Opublikowano 20 października 201212 l Mam pytanie odpaliłem dziś konsolę a tam zaczęło mi się ściągać automatycznie fifa early pass co to (pipi) jest ?
Opublikowano 20 października 201212 l Mam pytanie odpaliłem dziś konsolę a tam zaczęło mi się ściągać automatycznie fifa early pass co to (pipi) jest ? ja tego nie miałem, tylko patch 39 MB.
Opublikowano 20 października 201212 l EA coś zje.bało w tym patchu, już drugi raz nie naliczyło mi zwycięstwa za ucieczkę przeciwnika WTF
Opublikowano 20 października 201212 l Mi dziś przerwało mecz, gdy wygrywałem 5:1.Pojawił się komunikat, że mecz zostanie przeanalizowany i zostanie przyznany werdykt w jakimś raporcie. O co kaman ? Kiedy się dowiem, czy zaliczyli mi zwycięstwo ?
Opublikowano 20 października 201212 l Ten tekst zawsze wyskakuje gdy ci ktoś ucieknie no, ale powinno od razu przyznać zwycięstwo, zawsze tak było, a tu coś zepsuli
Opublikowano 20 października 201212 l Jaki patch ? pierwsze słyszę chyba że przez to że mam Plusa to mi ściągnęło automatycznie ?. A to co mi ściągnęło dziś ważyło 21 mb
Opublikowano 20 października 201212 l Też mi to pobrało i tak samo nie wiem co to. Masz wersję pudełkową czy z PSS? Ja się składałem we 2 z PSS i przez chwilę przeszło mi przez myśl, że to może jakaś 'kontrola'. xD
Opublikowano 20 października 201212 l Też mi to pobrało i tak samo nie wiem co to. Masz wersję pudełkową czy z PSS? Ja się składałem we 2 z PSS i przez chwilę przeszło mi przez myśl, że to może jakaś 'kontrola'. xD Też mam ze składki
Opublikowano 22 października 201212 l to chyba najbardziej z(pipi)ana czesc pod wzgledem bledow, wyszukiwania przeciwnikow, zwiech itp. Nawet po patchu czesto musze kasowac aktualizacje skladow, swoje savy by wyszukac przeciwnika bez zawieszki. Szkoda, bo zarazem najlepsza jezeli chodzi o sama rozgrywke, ale niesmak pozostaje. Potestowalem takze rozne druzyny i jak dla mnie najwiekszymi koksami jest druzyna z Madrytu. Jasne - Barca cala chodzi pieknie, nie trzeba nic samemu robic, bo zawodnicy sami sie wystawiaja, sami tworza sytuacje, jednak jako indywidualnosci sa slabsi od swoich rywali. Wystarczy z lawy Realu wsadzic Fabio Coentrao na lewa obrone i nie dosc, ze mamy koksow z tylu, to jeszcze pomoc nie do przejscia. Grajac w dwoch pucharach przeciwko druzynom angielskim niemal nie istnialy na boisku.
Opublikowano 22 października 201212 l to chyba najbardziej z(pipi)ana czesc pod wzgledem bledow, wyszukiwania przeciwnikow, zwiech itp. Nawet po patchu czesto musze kasowac aktualizacje skladow, swoje savy by wyszukac przeciwnika bez zawieszki. Szkoda, bo zarazem najlepsza jezeli chodzi o sama rozgrywke, ale niesmak pozostaje. z tym sie zgodze. ten patch nic nie dal a nawet mam wrazenie ze dluzej mi wyszukuje przeciwnikow...
Opublikowano 24 października 201212 l Czy wam też nie dodaje pkt. PD za wykonanie zadania?? W nagrodę za to mam komunikat : " Gratulacje. Udało Ci się wykonać zadanie. W nagrodę Twój limit został zwiększony! 0 PD" . Wow, ale mnie docienili.
Opublikowano 24 października 201212 l a ja po 9 latach grania w kazda fife zbieram w dupe w sezonach od wszystkich jedyne co moge zrobic to czasami remis to na pewno nie jest normalne ,random byl w edycji 12 ale tu to juz jest jeden wielki ch.uj Edytowane 24 października 201212 l przez mars75
Opublikowano 24 października 201212 l @mars75 Learn to play. Jak dla mnie to najmniej randomowa fifa od lat. Czuję wreszcie, że gdy przegrywam mecz to z własnej winy i braku umiejętności, a nie przez widzimisie konsoli. Gra jest bardzo skillowa, a jedynym jej mankamentem są sporadyczne bugi w menusach itp.
Opublikowano 24 października 201212 l Zaczalem ostatnio grac w moj ulubiony tryb, czyli kariere menedzerska. Wzialem sobie Newcastle United i gra mi sie calkiem fajnie, tylko zauwazylem, ze komputer na klasie swiatowej robi mniej bledow niz w 12, przez co wiekszosc wynikow konczy sie moja porazka (dodam, ze glownie jest to pogrom w stylu 1-5 z Clubem Brugge), a gdy zmienilem poziom trudnosci na zawodowca to bez problemu ogralem Man U 5-1. Zdecydowanie w 14 EA powinno pomyslec o wprowadzeniu czegos pomiedzy zawodowcem, a klasa swiatowa. No i po prawie miesiacu grania w 13 bylem ostatnio u kumpla, ktory ma jeszcze 12 i musze przyznac, ze roznica miedzy tymi Fifami jest znaczaca i jesli ktos zastanawia sie miedzy 12, a 13 to zdecydowanie polecam 13 bo gra sie w nia o wiele przyjemniej (chociaz 12 to i tak bardzo dobra gra).
Opublikowano 24 października 201212 l panowie ponawiam pytanie jestem ogolnie zielony w ta gre itp itd da sie utworzyc turniej online?(x360) bo chcialbym z kumplem pograc przez neta w jednej druzynie przeciwko komputerowi jest taka opcja czy to marzenie scietej glowy ?
Opublikowano 24 października 201212 l Online z komputerem to nie bardzo, tylko z innymi graczami jak już.
Opublikowano 25 października 201212 l Taka bramka ode mnie: http://www.easports.com/media/play/video/140299205
Opublikowano 25 października 201212 l Zaczalem ostatnio grac w moj ulubiony tryb, czyli kariere menedzerska. Wzialem sobie Newcastle United i gra mi sie calkiem fajnie, tylko zauwazylem, ze komputer na klasie swiatowej robi mniej bledow niz w 12, przez co wiekszosc wynikow konczy sie moja porazka (dodam, ze glownie jest to pogrom w stylu 1-5 z Clubem Brugge), a gdy zmienilem poziom trudnosci na zawodowca to bez problemu ogralem Man U 5-1. Zdecydowanie w 14 EA powinno pomyslec o wprowadzeniu czegos pomiedzy zawodowcem, a klasa swiatowa. No i po prawie miesiacu grania w 13 bylem ostatnio u kumpla, ktory ma jeszcze 12 i musze przyznac, ze roznica miedzy tymi Fifami jest znaczaca i jesli ktos zastanawia sie miedzy 12, a 13 to zdecydowanie polecam 13 bo gra sie w nia o wiele przyjemniej (chociaz 12 to i tak bardzo dobra gra). EA pomyślało już o tym dawno, wprowadzając dodatkowe suwaki, w których możesz ustawić indywidualnie, jak przeciwnik konsolowy ma grać. A więc dopalić zawodowca, albo osłabić klase światową. Do wyboru do koloru
Opublikowano 26 października 201212 l Ze tak zapytam, probowal ktos w ta FIFE grac na Move? Ja niestety nie posiadam Move'a wiec nie mam jak przetestowac.
Opublikowano 28 października 201212 l Panowie, ale miałem fajnego Buga. Połączyło mnie do meczu sezonowego, zaczynam grać ale coś nie pasi... ano, piłki nie widać. Oczywiście padają gole, kolesie biegną, widać czasem że ma piłke przy nodze po ruchach i animacji ale samej piłki nie widać ;-) Może wrzucę filmik na Youtube'a to wstawię ;-)
Opublikowano 28 października 201212 l Hehe też miałem i zgłupiałem wchodziłem i wychodziłem aż w ustawianiach w menu wybrałem pierwszą lepszą piłkę a nie losowo czy jakoś tak i była widoczna
Opublikowano 29 października 201212 l Można grać jakiś puchar, turniej na jednej konsoli, gdzie jest 4 graczy w jednej drużynie jak w pesie?
Opublikowano 29 października 201212 l Panowie, ale miałem fajnego Buga. Połączyło mnie do meczu sezonowego, zaczynam grać ale coś nie pasi... ano, piłki nie widać. Oczywiście padają gole, kolesie biegną, widać czasem że ma piłke przy nodze po ruchach i animacji ale samej piłki nie widać ;-) Może wrzucę filmik na Youtube'a to wstawię ;-) Wpis, 3 mecze bez pilki, musialem resetowac konsole. (pipi)a, ale ta gra jest niedoyebana, to przechodzi ludzkie pojecie. Nie ma dnia zeby wszystko dzialalo. Czy ja duzo wymagam?
Opublikowano 29 października 201212 l U mnie na Pszczy wszystko hasa, nie wiem skąd wasze problemy... no może czasem z UT wy(pipi)ie, ale takich rewelacji to jeszcze nie miałem ;d
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.