Skocz do zawartości

DayZ


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

o day z mod tez mowili ze to tylko beta, ze wszystko naprawia i bedzie cacy a dalej jest taki shit jak byl wiec na ten stand alone tez nie bede sie napalal.

Zaryzykuję.... Mod był darmowy. Może skoro zwietrzyli zainteresowanie i wydają pełnoprawną i płatną wersję, to z założenia powinno być lepiej. Nie? Naiwne myślenie? Shall see?

Odnośnik do komentarza

Pogralem chwile dzis rano, sprzet mozna znalezc bardzo szybko i gra sie przez to ciekawie. 3 razy zginalem na drabinie, musze sie przyzwyczaic do strasznie dziwnego sterowania. Co najbardziej wkurza w grze? Jak ci sie ludzie wylogowuja przed nosem, bo strzeliles im prosto w oczy. Na 100% przypadkow do tej pory wszyscy sie wylogowali zanim upadli na ziemie. Ogolnie to gra wyglada bardzo ladnie, ale z drugiej strony mogliby naprawic "wyciaganie broni", bo tez denerwuje. Spadek fps tez nie pomaga.

 

Teraz pytanie, jest jakies FAQ do itemow? Zebralem kilka dodatkow do broni i nie wiem na ktore sie zaklada (te 5 w plecaku na dole):

 

JutubPd.jpg

 

To sa przedmioty do Mosina? Do czego sa zapalki, butle z gazem, jakies dlugopisy znajdowalem, ksiazki? Znalazlem nawet kamien.

Odnośnik do komentarza

Albo ja mam pecha, albo znalezc Mosina graniczy z cudem.

 

Grałem w DayZ ponad trzydzieści godzin, a nie znalazłem ani jednego (oprócz tych na ciałach moich ofiar :P ). O dziwo jest on o wiele lepszy od M4A1, który rozrzuca naboje na boki jakby miał krzywą lufę.

Tak btw to co myślicie o zachowaniu graczy? Według mnie gdy ograniczono znajdowaną amunicję i broń palną, stali się bardziej przyjaźni. Ja sam, staram się nie strzelać do innych. Nawet jak widzę, że mają broń palną to staram się rozwiązać sprawę pokojowo, no chyba, że zaczynają strzelać to też odpowiadam ogniem.

Odnośnik do komentarza

jak mniemam wiele zależy od konkretnego modelu m4/m16

 

parametry pokroju długość kolby (którą można w niektórych przypadkach regulować) / długość lufy

 

założenie/zdjęcie tłumika (tłumik zmniejsza prędkość pocisku FYI)

 

założenie dwójnoga

 

założenie części chwytnej

 

ze streamów moda dayz które namiętnie swego czasu oglądałem wiem, że m16a4 z nałożonym teleskopem ACOG jest wyśmienitą półautomatyczną snajperką

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza

W Standalone nie ma jeszcze nawet pełnego arsenału pistoletów, pistoletów maszynowych, karabinów i snajperek.

 

W modzie za to z tego co obserwuję są już bajery pokroju pozyskiwania złota, handlowania z NPC, zakładania zamykanych na kłódkę baz czy też włamywania się do nich za pomocą piły spalinowej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SeTfkHYJiA4

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje, ze oni teraz jak juz sprawdzili stabilnosc serwerow i nowy silnik to powili beda implementowac wszystko z moda, czyli na dzien dzisiejszy mod > standalone. Gre kupilem, zeby wspierac tworcow, bo Warz (Infestation) okazalo sie jednym, wielkim zawodem. Pobiegalem troche, sprawdzilem jak sie gra i niestety bede musial odstawic. Nie ma co robic. Zabijanie sie nudzi, eksplorowac nie ma co, bo w Devil's Castle nawet nie ma lootu. Dobieglem do konca mapy, uzbroilem sie do konca i trzeba bedzie czekac na pelna wersje. Ale to jak na razie numer jeden jesli chodzi o gry, na nic innego nawet mi sie spojrzec nie chce, bo albo odgrzewane kotlety, albo wieje nuda.

 

Moja postac na dzien dzisiejszy:

 

YZhtvaD.jpg

m3wZGMx.jpg

73D5zZ4.jpg

 

PS: Nawet ksiazke Dracula mam. Wygrywalem pojedynki 3v1, nie mam juz czego szukac w DayZ na razie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 lata później...

tylko teraz to jakis remake prawie że

 

Cytat

With DayZ's authentic approach to survival mechanics that allow for rich player interaction, the gameplay goes beyond just being the last man standing. This is not Battle Royale. This is DayZ. Check out the brand new gameplay trailer that shows what DayZ is all about.

Despite not directly featuring any storytelling mechanics, the post-apocalyptic open world of DayZ presents a unique online sandbox where every decision adds up to create your own personal story. When all 60 players on a server engage in this completely unscripted survival scenario, the resulting emergent gameplay leads to intense player interactions — some action-packed and short, and some involving long, sophisticated roleplay with very real emotions that you remember long after. In DayZ, every day is a new story.

Following the release today, Bohemia Interactive will continue in post-launch development of DayZ with free platform updates scheduled to drop throughout 2019. These updates will further expand the content available in DayZ (adding new weapons and vehicles) and go more in-depth with some of the existing gameplay concepts.

DayZ's Xbox One launch has been made possible thanks to a massive help of the Xbox Game Preview community of players. Over the past months, over 500,000 players jumped in to DayZ on Xbox Game Preview and helped to improve the game in many areas. Some of the key improvements in controls, inventory management and performance are addressed in today's launch update.

Rising to popularity as an Arma 2 mod, DayZ originally launched as a standalone game in Steam Early Access in December 2013. Since then, the game has gone through a major engine overhaul. Now powered by modules of Bohemia's new Enfusion Engine, practically every part of the game has been completely redeveloped and improved

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...