Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Gromit napisał:

Wrzuciłem mój kod na reddita i od razu 50 znajomości :o Macie jakieś sugestie jak tym zarządzać, biorąc pod uwagę, że można tylko od 20 osób odbierać prezenty? Odbierać od najmniej zakumplowanych codziennie, żeby regularnie wszystkim podnosić poziom znajomości?

Ja staram sie wylapac tak, ze 20 odbieram, a kolejnym 20tu sle (jak da rade) i licze, ze otworza tego samego dnia.

Z tego co kojarze, to jak masz np. 20 gosci co ci wyslali gifta (i nie macie jeszcze friendship statusu) to po 3k wpada - wtedy mysle, ze jajko moze sie przydac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, ze jestem w najslabszej mozliwej druzynie (Yellow - wybralem na premiere) zastanawiam sie nad przesiadka do Blue/Red... ktos ogolnie mysli nad zmiana Teamu (1000coins) ze wzgledu m.in. na zbieranie coinsow (sam musze czesto upic 4-5 poksow x3 aby zarzucic, a czasu na to nie mam).

Myslicie, ze ludzie rozwaza powolne przejscie na Yellow  czy raczej zostaje Red/Blue a Yellow jeszcze bardziej sie skurczy?

Mam 2gie konto na lvl20~ (rowniez Yellow), ktorym w sumie moge zawsze jednego osobnika z Blue/Red wywalic aby sobie slota zrobic.

Odnośnik do komentarza

Tez jestem yellowem i byl to malo swiadomy wybor - brat powiedzial zebym tak wybral i nawet sie nie zastanawialem.  Team to przede wszystkim dwie rzeczy: gymy i ilosc pokeballi w rajdach. Moja sytuacja jest nastepujaca:

 

-w drodze do pracy mam gymow 4 (w drodze powrotnej jak pojde inna droga to wskakuja dodatkowo 2) + wieczorem chodze na spacer z psem i mam do wyboru 3 gymy do ktorych moge podejsc. Taka ilosc w zupelnosci pozwala mi na znalezienie jakiegos zoltego gyma za slotem na wstawienie swojego defendera. Tak wiec dzienny haracz 50 coinow zazwyczaj udaje mi sie zlapac. Dodatkowo w ogole nie zbijam gymow jak chce sie wstawic, jedyna sytuacja gdzie bije gyma to wtedy jak chce questa zaliczyc.

-z rajdami sprawa wyglada gorzej. tu czesto jest sytuacja ze za najslabszy dmg dostaje tylko +1 premier balla i przez to zdarza sie konczyc rajdy bez zlapanego poksa. Gdybym nie byl casualem i polowal na lepsze poksy za wszelka cene to pewnie by mi zrobila roznice ta dodatkowa mozliwosc rzucenia ballem.

 

Wniosek? Na moim poziomie przynaleznosc do najslabszego teamu totalnie nie robi mi roznicy. Natomiast jak ktos mieszka w mniejszych miastach albo ma niesamowicie mocno zdominowane srodowisko przez jakas grupke malujaca wszystko w okolicy na niebiesko albo czerwono... no wtedy mozna by sie zaczac zastanawiac - 1k coinow to nie majatek, miesiac farmienia monetek zalatwia sprawe.

Odnośnik do komentarza

U mnie bardzo rzadko sie wlasnie trafia GYM bym mogl dorzucic (raz na 2-3dni), wiec z coinsami ciezko wtedy, a nawet jak zbije to czesto jakies dzieciaki zaraz przejma go pod Red/Blue. Do najblizszego GYMa mam 8min spacerkiem (Biedronka, a raczej plac zabaw obok niej), ale czesto Pokemon nie wytrzyma tam dlugo zwlaszcza jak jest solo. Nie mowiac juz, ze nie mam czasu by specjalnie tam isc.

Raczej coinsow nie kupie za gotowke tylko dofarmie (to nie jest az tak wielki problem w koncu dam dobic).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Elegancko Pokeball Plus umila granie. Nie trzeba już być przykutym do ekranu. Człowiek sobie chodzi, jak zimno to z reka w kieszeni, i guziki naciska. Poksy sie łapią, pokestopy kręcą, a rajdy i tak robi się manualnie. Jak nam zależy na pokemonie to lepiej lapać po staremu bo tu albo wejdzie za pierwszym razem albo wcale. Za to przyjemne jest doswiadczenie sprawdzenia tego "co sie złapało" po spacerze. Plusem Pokeballa jest to, że gra się tylko jedną ręką.

 

Syn nie chce tak grać, ale ja już na znanym terenie (znane rozmieszczenie sal i stopów) z Pokeballa nie zrezygnuje. 

Odnośnik do komentarza

Ja już standardowo wkładam do kieszeni Pokeballa przy wyprawach rowerkowych. Zawsze jakieś pokestopy się zakręcą przy okazji, a przy wolniejszych odcinkach to i jajka się wysiedzi. Łapanie pokemonów też przyjemne. Szkoda tylko, że Pokeball Plus rzuca wyłącznie normalnymi kulami. Zazwyczaj w moim ekwipunku jest ich mniej niż greatballi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...