Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze po tym wszystkim przeczytać taki post. Wiele razy się z Twoimi spostrzeżeniami nt. wielu gier zgadzałem, więc jestem dobrej myśli.

 

Generalnie to jeżeli chodzi o klimat i to jak prezentować się będzie strona fabularna jestem spokojny. Mafia 2 jeżeli chodzi o PS3 daje ciała "tylko" w sferze technicznej.

 

Powiedz, czy jak masz płaszcz to on faluje, czy jest jak "na klej" przyklejony do nóg jak to miało miejsce w demie?

 

No i nie przesadzaj. To DLC zapowiada się na coś sporego. 25 misji arcade ze Zdrady Jimmiego, a potem pewnie płatna Zemsta Jimmiego. To może wydłużyć posiedzenia przy Mafii.

 

Tak czy siak, preordera na Ultimie już nie anulowałem i idzie do mnie wersja PL...

Odnośnik do komentarza

Z racji tego ze mam mocnego PC, to nie gram na konsoli w gry ktore na PC sie ukazuja. Tak jest tez z mafia.

 

Przy czym nie sadze zeby strona techniczna robila roznice jak sie nie ma wyboru :P

 

Nie orientuje sie jak wygladaja DLC. Zabawe moga wydluzyc oczywiscie, w koncu taka ich rola. Ale to co sprawia najwiecej radosci jest juz w pudelku. Ogolnie nie jestem fanem DLC, uwazam ze to jest plaga i jedna z najgorszych rzeczy jakie sie pojawily dzieki online. Firmy wraz z gra wydaja platne DLC... no przeciez to jakis zart jest :] Tutaj rozumiem ze jest inna kwestia, bo kazdy kto kupil nowy oryginal mial dostac DLC, wiec sprawa jest troche inna. Wyjsciowo myslalem ze DLC nie bedzie mozna zakupic dlatego ze gre wydala Cenega (podobnie jak z Fallout). Ale jezeli jest tak jak aktualnie mysle, to nie dziwne ze ludzie rezygnuja z preorderow...

 

Szkoda, wielka szkoda :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

He he he

 

Grunt, że cenega ostatnio wydała ogłoszenie, że nie ma się co martwić bo kopii Mafii 2 na żadną platformę nie zabraknie ;].

Szkoda, że zapomnieli o ekskluzywnym/zaje.bistym dlc ale to taka pierdoła. Dzięki cenega, 2k...

 

Ehh nawet szkoda komentować to było wiadome od początku. Tylko jeszcze jedno pewnie można zapomnieć, że kolejne dlc "Zemsta Jimmiego" będzie działać z PL wersją.

 

Tak czy siak co za dużo to i świnia nie zje.

Znosiłem wszystko, tłumaczyłem sobie, że sama gra wynagrodzi mi wszystkie uchybienia związane z wersją na Ps3 ale tym razem (dlc) miara się przebrała ;].

 

Dobrze, ze Ultima dopiero dzisiaj wysyła bo właśnie anuluje pre ordera. Kupię Mafię po nowym roku jak będzie chodzić po 50 zł bo chyba nikt w to nie wątpi, że gra stanieje strasznie szybko.

Albo zainwestuję w końcu w upgrade pc i na im skończę...kiedyś tam bo na dzień dzisiejszy mam dość Mafii.

 

Z jednej najbardziej oczekiwanych gier wskoczyła na listę najbardziej nie wyczekiwanych hejtowanych.

Szybciej kupię nowego Cod-a na premierę niż za tego eunucha dam więcej niż 100 zł (mowa o porcie PS3 choć XO też nie grzeszy).

 

PS. Mbeniek pamiętasz nasz zakład odnośnie cenegi hehe ;] ?

 

PS2. Texz to tylko wymysł "fanów" odnośnie cenegi!? ;p ;]

 

PS3. Może w Portugalii mają odpowiednik cenegi ;] :turned:

 

PS4. Niech Sony w ogóle zabroni robienia 2k jakichkolwiek gier na konsolę Sony bo te ścierwa nie są warte tej konsoli żeby coś na niej tworzyć.

 

Edit:

 

http://www.gametrailers.com/video/review-mafia-ii/703565 recka GT

 

Ocena 7.7. / 7.5 za fabułę mało :O no tak w końcu to nie mw2 :turned:

 

Recka pochodzi z XO i jak tak patrzę (pipi)a to wygląda dobrze wiadomo, że gorzej niż na pc ale w 100 % wystarczyłoby mi tak żeby na PS3 wyglądała.

Nosz (pipi)a <ryczy>.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

He he he

 

Grunt, że cenega ostatnio wydała ogłoszenie, że nie ma się co martwić bo kopii Mafii 2 na żadną platformę nie zabraknie ;].

Szkoda, że zapomnieli o ekskluzywnym/zaje.bistym dlc ale to taka pierdoła. Dzięki cenega, 2k...

 

Ehh nawet szkoda komentować to było wiadome od początku. Tylko jeszcze jedno pewnie można zapomnieć, że kolejne dlc "Zemsta Jimmiego" będzie działać z PL wersją.

 

Tak czy siak co za dużo to i świnia nie zje.

Znosiłem wszystko, tłumaczyłem sobie, że sama gra wynagrodzi mi wszystkie uchybienia związane z wersją na Ps3 ale tym razem (dlc) miara się przebrała ;].

 

Dobrze, ze Ultima dopiero dzisiaj wysyła bo właśnie anuluje pre ordera. Kupię Mafię po nowym roku jak będzie chodzić po 50 zł bo chyba nikt w to nie wątpi, że gra stanieje strasznie szybko.

Albo zainwestuję w końcu w upgrade pc i na im skończę...kiedyś tam bo na dzień dzisiejszy mam dość Mafii.

 

Z jednej najbardziej oczekiwanych gier wskoczyła na listę najbardziej nie wyczekiwanych hejtowanych.

Szybciej kupię nowego Cod-a na premierę niż za tego eunucha dam więcej niż 100 zł (mowa o porcie PS3 choć XO też nie grzeszy).

 

PS. Mbeniek pamiętasz nasz zakład odnośnie cenegi hehe ;] ?

 

PS2. Texz to tylko wymysł "fanów" odnośnie cenegi!? ;p ;]

 

PS3. Może w Portugalii mają odpowiednik cenegi ;] :turned:

 

PS4. Niech Sony w ogóle zabroni robienia 2k jakichkolwiek gier na konsolę Sony bo te ścierwa nie są warte tej konsoli żeby coś na niej tworzyć.

 

Polać mu, męska decyzja! Aj prałd of ju 8)

Odnośnik do komentarza

schab0795: Jak nie sposób. Dzwonisz i odwołujesz albo piszesz e-maila. Nikt Cię do kupna nie może zmusić :P

 

No tak, ale kiedyś chciałem odwołać to powiedzieli że już wysłane, a w regulaminie przeczytałem że przyjętych zamówień nie odwołują, więc wziąłem to za wymówkę ;)

 

 

Tak czy siak co za dużo to i świnia nie zje.

Znosiłem wszystko, tłumaczyłem sobie, że sama gra wynagrodzi mi wszystkie uchybienia związane z wersją na Ps3 ale tym razem (dlc) miara się przebrała ;].

 

Dobrze, ze Ultima dopiero dzisiaj wysyła bo właśnie anuluje pre ordera. Kupię Mafię po nowym roku jak będzie chodzić po 50 zł bo chyba nikt w to nie wątpi, że gra stanieje strasznie szybko.

Albo zainwestuję w końcu w upgrade pc i na im skończę...kiedyś tam bo na dzień dzisiejszy mam dość Mafii.

 

Poszedłem w ślady Słupka i też preorder poszedł się je. bać. Ale gdybym się tak napalił na tą grę jak Słupek to nie wiem czy bym anulował zamówienie. Te wszystkie niusy, filmiki itd. Kupię sobie Kane & Lynch 1 i Kane & Lynch 2 co by dobrze wejść w klimat psycholi.

Odnośnik do komentarza

Ale wiesz ja dalej jestem napalony na Mafię jak na mulatki z teledysków ;p ale jednak to (brak dlc) już przegięcie pały a i tak dużo znosiłem.

 

Poza tym w co grać jest a tym bardziej zaraz będzie. No i mam kilka nieruszonych gier na półce.

Dwa już wolę sobie poczekać ileś tam i zagrać w normalny port (pc) albo poczekać dłużej i zagrać na PS3 ale za poniżej 100 zł. Będzie mniejszy w(pipi).

Po trzecie już wolę przechlać te pieniądze niż ... kupić tego kastrata.

Po czwarte na tymczasowe otarcie łez mogę sobie obejrzeć po raz n-ty Ojca Chrzestnego czy inne gangsta filmidło.

I po piąte w tym momencie (i w późniejszym też chyba, że wersja pc) tylko angielska wersja wchodzi w rachubę.

 

;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem przydaloby sie, zeby ktos cos wreszcie zrobil z Cenega. To nie pierwszy raz kiedy kardynalnie zawala sprawe (i zapewne nie ostatni).

 

Prosta sprawa nie kupować gier które polonizują i tyle. Tylko wiadomo jak to jest jak z dlc każdy narzeka a i tak bierze ( w tym i ja ;]).

Choć staram się mocno ograniczać zresztą od razu mówiłem żeby nie brać M2 PL ;]. Dlatego tak się cieszyłem jak się dowiedziałem, że kolekcjonerki nie wydają itd.

 

Teraz sobie pomyśl co by było gdyby cenega spolonizowała RDR w końcu to oni też wydawali go.

Boję się o DR2 żeby czegoś nie odwalili.

A co gorsza dużo dobrych gier dostają/biorą do dystrybucji dobrze chociaż, że mamy EA Polska ufff.

 

Tylko, że problem z nimi nie polega tylko na niedziałających dlc ale i na słabej dostępności wydawanych gier (RDR, limitka DS - w ogóle nie wydali), wysokich cenach, zabieraniu dlc, opóźnionych wersjach - F3, braku patchy ITD.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

@PS3site

 

Jeden z naszych czytelników napisał w tej sprawie to Cenegi i oto jaką odpowiedź udało mu się uzyskać:

 

DLC zostanie dosłane drogą elektroniczną już po premierze gry.

 

Tak więc, możecie spać spokojnie. Polskie wydanie Mafia 2 nie będzie wcale gorsze od pozostałych europejskich edycji.

 

Interesujący rozwój sytuacji, planowałem kupić jednak chyba się wstrzymam i poczekam aż stanieje, zbyt dużo innych hitów zostanie wydane w najbliższych miesiącach.

Odnośnik do komentarza

@PS3site

 

Jeden z naszych czytelników napisał w tej sprawie to Cenegi i oto jaką odpowiedź udało mu się uzyskać:

 

DLC zostanie dosłane drogą elektroniczną już po premierze gry.

 

Tak więc, możecie spać spokojnie. Polskie wydanie Mafia 2 nie będzie wcale gorsze od pozostałych europejskich edycji.

 

Interesujący rozwój sytuacji, planowałem kupić jednak chyba się wstrzymam i poczekam aż stanieje, zbyt dużo innych hitów zostanie wydane w najbliższych miesiącach.

 

Spać spokojnie to będzie można jak wyślą.

Jestem ciekaw jak oni to niby rozwiążą, wyślą wszystkim co kupili czy tylko tym co kupili w ich sklepie.

 

Wróżę i idę o zakład, że Mafia w przeciągu 2/3 miesięcy stanieje o stówkę.

I dobrze jak się tak stanie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie widze tego porównania.

Na nim pokazuje ze w lustrze na ps3 nie ma ludzi/samochodów w ruchu.

Dzis jak gralem to byly samochody + ludzie w ruchu widoczne w lustrze ale twarz vita wygladala o wiele gorzej niz na tym filmie

jak to w koncu jest

Odnośnik do komentarza

Porownanie wersji ps3/x360/pc. PC gora, potega detali i szczegolowosci sypiacego sie otoczenia przy demolce. Konsole mocno odstaja od blaszakow, X360 lepsze niz PS3, ale roznice niewielkie. Widzialem w akcji Uncharted 2 chociazby i dziwie sie, ze jakosc z blachy nie mogl byc tu osiagniety. Szkoda.

Uncharted 2 stworzyli geniusze, który wgryźli się w architekturę PS3, przyprawili genialnym gameplayem i zafundowali grę, którą stawiam na równi z SMG, GTAIV i Gears Of War 1. Grę, która w 2010 roku nie miała konkurenta, nawet God Of War 3 mimo swojej grafiki nie dorównał IMO graficznie Uncharted 2.

 

Mafię 2 na PS3 zrobili z kolei partacze*, których dorobek to jeszcze dwie gry w produkcji, które jeszcze nie wyszły na XBLA i Wii.

 

*na zasadzie - coś nie działa? Zoptymalizujmy - wywalmy drzewa, trawę, ptaki, zmniejszmy rozdziałkę i wyłączmy vsynch. Działa? -Ledwo. -No, to sukces, idziemy się nachlać!

 

Hi everyone!

Like the rest of you, the Bear Clan is looking forward to playing Mafia II when it is released on August 24th, 2010 ? we?re stoked that so many of you have downloaded the demo on PS3, Xbox 360 and PC. Especially the PS3 version, naturally! It was a real pleasure to have members of our coding team work with the 2K Czech studio in optimizing the PS3 version of Mafia 2, and after playing the recent demo, it?s gratifying to see how well it represents the game as a whole.

By the way, if you have any additional questions about Mafia II, why not join the 2K forums? It?s a thriving community of gamers like you who can?t wait to get their hands the next installment of this AAA franchise. 2K Elizabeth and the community management team can give you the straight goods on all aspects of the game!

http://forums.2kgames.com/forums/

Enjoy Mafia 2, and keep an eye out for bears wearing fedoras and toting tommy guns on August 24th!

Cheers

 

http://www.massivebear.com/mbforum.html

 

Brak komentarzy? Pewnie nie było takich, które by się nadawały do publikacji :turned:

Odnośnik do komentarza

No to dobrze tylko czemu ten news dopiero teraz się pojawił jak anulowałem zamówienie (pipi)a ale pech. Dziwi mnie z kolei czemu na psn nie ma tego dlc chyba, że dopiero się pojawi.

Tylko jeszcze pytanie jak z nastepnymi dlc.

Czyli np. jak kupie w saturnie to też mi wyślą? edit dopiero teraz widzę, że dotyczy to tylko Ultimy.

 

Z innej beczki zakończenie podobno jest otwarte. M3 or dlc?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A czemu wstrzymał trzeba po nich jechać może to właśnie ta krytyka sprawiła, że jednak będą dorzucać te dlc (maile, sklepy się skarżyły ja przykładowo Ultimie napisałem o braku dlc z winy cenegi).

Poza tym co jak tylko do zamówień z Ultimy będą wysyłać?

 

To w takim razie niczego to nie załatwia. Bo jest jeszcze "1000" innych sklepów.

 

PS. Przecież nikt nie obwinia srenegi za brak dlc na psstore przecież oni do tego nic (tylko to czy dodatek będzie działać z ich wersją) nie mają tylko chodzi o to, że w "pudełkach" Mafii 2 nie ma tego dlc.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...