Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale miałem fajnego Buga. Połączyło mnie do meczu sezonowego, zaczynam grać ale coś nie pasi... ano, piłki nie widać. Oczywiście padają gole, kolesie biegną, widać czasem że ma piłke przy nodze po ruchach i animacji ale samej piłki nie widać ;-) Może wrzucę filmik na Youtube'a to wstawię ;-)

Hah też to miałem. I kur.wa kombinuję - wyłączam konsolę, kasuję prawie wszystkie dane składów, aktualizacji itd. do FIFY - nic nie pomaga. W końcu dałem "symuluj mecz" i następny mecz w karierze był już OK. Ale możliwe, że wystarczyło zmienić piłkę w menu. No z dobre 20 min. mi to zajęło. Brawo EA! ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie na Pszczy wszystko hasa, nie wiem skąd wasze problemy... no może czasem z UT wy(pipi)ie, ale takich rewelacji to jeszcze nie miałem ;d

No u mnie na PS3 nie ma dnia bez zwiechy, albo rozłącza w sezonach, albo na arenie sie zawiesza (i restart). Albo masz szczęście albo wszystko przed Tobą :)

PS: gra fajna, ale jest masakrycznie zbugowana, czy oni tam testerów nie mieli??

Odnośnik do komentarza

Ok, zgrałem filma:

 

A zas/Rana arena zwiesza sie codziennie co kilka meczów. Poyebane. Jakby gra nie mogła sprawdzić po 1 minucie czy 2 czy się mecz zaczął i nas wyprowadzić z areny do Menu :/ W ogóle dziś po piwie zdarzył mi się parszywy mecz, z 3:0 do 4:3 :/ Kurde, mój pad już ledwo zipie, rzucam nim po ziemi z nerwów. Masakra.

Odnośnik do komentarza

Ok, zgrałem filma: http://www.youtube.com/watch?v=KPp8ljoER-A

 

A zas/Rana arena zwiesza sie codziennie co kilka meczów. Poyebane. Jakby gra nie mogła sprawdzić po 1 minucie czy 2 czy się mecz zaczął i nas wyprowadzić z areny do Menu :confused: W ogóle dziś po piwie zdarzył mi się parszywy mecz, z 3:0 do 4:3 :confused: Kurde, mój pad już ledwo zipie, rzucam nim po ziemi z nerwów. Masakra.

 

Mam nadzieje, ze nie grasz na moim wariacie :| Miales go oddac w zeszla srode :<

Odnośnik do komentarza

@Qvstra

Graj na Klasie Światowej, ale pozmniejszaj konsoli suwaki typu szybkość biegu, dokładność podań, dokładność strzałów, umiejętności bramkarza. Zjedź do takiego poziomu, żebyś wygrywał i stopniowo z każdym meczem zwiększaj, aż będziesz miał wyrównane spotkania. Najlepszy sposób, bo granie na niższym poziomie trudności "ogłupia", tzn. grasz na mniejszej spince, na mniejszym skupieniu i później może Ci nie iść zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ok, zgrałem filma: http://www.youtube.com/watch?v=KPp8ljoER-A

 

A zas/Rana arena zwiesza sie codziennie co kilka meczów. Poyebane. Jakby gra nie mogła sprawdzić po 1 minucie czy 2 czy się mecz zaczął i nas wyprowadzić z areny do Menu :confused: W ogóle dziś po piwie zdarzył mi się parszywy mecz, z 3:0 do 4:3 :confused: Kurde, mój pad już ledwo zipie, rzucam nim po ziemi z nerwów. Masakra.

 

Mam nadzieje, ze nie grasz na moim wariacie :| Miales go oddac w zeszla srode :<

 

Qwa zioooom, zapomniałem. Gram na PS3 więc na twoim nie gram. Muszę ci podrzucić, postaram się jutro albo w środę, potem jadę do domu.

 

Wieszanie się na Arenie rządzi. A też tak macie, że po 2-3 rozegranych meczach jest problem z wyszukaniem rywala? W pewnym momencie może mi szukać pół godziny i tak nikogo nie znajdzie, przynajmniej do restartu gierki. Denerwujące.

 

Nie mam takich rzeczy. Tylko Arena i 1 ta piłka niewidoczna. Na PS3.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Qwa nie miałem. Mi pękło 100 meczów online, przewaga znaczna przegranych niestety ;-) 6ta liga narazie i utrzymuje się bez problemu ale do awansu z reguły brakuje troszkę. Po ogrywaniu słabszymi drużynami wróciłem do grania ManCity ale mam problemy ze zdobywaniem goli mimo dobrych sytuacji, pudłują mi strasznie (szczególnie Silva). Ale gra się przyjemnie gdyby nie Arena które skutecznie wybija z rytmu, miałbym już pewnie ze 150 meczów gdyby nie to.

Odnośnik do komentarza

Lol, przecież wyszukiwarka działa świetnie, znalezienie meczu na "ręcznych" to kwestia kilku sekund. No ale co ja tam wiem, rozegrałem dopiero 100 meczy na manualu i zawsze muszę czekać pół godziny na przeciwnika. Niech to! :confused:

 

A co do obrony to zagęszczaj poprzez częstą zmianę piłkarza (w sensie L1/LB :P) i staraj się przewidywać w którą stronę przeciwnik poda/obróci się. Odbiór wciskaj tylko gdy jesteś pewny, że trafisz, inaczej będziesz w du.pie xd No i używaj containa gdy rywal chce cię zgubić zwodem, ale nie trzymaj go cały czas, tylko wtedy, gdy wykonuje zmianę kierunku. Ogólnie ciężko to opisać słowami, trzeba to po prostu wyczuć. Jeżeli grasz na PS3 to mnie dodaj do znajomków, mogę cię nauczyć tego i owego :D

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakiś sensowny tutorial jak bronić? Niby wiem co i jak, a w praktyce jest masakra. Podwajać krycie czy olać to? Musiałem wrócić na asysty, bo po pierwsze znaleźć kogoś w Sezonach kto gra na manualu, to przy tej wyszukiwarce, jak znaleźć jednorożca.

 

Podwajać można, ale raczej tylko jak widzisz że przeciwnik ma np. w składzie CR7 i kiwa Cię zbyt łatwo, podeślij mu wtedy drugiego obrońcę - w innych przypadkach będą luki w obronie. Po rozegraniu ponad setki meczy praktycznie wogóle zrezygnowałem z obrony contain (niezbyt to ogarniałem tzn. odpalałem L2 i podziwiałem co atakujący zrobi-bez sensu). W tej chwili przerzuciłem się na kombinację (x/kółko-PS3) - podbiegasz, robisz pressing i wyczywasz moment odbioru piły, najlepiej w momencie kiwki przeciwnika - na 6 lige na razie daje rade :)

Jak sobie przypomnę jak kiedyś się odbierało piłę np. Brazylii w Sensible Soccer, to napastnicy w FIFIE nie są już tacy straszni :)

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, wszyscy chca miec jak najwieksze, ale co ono dokladnie daje ?

Np majac pilkarzy z tej samej ligii + trener mozna uzyskac 100 lecz jesli klikniemy

na indiwydualna karte pilkarza to czasami ma zgranie na poziomie 4.

Bo wklepaniu w kazdego z osobna karty z dana taktyka, tak by miecc cala "11" np taktyce np

3-5-2 daje takze 100 lecz jakie sa z tego dokaladne profity ?

igdzie nie potrafie znalezc..

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj update na PC. Na konsolach jak tylko potwierdzą im datę:

 

Hello FIFA 13 fans,

 

As promised, the team here at EA SPORTS has been working to improve the FIFA 13 experience. In addition to the updates made in October, today we released another major update to FIFA 13 on PC, which is live and can be downloaded now. This update for PS3 and Xbox 360 will be announced as soon as the dates are confirmed.

 

In today’s update, we addressed the following:

• Online Connectivity in the Arena when loading an Online Seasons match.

• The rare occurrence of the ball becoming invisible during gameplay.

• Audio commentary of player names when the game is set to Czech, Hungarian, Italian, or Polish.

• Connectivity after selecting a position on Online Team Play and Clubs.

• Pass responsiveness in the Passing ‘Skill Challenge’ Skill Game. The leaderboard for this specific Skill Game has been reset due to a scoring glitch.

• Rare cases of physics elasticity when two players collide.

• In: Ligo Do Brasil, Vasco Da Gama and Palmeiras get authentic kits and team names.

• Authentic kits for Botafago in Ligo Do Brasil.

• Visibility of the radar, indicators, and scoreboards in offline matches after playing in Online Team Play.

• Stability of FIFA Ultimate Team during single player tournaments.

• Softlock when playing a friend in FUT.

• Crashing in Pro Clubs kit selection screen.

• Replays saved to web will not overwrite previously save replays.

 

• Career Mode items including:

- Stability when editing a Virtual Pro if the squad is full.

- Stability when the loaning team rejects the loan buy of a transferred player at the end of a season.

- Player contracts increased by 1 did not take effect in player’s profile.

- Penalty Kick Takers can be selected prior to a penalty shootout when playing as a Manager.

- Continuation of player stories after the player is transferred/sold.

- General stability during gameplay.

 

Our commitment to improve the FIFA 13 experience continues, and regular feedback from our fans helps us prioritize and identify future improvements.

 

We appreciate your patience during this time. Thanks again for your continuous feedback on Twitter, Facebook, and the EA Forums. We’ll continue to provide you with information through those channels as and when it becomes available.

 

Game on!

 

Źródło: http://forum.ea.com/uk/posts/list/0/2059424.page

Odnośnik do komentarza

CO TO KU.RWA JEST!? Czy ktoś odpalał ostatnio fife? czy mi sie zdaje czy jakis zp!zdy update był. Przecież graja jak jakies retarty. Podaja bardziej do tych zawodnikow co sa dalej niz blizej, jakies zawieszki ze nie chca podac tylko stoją, przyjecia są jakby jeszcze bardziej z du.py i pilka jeszcze bardziej odskakuje. Czy wszyscy to maja czy mi sie to śni?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...