Skocz do zawartości

Ninja Gaiden


Yap

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem na zwykłym biedaku- Łoniaku NGB w ramach BC i powiem tak: rozszczelniło mi kask i zryło beret dokumentnie! RE-WE-LA CJA!! Nie wiem jak oni to zrobili, ale zrobili to lepiej niż bardzo dobrze. Szpila wygląda i chodzi prze-za-je-bi-ście! :fsg:  Gra  nie działa w betonowych 60-fps, a w żelbetonowych 60-fpsach. Na 65-cio calowym Szajsungu full HD (taki TV ma mój kumpel u którego grałem) gra prezentuje się ultrawybornie w trybie obrazu 16:9. Kumpel się na mnie wręcz nieomal obraził, bo sądził, że go wkręcam, że gra wyszła w 2004 roku, tak to wygląda :banderas:   Co ja z resztą będę pisał...niemal się popłakałem ze szczęścia :obama:  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Wezmę z Allegro. Rozdzialka też się lekko przeskalowała w górę?

Doprawdy nie wiem czy i jak się rozdziałka przeskalowała. Faktem natomiast jest, że  nie ma się do czego pod względem wizualiów przyczepić...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Narobiliście mi smaka, że mam ochotę kupić pierwszą sigmę na PS3.

Jeśli nie masz innych możliwości to trudno. Dla mnie Sigma na PS3 właśnie przez to ocenzurowanie gore to była profanacja Gaidena...

Siorry! Już kiedyś popełniłem ten sam błąd. Cenzurę gore miała dwójka Sigmy, nie jedynka. Teraz to sobie przypomniałem, więc prostuję.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Narobiliście mi smaka, że mam ochotę kupić pierwszą sigmę na PS3.

Jeśli nie masz innych możliwości to trudno. Dla mnie Sigma na PS3 właśnie przez to ocenzurowanie gore to była profanacja Gaidena...
No właśnie niestety nie mam innych możliwości :( Ten brak gore w tej grze denerwował mnie już przy zapowiedziach i ani trochę nie opadł od tamtego czasu.
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jaka ta gra jest prze-kurrrrwa-genialna!! :obama:  Znowu wsiąkłem na amen! Pokonawszy wczoraj głównego paszczaka na sterowcu zalazłem siłą rozpędu do chaptera 5-go (City of Fiends) i zaraz będę ciął ośmiornicę. Świetna eksploracja, kapitalne lokacje, najlepsza w historii gamingu walka. Czego chcieć więcej? :banderas: 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Bzduras napisał:

dostępności w polskim storze

No z tą dostępnością to faktycznie kibel :frog: Jedyny znany sposób (oprócz zdobycia trudnodostępnej już teraz gry w pudełku) to odpalenie dwutygodniowego triala Game Passa lub jego wykupienie i wejście na amerykański region i Store i zassanie stamtąd.

Odnośnik do komentarza

Tylko ten GP trzeba cyklicznie opłacać, a nie widzi mi się branie abonamentu dla jednej gry, którą wolałbym kupić na własność. Polski Microsoft powinien zebrać baty na dupsko za takie praktyki - podejrzewam, że reszta Europy (no, poza Rosją może) ma dostępne NGB i kładzie na to lachę, a Wielka Polska jak zawsze osrana na miętowo :sapek:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Czezare napisał:

Jaka ta gra jest prze-kurrrrwa-genialna!! :obama:  Znowu wsiąkłem na amen! Pokonawszy wczoraj głównego paszczaka na sterowcu zalazłem siłą rozpędu do chaptera 5-go (City of Fiends) i zaraz będę ciął ośmiornicę. Świetna eksploracja, kapitalne lokacje, najlepsza w historii gamingu walka. Czego chcieć więcej? :banderas: 

Ta gra to istna rozpierdala i zdecydowanie jedna z gier wszechczasow. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kyokushinman napisał:

Ta gra to istna rozpierdala i zdecydowanie jedna z gier wszechczasow. 

Dla mnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem, a sądząc po tym jak wygląda i rusza się dzisiaj widać jak na dłoni jak bardzo wyprzedziła swoją epokę...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...