Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie chciałem zakładać nowego tematu więc mam nadzieje że to nie będzie problem.. Chodzi konkretnie o to że nie mogę połączyć się z netem bo wyskakuje mi błąd 80151901. Poczytałem sporo i w zasadzie zrobiłem wszystko co podpowiadali inni - między innymi skasowałem profil. I tu pojawia się problem - po skasowaniu profilu miałem go z powrotem pobrać, ale do tego potrzebuje być zalogowany do netu, a tego nie mogę zrobić cały czas :(.. Czy jest jakaś szansa naprawić ten błąd 80151901, alby przynajmniej skopiowiać swój profil ze strony Xboxa i wgrać go na konsole przez usb? W tym temacie jestem laikiem więc sorry za to.. :(

Proszę, pomóżcie! :(

 
Odnośnik do komentarza

Przy kablu też? Weź konsolę do kolegi/znajomego/babki/teściowej (najlepiej u kogoś kto ma innego dostawcę, albo u kogoś kto ma tego samego dostawcę ale inny router), podłącz kablem i sprawdź, czy działa jak tak to problem z dostawcą internetu i wtedy masz trzy wyjścia:

 

- zmienić dostawcę,

- odblokować porty na routerze (chociaż u mnie to nie pomagało),

- wymienić router (najmniej prawdopodobne, że coś da, ale może pomóc, w przypadku jeśli potwierdzisz działanie u kogoś, kto ma tą samą sieć a inny router)

 

Jak u kolegi/znajomego/babki/teściowej (z innym operatorem) nie zadziała, to znaczy, że problem z kartą sieciową konsoli i wtedy zgłoszenie do serwisu.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki wielkie za pomoc!!!
Nie ogarniam.. założyłem sobie nowe konto, zacząłem ustawiać preferencję, opcję profilu itp.. i nagle pojawiła mi się aktualizacja i po niej... net zaczął działać O_o może jestem laikiem.. ale nie kumam co tu się stało ;/

Jeszcze raz thx za pomoc MierzejX

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie moge pobrać tego nowego dodatku do Forzy Horizon 2. Pobrało się chyba 99% (nie wiem, nie było mnie w domu) i wyskakuje komunikat, że Forza sretetete nie może być pobrane. Wiecie o co moze chodzić? Dodam, że miałem juz ten sam problem jak pobierałem wczesniej gry z GwG, ale jakos po którejś próbie zaskakiwało. Tak wygląda ekran (prawie screen xD) z "błędem"11101773_948071118550066_193907039_n.jpg

Mam miejsce na dysku, region Polska i konto silver.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem trochę... zielony w temacie X360, choć grałem sporo, ale nie na swoim. Ale teraz zakupiłem po okazji Slimkę 4GB. I zanim do mnie przyjdzie, to takie pytanko: te 4GB to taki mały twardziel czy pamięć flash w konsoli? I ile mniej więcej miejsca zajmuje "system"? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pierwsze co zrób to ogarnij pendrive conajmniej 16gb.

 

Lepiej trochę poczekać (chyba że ma jakiś w domu) - teraz w preview na X360 testowany jest soft, który pozwala na korzystanie z zewnętrznych dysków do chyba 4 Tb.

 

Jak to ogarną, to sam chyba kupię zewnętrzny HDD 500 Gb i odzyskam moje dwa super szybkie peny ADATA 32 Gb :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

wczoraj np. tak miałem, parę razy próbowałem pobrać GoW i wywalało mi ten błąd. wcześniej parę dni wywalało mi podobny błąd podczas pobierania DLC do horizon 2.

 

Być może to jest spowodowane moją jakże kochaną siecią w akademiku, sporo problemów przez nią mam (np. podczas pobierania na Wii U co chwila rozłącza połączenie, GTA Online w ogóle nie działa, itd. itp.), ale wolę dopytać

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Być może to jest spowodowane moją jakże kochaną siecią w akademiku, sporo problemów przez nią mam (np. podczas pobierania na Wii U co chwila rozłącza połączenie, GTA Online w ogóle nie działa, itd. itp.), ale wolę dopytać

 

No to masz odpowiedź. Ani z X360, ani z WiiU nie mam takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...