Skocz do zawartości

DayZ


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

Na konsolach nie ma sensu gadać, bo sterowanie jest tak skomplikowane, że zanim spróbujesz dokopać się do emotki z machaniem ręką to już będziesz martwy.

Przyjaznych ludzi można spotkać tuż po respawnie, na brzegach mapy, ale im dalej w głąb, tym szanse mniejsze.

Na PC jakoś ludzie chętniej współpracują, a konsolowe community traktuje ten tytuł jako kolejne battle royale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koniec sielanki. Brak ostrożności i tracę wspaniałe zasoby (według mnie). Zabija mnie zombie (sztuk jeden). Wszystko przez to żejie mogłem zatamować krwotoku.  Jakiś bug? Może. Bolało? No jasne! Latałem za tym ekwipunkiem pare dni. Mosin dwa pistolety maszynowe i dwa pistolety.  Full ammo, jedzenie i antybiotyki. Szkoda, wielka szkoda. Zaczynamy od nowa! Warto, dla emocji, widoków i wspaniałego klimatu.

Odnośnik do komentarza

A bo noża chciałem wyciągnąć.  Zamiast sprowadzić kolesia  pięściami do parteru, to nie! Noża! Królestwo za noża! No i się zrobiło.  A po powrocie przytomności nie mogłem  wybrać bandaża i zatamować krwawienia więc  R.I.P. Nie odpuszczam! Jutro wybieram się na kolejny sprawdzian. Ja vs Czarnoruś. Jakaś policyjka, szpital i wracam do gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Odebrałem paczkę z grą :banana:

Zainstalowałem,włączyłem... Kuwra jakie to jest brzydkie :whatuh:. Ok włączyła się mapa na randomowym serwerze. Nosz strasznie kieprawo to wygląda i jakieś takie 17,5 FPS :down:

Dobra stoi moja postać w jakieś wiosce,obok stoi coś ala golf 2, obiekty doczytuja się parę m obok mnie, nawet cały budynek się dograł. Wziąłem jakąś brechę z bagażnika golfa i wchodzę do budynku. Nim ogarnąłem którym przyciskiem się co robi w celu przeszukania szafek,przybiegł taki sam postrzępiony znajduch jak ja i mi najeb.al pięściami :shieeet:

Już gra zrobiła na mnie wrażenie,chciałbym tylko żeby jednak technicznie mnie nie odrzuciła bo naprawdę lepiej wygląda moja poranna kupa w sedesie po kawie.

Sterowanie i klawiszologia to coś wspaniałego widzę:cool:

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

No właśnie u góry Ci wkleiłem.

Nic, oprócz podobno stabilnych 30fps.

Serduszko mi się krajało jak ten film wyzej oglądałem. Wątpię,że te 30 FPS jest stabilne :/ nie wygląda na takie. Pojawiające się całe obiekty i parszywa grafika mnie mocno zniechęcają,ale zrobię jeszcze podejśc kilka nim ostatecznie porzucę ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Grałem na ps4 pro i działanie było bardzo słabe. O ile lasy i małe miejscowości chodziły ok to po wejściu do miasta gdzie stoi dużo wysokich bloków fpsy poleciały na łeb na szyję. Teraz gram na Xsx i jest git. Gra nie jest graficzną petardą ale w połączeniu z klimatem można trafić na widoki które zapierają dech w piersiach. Dla mnie największym atutem jest fakt że to co widzę w grze spotykam jadąc autem przez moją okolicę :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...