia opcja z menu Online (ps3) i mam wszystkich zawodników po 85 oraz prawie takie same staty :confused: Nie kumam o co chodzi, nie mam czasu na budowanie zespolów i robienie jakichs statystyk, chciałem sobie tylko pograć przyjemnie online gotowymi zespolami.

 

Musisz wybrac opcje sezony. Zaczynasz od 10 ligi. masz 10 meczy zeby uzyskac 9 punktow i awansowac do 9 ligi. Potem musisz miec 9 pkt zeby nie spasc i chyba 11 zeby wejsc do 8 itd... :)

Odnośnik do komentarza

No bo te sezony FIFA są głupie ;-)

 

Jeśli chodzi o tą promocję to ja zrobiłem tak samo - 60 zł za FIFE bez kodu to dobra oferta :-) Kupiłem za 199-60 czyli 139zł. Można było oddać też inna grę i mieć taniej, ale ku mojemu zaskoczeniu przyniosłem MK nowego i Pani po zeskanowaniu kodu stwierdziła, że gra nie pochodzi z polskiej dystrybucji i że jej ode mnie nie odkupią :-( Lipnot ;-)

Odnośnik do komentarza

Gracie w te gierki treningowe? Imo niezły hardkor. Nie chodzi mi o zaliczanie na brąz, srebro, złoto tylko o te czwarte wyzwanie. Na tą chwilę jest to wg. mnie prawie niewykonalne. Wyzwanie w podaniach dołem 1300pkt na 20,000, nie wiem jak to zrobiłem bo zawsze mam z 300-400pkt. Podania górą nad tym murem to nie wiem czy udało mi się wymienić 3 podania. Karne? 10,000pkt zdobyłem. Na 50,000 możliwych ;) Najbliżej byłem przy dośrodkowaniach, tam mam 23k na 30 potrzebnych żeby odblokować legendarny poziom (złote trofeum). Zaliczył już ktoś jakieś wyzwanie? :D

Odnośnik do komentarza

Wbijasz w ultimate team do sklepu i tam podajże Y

 

Stwierdzam że bez kitu ta część ma najbardziej przesadzonych piłkarzy w całej serii. Taki Ribery jak biegnie to jest tak podkrecony że rąk nie widać tak zapierdala nimi. Na razie na szczeście na 20 meczów gdzies nie trafiłem ani razu na Real albo Barcę, ale jak takie Chelsea albo Bayern wygląda jak wygląda to aż strach pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

Grajcie po prostu normalnymi drużynami - 4 - 4,5* i nie będzie problemu z cyborgami. To są takie idealne opcje, jeśli ktoś chce mieć jakieś ładne akcje, ale żeby gra wymagała jakiegoś skilla.

 

Co do wyzwań - ja najbliżej jestem w dryblingu, brakuje mi tam bodajże niecałe 1800 punktów do maxa, w podaniach górą mam chyba z 2000 punktów, w podaniach dołem niewiele więcej - "jak to mówią młodzi ludzie - masakracja". BTW ogarnął ktoś może, za co przy tej grze w dziada dostajemy 1500 punktów? Zdarzyło mi się kilka razy, prawdopodobnie za puszczenie obrońcy "kanała", ale pewności nie mam.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

No bo te sezony FIFA są głupie ;-)

 

Jeśli chodzi o tą promocję to ja zrobiłem tak samo - 60 zł za FIFE bez kodu to dobra oferta :-) Kupiłem za 199-60 czyli 139zł. Można było oddać też inna grę i mieć taniej, ale ku mojemu zaskoczeniu przyniosłem MK nowego i Pani po zeskanowaniu kodu stwierdziła, że gra nie pochodzi z polskiej dystrybucji i że jej ode mnie nie odkupią :-( Lipnot ;-)

O ja wymieniłem The Darkness II kupiony w UK i przyjęli (fakt, że miał jakis problem z kodem kreskowym , ale dało rade) ale tez sie obawiałem, że nie bedą chcieli.

Odnośnik do komentarza

Co do wyzwań - ja najbliżej jestem w dryblingu, brakuje mi tam bodajże niecałe 1800 punktów do maxa, w podaniach górą mam chyba z 2000 punktów, w podaniach dołem niewiele więcej - "jak to mówią młodzi ludzie - masakracja". BTW ogarnął ktoś może, za co przy tej grze w dziada dostajemy 1500 punktów? Zdarzyło mi się kilka razy, prawdopodobnie za puszczenie obrońcy "kanała", ale pewności nie mam.

 

Ta trzeba założyć siatę obrońcy. Z tym, że nie wiem jak to zrobić celowo, raz czy dwa razy udało mi się przez przypadek.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak zle. Zalezy z kim grasz. Gralem z PSG ktory non stop gral na ibre. O malo co nie strzelil mi bramki wiec zrob ilem kilka zmian w ustawieniu i ibra nie mogl nic zrobic. W 55 minucie byl juz mocno zmeczony. A raz trafilem na kolesia grajacego Spartakiem ktory non stop rozgrywal podaniami, cofal pilke, zachecal do wyjscia... mozna bylo latwo wtopic przez pozornie "otwarte" pole do grania.

 

Ja mam pytanie z innej beczki: czy Fifa 13 bedzie na PGA? Sa gdzies zapisy? czy to juz na samych targach?

Odnośnik do komentarza

W ogóle mam wrażenie, że komputer jest inteligentniejszy. Pare razy robie wślizg w piłkę a cpu szybko wypuszcza piłę, ja wbijam się w nogi i kartka. Gra jest wg mnie szybka, akcję robi się ciężko. Piłkę łatwo się odbiera ale ciężko się przy niej utrzymać. Na 16 metrze przeciwnika mega kocioł, ciężko się przebić, skrzydła też nie uruchamiają się tak łatwo jak w poprzednich częściach. No i szybcy zawodnicy nie uciekają już obrońcą tak jak w 12stce na przykład moim zdaniem. Najczęsciej gram z komputerem albo ze znajomym. Przez neta grałem raz, nie wiem czy koleś był tak słaby czy co ale grało się dużo łatwiej i płynność też wydawała mi się inna. Ogólnie na początku, po jakiś 20 meczach rozegranych uważam, że jest trudniejsza niż inne fify.

 

Najbardziej denerują mnie jednak te odskakiwania piłek napadziorom. Nie przy przyjmowaniu tylko już pod polem karnym. Jezu ile ja piłek potraciłem pod bramką przez ułomność napastników...

Odnośnik do komentarza

Vinny - co do "siatki" - dla mnie najprościej, jak odwrócę się tyłem do obrońcy, on do mnie podbiegnie i wtedy podaję za siebie - czasami się udaje, a czasami obrońca gdzieś odbije, ryzykowne, ale lepszego sposobu póki co nie znalazłem.

 

Co do grania - po prostu ta edycja premiuje bardziej styl "barceloński" w przeciwieństwie do 12-stki. Trzeba sobie trochę poklepać przed polem karnym, popodawać i czekać na otwarcie. Mnie się podoba, nie wystarczy tylko cisnąć szybkim teamem, trzeba trochę rozegrać. A co do odskakiwania - wejdzie Ci w nawyk takie przyjmowanie, że dostaniesz piłę dokładnie tam, gdzie chcesz. Pamiętaj o trzymaniu LT przy przyjęciu, no a jak przyjmujesz w biegu, to staraj się wcześniej trochę zmienić kierunek zawodnika, żeby "zbiec się" z piłką - w sensie pobiec równolegle z nią, albo na wprost niej, bo najwięcej odskakuje przy tym, jak podchodzisz do piłki prostopadle.

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy z kumplem zainteresowalismy sie trybem WG. Pewnie dlatego, ze po raz pierwszy w calosci jest Online. Przekozak sie gra - zalozylismy juz klub Irygator FC, stadion Cozy Hole i zaliczylismy pierwszy awans po pijaku ! Zabawa przy tym przednia !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...