Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

 

polecam przejrzeć kilka tutoriali ovvy'ego, poprawi Wam się kilka rzeczy, mi zaczęły wolne wpadać dzięki niemu, i wrzutki z kornerów jakby groźniejsze :]

 

cieszę się, że nie dostałem się do WL bo wiem że ten tryb mnie wypalał w ekspresowym tempie mimo dobrych wyników...a i tak pewnie będę chciał tam wbić bo nagrody są znaczące :c ale format 40meczy na weekend trochę szczypie

Odnośnik do komentarza

Nie gram od wczoraj. Tylko od 89' bodaj.

 

Przeciwnicy wszyscy zapyerdalaja jak na sterydach. Wszyscy na spidzie. Tu nie ma gry w pilke tylko adhd.

Wiem ze x od lat to juz nie jest odbior jak w 09 bo to wlasnie f10 wproawdzila to guwno ktorego po dzis nie to ze nie ogarniam ale nie mam kontroli nad zawodnikiem. Wsparcie biega gdzie chce. Moge trzymac presing kolegi tylko huy wie po co bo efekt tak samo huyowy. Nie umiem w te fify kompletnie. Nie wiem. Tu kazdy gra z cpu to huya tam wiecie.

Odnośnik do komentarza

Liga weekendowa bez szału ale pierwszy raz (chyba ostatni) rozegrałem 40 meczów (bilans 21-19) więc całkiem niezłe nagrody wpadną. Za squad battles wpadł jakiś Rooney z Irlandii in form, którego nikt nie kupuje na rynku także nic specjalnego niestety :) W tym tygodniu już chyba tylko online będzie grane bo jednak za dużo czasu na to wszystko idzie.

 

Mój team: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=cJlaA529nMZHR:FFA18PS4

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

Pocieszę Cię, że nie jesteś jedyny - tak naprawdę to Kobik ma rację- grać, grać i jeszcze raz grać. Skoro nie wychodzi w taki sposób, to może trzeba w inny. Pamiętam, że jeszcze w 17-tce miałem jakiś tam swój styl, który na początku gry dawał radę, ale w miarę upływu czasu trzeba było go diametralnie zmienić i u mnie np. egzamin zdawać zaczęło rozgrywanie gry z klepy krótkimi podaniami, zasłona ciałem i ew. górne wrzutki za plecy obrońców. Choć jak widać pewnie niedostatecznie, bo max co osiągnąłem to finał eliminacji.

Inna sprawa, że żaden ze mnie skiller i pewnie to też jest jeden z powodów, dla których dostaję bęcki :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A powiedzcie szczerze jak to jestr z kwalifikacjami do ligi weekendowej? Jeszcze nigdy mnie sie nie udalo, a jak juz udaje mi sie dosc do finalu, to tak jakbym trafial na jakis kosmitow ktorzy mnie rozkladaja na lopatki...

Jakies porady?

 

 

Jak masz cisnienie zeby sie tam dostac to mozesz na final zboostowac sobie grajkow, ale na zdrowie ci wyjdzie jak sobie odpuscisz xd Jak cos to teraz juz powinnio byc latwiej bo ci ktorzy wbili min. golda maja automatyczna kwalifikacje. Chociaz szczerze mowiac nie wiem czy jest sens probowac sil w LW jak nie udaje sie przebrnac kwalifikacji

 

 

 

edit; dzisiaj nagrody za SB. Komus cos wypadlo? Tam dostaje sie na prawde niezle paczki, ale to co z nich wypada to jest dramat. Tak jak wydaje mi sie ze w sbc drop jest lepszy, tak paczki z squad battles to zart i zastanawiam sie czy warto grac te 4 mecze dziennie

Edytowane przez schabek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja wybieram SB, które jest LW na bota i musi mi to na razie wystarczyć ;) Jest w tym sporo monotonii i raczej trudno o emocje (chyba, że obrona dostanie akurat wylewu przy stanie 2:1 i ostatniej minucie meczu), ale przynajmniej można spokojnie kolekcjonować w ten sposób coinsy i paczki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzisiaj był dobry dzień :]

 

- dobrze mi szło w sezonach, Di Maria rozpruwa to towarzystwo i zazwyczaj Cavani miał tylko formalność, z tym wskaźnikiem po patchu widać kto kieruje obrońcami, można ładnie nimi kręcić ;)

 

- awans do WL za drugim razem, im lepszy skład tym gorzej grali, myślałem że gościu z POTM Mane Zlatanem i Salahem  zrobi mi kuku, okazał się najgorszy z wszystkim 4 rywali

 

- i najważniejsze to odpaliło mi w końcu do przodu z handlem, podwajam swoje coinsy właściwie codziennie, a sposób jest bardzo prosty, skupować w duzych ilościach nonrare karty z popularnych lig, ewentualnie takie potrzebne do hybrid SBC ; wybrałem sobie 5-10 grajków i kupuję ich po 20x każdego za 300-350 sprzedaję za 600-1000, i najśmieszniejsze że mimo że kupić można ich raczej bez problemu to schodzi cała transfer lista poniżej godziny jak damy BIN np. 600 - aż mi sięoczy zaświeciły od $_$

 

czyli przykład

 

Kieran Gibbs

kupić za 350 sztuk ile tam chcecie, np. 40

ustawić buy it now na 600

zejdą wszystkie

powtórzyć

profit

 

jak przestają schodzić/trudniej kupić -zmienić piłkarza

 

więcej info było na Karto, ogólnie to nie jest jakieś science fiction, tylko nie spodziewałem się ze ludzie są aż tak leniwi żeby kupować drożej...właściwie na wszystkim się teraz zarobi w ten sposób

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...