Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że Ty jedziesz na oszczędzaniu baterii, a ja bez :lapka:

Co do McDonalda. Okazało się, że w starej aplikacji nie ma już kuponów i trzeba nową instalować(dlatego mam tam zużycie). A Mac jak wiecie, na dzień po baletach wchodzi jak złoto :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 Plusa sprzedalem za 600 euro i jeszcze dzisiaj zamowilem wireless charging pad od Belkin w kolorze bialym. 

W piatki jestem w domu, wiec bede czekal na kuriera i na iOS 11.2 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jutro promo na Iphone 8 64 gb za 2.7k w x-kom będzie od 8 rano. Jak ktoś 7 nie miał, a chce jakiegoś to ma ku temu okazję kupić za spoko cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwestia gustu. Mi się designem 7/8 bardzo podoba, chociaż wiadomo, jak na 2017 rok to ratio ekran/obudowa jest mierne. Jak ktoś lubi iOS to wyboru dużego nie ma w temacie, a okazja pozostaje okazją. Do wojenek jest inny temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, raven_raven napisał:

Kwestia gustu. Mi się designem 7/8 bardzo podoba, chociaż wiadomo, jak na 2017 rok to ratio ekran/obudowa jest mierne. Jak ktoś lubi iOS to wyboru dużego nie ma w temacie, a okazja pozostaje okazją. Do wojenek jest inny temat.

Oczywiście, że kwestia gustu. Mi osobiście tylko SE/X podchodzą z wyglądu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Była z rabatem (kupon dodawany w koszyku) za 2699, oczywiście stronka padła zaraz na starcie, i po 2 minutach cały promocyjny nakład cudownie się rozszedł :D A nawet Ci, którzy zdążyli zrobić zamówienie na potwierdzeniu mieli cenę bez rabatu. Ot, polski black friday w pigułce XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta