Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

A nie wiecie czy w wersji na PS Vita też będzie Ultimate Team? W zeszłej wersji Fifa Football w ogóle tego nie dali, jak i obrona była automatyczna jak w starych wersjach. Nigdzie nie mogę się o tym doczytać. Jeśli brak UT to wersji na Vitę nie kupię. Dajcie znać. Pozdro

 

Nie powiem na 100% ale wystarczy wejść na stronę FUT i nie ma znaczka Vity a reszty jest.

Odnośnik do komentarza

308072_10151042088416345_520362331_n.jpg

 

hmm? oficjalny profil ea to wrzucil. ogarnal ktos juz jakies sklepy? trza bedzie podzwonic (gazetka media expert)

 

Byłem w ME osobiście pytałem się o F13 i bedzie dostępna 28 w cenie 219zl na X360/PS3 ... o żadnej promocji nic nie wiedzieli . Na oficjalnej stronie też jest 219zl.

 

To teraz albo jest to błąd w druku ,albo jakaś lokalna promocja lub celowe wprowadzanie w błąd ....co zresztą nie pierwszy raz bym im się zdarzyło

Odnośnik do komentarza

Przy obecnych cenach skupu ta Fifa to żadna okazja. Fifę 12 kupują za 60zł a większość gier z listy za 80, wychodzi na to że Fifa 13 będzie za 190zł a w podobnej cenie będzie do dostania wszędzie i to jeszcze przed premierą. Do tego wymagają stanu idealnego płytek a używka na allegro to zawsze ryzyko.

Odnośnik do komentarza

Ostro się tą ofertą zainteresowałem (mam fifke 12 i coś bym dokoptował , ok.80+50=130 , co daje dobrą cenę za trzynastkę) , ale to nie daje mi spokoju "empik zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji bez podania przyczyn" , przecież kiedy tam pójdę mogą mi się zaśmiać w twarz , bez podania przyczyn , ewentualnie mówiąc "kolego już dawno po promo , tylu już było przed tobą,,,,, (nawet gdy będzie 27.09 z samego rana ) . Może liczą na to , że Ci co przyjdą i zobaczą Fifę 13 na półce ,to i tak wybulą za nią 200 i czym prędzej polecą do domu ogrywać........ , bo nie ukrywajmy , fife 12 raczej ciężko będzie im sprzedać , na ten drugi tytuł też musi być jeleń aby kupić za cenę empikową

Odnośnik do komentarza

Kupował już ktoś grę na pss ? Bo ja kupiłem tego pre-ordera i pokazały mi się trzy pliki więc je ściągnąłem i fifa była jako trial. Więc sądziłem że jest ok. Ale po ściągnięciu okazało się że pliki są uszkodzone.

Czyli nie mogę tych plików ściągnąć przed datą premiery ?

 

 

Ja również kupiłem, pobrałem wszystkie trzy i przy próbach uruchomienia pojawia się komunikat o konieczności oczekiwania na premierę produktu, czyli najprawdopodobniej masz coś nie halo, pobierz lepiej dla spokoju jeszcze raz.

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...