Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jakoś uwolnili to ograniczenie i teraz można podpinać dyski zewnętrzne bodajże do 2 TB. Więc nie wiem po cholerę ładować go do kieszeni xboxa. Masz 3 porty usb. Aż tyle miejsca Ci potrzeba że jeszcze do kieszeni inny pchasz?

:dog:  po to bo zapyerdalałem dzisiaj w ulewę przez pół miast po kieszeń do xboxa, MA TO DZIAŁAĆ BO TO JAK NIE TO BĘDĄ OFIARY W LUDZIACH

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ech, tak to jest, jak się swoje święte sprzęty do grania daje niewtajemniczonym do łap. Trzy meczyki w FIFĘ i już gałka rozorana pazurami, no nie wyczymie.

 

Skąd najlepiej zamówić jakieś zamienniki? Najlepiej, żeby czuło się je pod palcem jak oryginały, bo boję się, że tanie zamienniki będą odrzucać plastikowym wykonaniem.

Odnośnik do komentarza

Obsługuje normalne dyski zewnętrzne USB, nawet 1T.

 

 

Wziąłem z dx,com, brat miał jeszcze zaplanowane dodatkowe zakupy, ale dzięki za link.

Edytowane przez Andreal
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PYTANIE:

jak sprzedam X360 z grami w wersji cyfrowej na dysku twardym to kupujący będzie mógł w nie grać na swoim koncie?

Ja sprawdziłem to granie na innym koncie (nie będąc podłączonym XBOX LIVE)  i w 48 gier grałem, a 5 gier nie chciało się odpalić,

ale czekam na wiedzę jakiegoś specjalisty. ( z 6 tytułów mam  zakupionych, a reszta otrzymana w ramach XBOX LIVE - jeśli ma to znaczenie)

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Licencja musi być przepisana na tą konsole wtedy gry będą działac na koncie kupującego.

 

W sumie nie znam szczegłów takiej LICENCJI, ale rozumie że jeśli gry które kupiłem lub otrzymałem z XBOX LIVE na tej kionsoli

i na swoje konto (na tejże konsoli) to kupujący będzie mógł w nie grać?

A jeśli gry zakupiłem na innej konsoli to teraz muszę przepisać LICENCJĘ  na aktualną konsolę - jak to się robi?

(to chyba dlatego te 5 tytułów zakupionych wcześniej, na innej konsoli,  nie mogę odpalić na aktualnej konsoli,

na swoim drugim koncie - koncie bez XBOX LIVE)

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...