Skocz do zawartości

DayZ


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

Najnudniejsza gra jaką widziałem ostatnio. Wczoraj gdy siedziałem przy komputerze włączyłem jakiś kanał z DayZ na twitch.tv i spoglądałem co jakiś czas czy coś się wydarzy. Gość latał po jakimś lesie przez 2 godziny i nic. Nie wiem czym ludzie się podniecają a jestem fanem zombie i lubię takie klmiaty. DayZ to na razie jeden wielki chat room bo ten mod z graniem nie ma za wiele wspólnego. Gdyby State of Decay nie miał komiksowej otoczki i nie takrował tematu zombie z przymróżeniem oka to chłopaki od DayZ mogliby pakować manatki. State of Decay jest rozwinięciem pomysłu przedstawionego w DayZ i zjada ten mod na śniadanie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No czekam na standalone. Symulator przetrwania.

 

A co do State of Decay to na pierwszy rzut oka widać ,że to jak porównywać "Mad Maxa 3" z "Drogą". Nie ma nawet o czym dyskutować i głupio gdybać, "co by było gdyby". Symulatory to nie są do oglądania na yt a "doświadczania" na własnej skórze po poznaniu często trudnych mechanizmów rozgrywki.

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja zrozumiałem, że starasz się powiedzieć iż w tekście zasugerowali dokładną datę premiery.

 

Poza tym tam jest napisane jeno few months, a to może zarówno oznaczać 3 miesiące jak i 10 miesięcy..... mówiąc, że nie wyjdzie w tym roku twierdzisz z przekonaniem, że zajmie im to dłużej niż 11 miesięcy. A to jest tak odległa przyszłośc, ze wstrzymał bym się z mówieniem czy zdążą, czy nie.

Odnośnik do komentarza

W żadnym swoim poście nie zasugerowałem kiedy dokładnie wyjdzie. Cały czas pisze, kiedy nie wyjdzie - w tym roku. Ten cytat to potwierdza bo kolesie mówią, że będą dodawać budowanie swojej własnej bazy pod koniec roku.

 

Wspominaja tez o zamknietych testach ktore beda przeprowadzac, ale watpie aby byly one robione na jakas wieksza skale.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Właśnie uja się dzieje ; d Miało być w grudniu 2012, rok mija a tu ani widu ani aromatu. Znienawidzony Infestation już dawno ograny na wszystkie strony, State of Decay nie ma multi, f2p mnie nie interesuje a pirackie wersje beta jakichś minecraftowych survivali w ogóle mi się nie spodobały. 

 

Rocket naprawdę w (pipi)a wali, gdyby nie mała konkurencja to już bym dawno się wypiął na wariata który wolał pisać o swojej depresji ( bo ludzie się domagali DayZ na grudniowa premierę którą sam zapowiedział ) niż o samej grze. Z drugiej strony, chyba więcej tu polityki. Arma 2 nadal sprzedawała się bardzo dobrze ze względu na moda, potem Arma 3 nieźle sobie radziła/radzi więc zapewne panowie w garniturach celowo przesunęli DayZ Standalone do czasu aż ww gry przestaną dobrze zarabiać. Wydawanie wszystkiego na raz mogło znacząco obniżyć zyski. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Arma 3 ma już swoje mody i teraz jest jej czas na sprzedaż.

 

No tak, zapowiedzieli wydanie na grudzień 2012 i od tego czasu echo, noo, to nie wysranie się na odbiorców. Już nie wspominając, że po tej feralnej grudniowej dacie, siedzieli cicho, chyba jeszcze 2 miesiące by w końcu z łachą się odezwać , że już nie wiedzą kiedy wyjdzie. I tak do dzisiaj. W międzyczasie była jeszcze depresja twórcy bo źli, niedobrzy gracze chcieli informacji co się dzieje. Gdy pojawia się już konkretna data wydania, zaczyna się pewna odpowiedzialność. Obsuwy to norma, ale wprost zapadnięcie się pod ziemię po minięciu zapowiedzianej daty premiery i do dzisiaj niesprecyzowanie co dalej, jest nie na miejscu. 

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przeciez to jest alfa. Fajnie wyglada, spodziewalem sie gorszej grafiki. Denerwuje jedynie brak respawnow przedmiotow, trzeba czekac do restartu serwera. Kajdanki GOTY, karmienie ofiary plynem do mycia okien GOTY, brak snajperki GOTY. Zapowiada sie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...