Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

siema. Od jakiegoś czasu mam x360 i grałem tylko offline. Teraz chciałem połączyć się z netem, na konto które kiedyś założyłem na kompie. Problem w tym, że nabite osiągnięcia zostają na koncie offline, a te online jest puste  ( 0 gamescore) próbowałem założyć konto z poziomu konsoli z profilu offline ale nie idzie. Można jakoś ten offlinowy profil "włączyć" pod neta?

Odnośnik do komentarza

To powinieneś mieć też możliwość dołączenia do live, ale stworzy ci prawdopodobnie nowe konto, GS nie przeniesiesz na to założone na PC.

 

Stare, ale to powinno tak wyglądać;

https://www.youtube.com/watch?v=6A5ZSOyt8-c

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

to tak nie działa.
masz konto założone na pc ale nigdy nie było ono odzyskane online na konsoli więc grałeś offline na koncie lokalnym
gdybyś choć raz odzyskał je na początku "przygody" i później grał na nim bez netu nie było by problemu - po zalogowaniu się do xbl osiągnięcia by się zsynchnonizowały

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Chciałbym zakupić sobie słuchawki do Xboxa 360 i mam w związku z tym pytanie. Czy słuchawki przewodowe można podłączyć do TV tylko za pomocą tych dwóch kabelków biały i czerwony czy jest jeszcze jakiś inny sposób? Jak wygląda sprawa ze słuchawkami bezprzewodowymi? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ladygaga

Mam pytanko, z koleżanką kupilśmy swoje xboxy 360 i chcemy pograć zdalnie ( po sieci). Jaką polecilibyście grę (nie musza to być mega wielkie pozycje) do w co-op, czy z możliwością tworzenia własnych serwerów ? 

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Cześć. Ze znajomą kupiłyśmy te konsole (Xbox 360 E). Z tymże znajoma potrzebuje monitora do 200 zł. Czy istnieje tylko podłączenie przez hdmi + monitor musi mieć głośniki wbudowane żeby dało radę grać na konsoli ? Do mnie jeszcze nie doszła konsola więc nie wiem jak to tam jest, a koleżanka ma ten problem że telewizor często zajęty. Jeśli dałoby radę jakoś podłączyć ten model konsoli to nawet ja mam na zbyciu monitor samsung syncmaster 193p tylko że ze ma tylko złącze dvi. Prosze o pomoc bo kobita nie pogra sobie . 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

Koleżanka musi kupić sobie kabel HDMI-DVI. Wtedy podepnie monitor do konsoli. Kabel DVI nie prowadzi dźwięku. Żeby mieć dźwięk może użyć tego szarego kabla z grubym wtykiem (musi jednak odkleić te szarą obudowę od wtyczki, bo inaczej nie zmieści się pod kablem HDMI). Na drugim końcu tego szarego kabla ma chinche może ich użyć, do podpięcia pod głośniki komputerowe. Wtedy będzie miała dźwięk. Głośniki komputerowe czasem nie mają wejścia na chinche ale mają wyjście jacka 3.5mm można kupić przejściówkę chinch na żeński jack 3.5mm. <-- Opis był do starego modelu. Model E nie wymaga kombinowania z kablem chinch. Czytaj kolegę niżej.

 

@Down

Racja. Nie zauważyłem, że mowa o modelu E. Do głowy przyszedł mi stary, gruby Elite.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Model E ma tylko wyjście HDMI, także kabel HDMI na DVI to raz, albo zwykły kabel HDMI i dokupić adapter HDMI<>DVI

HDMI-DVI-Adapter.jpg

 

Co do dźwięku konsola ma przecież wyjście audio (3,5mm output jack na zdjęciu) , do którego można podpiąć np. jakieś tanie głośniki komputerowe bądź słuchawki.

 

Xbox_360_E_Back.jpg

 

Także da się bez kombinowania.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Dzieki za pomoc. W ogóle przyszła do mnie konsola i jest problem którego koleżanka nie miała:

problem przy połączeniu z xbox live: mianowicie  bład o numerze 80151907

Połączenie z internetem jest, nawet udostępniłam internet z tel, ten sam problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...