Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zadzwonić do supportu (pamiętaj jednak, że dzwonisz do Irlandii, kontakt jest po polsku), szybciej się dogadasz niż przez e-mail, dla mnie pomogli po pierwszym kontakcie, także polecam.

 

Jeżeli jednak twojego adresu nie ma w bazie M$, to nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kasias

Panowie, dziwna rzecz. W liście osiągnięć można kasować gry z 0 GS, po prostu naciskając X będąc online. No i mam taką jedną gierkę, którą usuwam w ten sposób "pomyślnie", ale kiedy znów się loguję do Xbox Live, profil gry z 0 GS zawsze wraca. Pokasowałem ślady tej gry w pamięci konsoli (save, jakieś awatary), ale po każdorazowym usunięciu zawsze powraca. Dodam, że nie korzystam z Golda.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Da się jakoś zalogować na konto podając gametag? Albo sprawdzić jakoś na jaki meil było konto? Bo kurde nie mogę się zalogować na swoje pierwsze konto, a chciałem zmienić nazwę aby mieć PiPoLiNiO bez PL, a tak właśnie mam na pierwszym... Nie logowałem się na nim z 5 lat...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

na xbox.com zmienisz ades mailowy i wszystko bedzie współpracować z nowym adresem 

 

mimo to stary adres (który jest chyba rodzajem loginu w systemie pozostanie w menusach x360) chodzi mi o ten adres co sie wyswietla w górnym prawym rogu menu na zmiane z kwota gotówki co masz na koncie

 

ja zmieniałem maila po jakis 5 latach (i 30tys GS) uzywania konta w konsoli bo nie mogłem sobie przypomniec hasla do starego maila

Odnośnik do komentarza

- Jaką wersję najlepiej wybrać ? Slim - starszą 

Xbox_360_Slim.jpg

lub model E - nowszy, wzorowany na XO.

Microsoft-Xbox-360-E-wController.jpg

 

Slimka(błyszcząca) jest po prostu najładniejszym xboxem jaki kiedykolwiek wyszedł i raczej nie powinien dużo kosztować.

 

- Ile kosztuje komplet w stanie idealnym ? Na Ceneo wersja E - ta podobna do Xbox One kosztuję w przedziale 800-900, Slimki na pewno będą tańsze.

 

- Na co zwrócić uwagę przy kupnie konsoli ? Na to, by była wersją z dyskiem twardym 250 gb. Rynek jest zalany tańszymi egzemplarzami z pamięcią flashową 4GB, na której ogranie co niektórych gier, potrzebujących instalacji w pamięci wewnętrzenj konsoli, o ile się dobrze jeszcze orientuje, może być uciążliwe, lub niemożliwe. Szerokim łukiem omijaj także starsze wersje konsoli.

Xbox-360-Pro-wController.jpg

 

- Jakie gry warto ograć ? Standard: Seria Halo, Gearsy, Wiedźmin 2(!!!!!) Forza Horizon (!!!), Alan Wake(!), trylogię Mass Effect, jeżeli nie miałeś z nią jeszcze styczności. Kilka dobrych jRPG, które wyszły na początku minionej generacji jedynie na X360, tj. Lost Odyssey, Eternal Sonata, Blue Dragon.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

@ Andreal

A o tym nie wiedziałem nawet. Faktycznie może być to pewnym utrudnieniem.

 

Xbox%20360%20E%20Back.jpg

 

 

Czyli w tej wersji konsoli jedynym sposobem na uzyskanie dźwięku 5.1 jest podłączenie jej przez HDMI do TV i puszczenie dalej do kina domowego?

Trochę słabo.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jak Xbox, to wiadomo, że trzeba sprawić sobie eneloopki żeby nie ładować kablem jak osrany lamus.

 

No i teraz pytanie, te z Allegro są spoko czy lepiej poszukać czegoś w normalnych sklepach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...