Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Wasze top na x360. Znajomy kupil i pyta w co sie gralo na 360. Ja nie wiem. Moge wygooglować tylko. 

GoW 1-3, wszystkie Halo, Orange Box, Mass Effect 1-3, Red Dead Redemption, Dark Souls 1-2, Dance Central jak ma dziewczynę, Mortal Kombat, Castle Crashers, Call of Duty 4: Modern Warfare, Kameo, GTA IV-V, Skyrim i Fallout 3 plus New Vegas, jak lubi wyścigi to Forza. 

 

Xbox 360 to chyba najlepsza konsola do grania kanapowego poprzedniej generacji. Masa gier z kampanią dla dwóch graczy. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Xbox 360 to chyba najlepsza konsola do grania kanapowego poprzedniej generacji. Masa gier z kampanią dla dwóch graczy.

Co poza Gearsami? I jakimiś Lego/Raymanami?

 

Ed. Powyżej: jeśli chodzi o X360 to tylko jedna waluta do konta jest przypisana. Musi założyć inne konto. A w innym regionie to tylko zdrapki. Karta tylko w regione w którym jesteś.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Tak na tej samej konsoli. Ja przez lata miałem 2 konta USA i PL. działało wszystko na krzyż. Chyba konsola musi być dla takiejkonsoli ustawiona jako główna. Ja nic nie robiłem bo miałem tylko na 1 konsoli przez lata. Działały nawet dlc. Euro 2012 do Fify wymagało tylko zalogowania się drugim padem na drugie konto.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.12.2017 o 15:27, maciekww28 napisał:

Jakieś 300 - 350 zł, rynek tak jest zapchany że za niewielkie więcej kupisz używaną z jakimś zestawem gier na start

 

Nawet za tyle. Sam kupiłem slimkę z grami i padem za 360zł i nie była to najtańsza oferta :)

 

W dniu 3.12.2017 o 15:30, Masorz napisał:

Zapomniałem podać, która wersja, ale skoro to model z 2012 roku to będzie Xbox 360 S, nieprawdaż?

Czekam na definitywną odpowiedź od ziomka.

 

Tak, to będzie slimka. Pytanie tylko czy to wersja z dyskiem czy bez.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potrzebuje sprzętu który będzie stał w moim domu rodzinnym(nie chce mi się brać ps4 za każdym razem) i odtwarzał netflixa oraz youtube na tv bez żadnym problemów. Dodatkowo zapewni mi raz na jakiś czas jakieś nostalgiczne szpile. :)  Myślicie ,że xbox 360 się nada czy w obecnych czasach nie ma to żadnego sensu i lepiej atakować używane Xbox One'y ? Budżet to jakieś 300-500 zł .  

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ktoś coś wie , może tak miał. 

 

Zakupiłem kod na GoW3 i GoW2 na 360 . Druga część bez problemu zassała się na dysk konsoli , z częścią trzecią już jest problem . Dochodzi do 70 paru procent i wywala do menu głównego . Po wejściu na sklep i wyszukaniu gry " karze" pobrać grę ponownie i tak w kółko. Pobieram przez WiFi , miejsce na dysku jest . Czy przyczyną może być pad , że wyłącza się jak nie jest używany ??? Beznadziejna sytuacja.

 

Problem rozwiązany, musiałem nie dopuścić by pad się wyłączył.....

Edytowane przez szymon@
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

Kupiłem Xbox360 - to moja pierwsza konsole. Przed przypadek otworzyła mi się plansza nazywana Xell. W dodatku nie działa Xbox live(nie wyskakuje info o banie, ale błąd połączenia).

 

Pytania:

1. Jak rozpoznać jaki to jest typ przeróbki?

2. Co zrobić aby na takiej konsoli odpalić kopię zapasową gry, zamiast orignału?

3. Czy da się jakoś zrobić aby Xbox live znowu działał?

4. Czy da się jakoś sprawdzić czy przeróbka jest pełna? Bo coś czytałem, że może być niekompletna. 

5. Czy taka konsola jest więcej warta czy oryginalna?

 

Powiek szczerze, że mi to do szczęścia niepotrzebne, ale zamierzam ją sprzedać i chciałbym się doedukować aby widzieć co sprzedaję i w razie czego umieć odpowiedzieć na pytania potencjalnego klienta. 

 

Z góry przepraszam, że pewnie pytania da głupie, ale jak przeglądam tematy i tam jest mnóstwo skrótów, słówek które nie rozumiem, w dodatku jestem osobą nietechniczną i się w tym wszystkim gubię, dlatego z góry dziękuję dobrej duszczycce która mi odpowie w takich prostych słowach, abym zrozumiał. Ja całe życie miałem doczynienia tylko z PC. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...