Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pisał, że zakończenie nie jest pełne? To chyba nie zrozumiał końcówki, a ta jest genialna, jak dla mnie lepsza niż w pierwszej części. W ogóle gra trzyma rewelacyjny poziom i tak jak wcześniej pisałem, GTA może się schować.

 

 

Vito zobaczył co to jest mafia, tam panują twarde zasady, a biznes to biznes. Jakąś cenę za rozpoczętą wojnę z Chińczykami trzeba było ponieść. Vito (mimo tego że przeżył) zakończył tragicznie. Stracił najlepszego przyjaciela, a na jego sumieniu będzie spoczywać ogromny ciężar do końca życia. Joe pewnie sobie pomyślał, że został zdradzony. W każdym razie pojechał na pewną śmierć. Mam nadzieję, że Czesi już nic nie będą mieszać, bo spierdolą jedno z lepszych zakończeń w grach.

 

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2010/08/30/mafia-2-unlikely-to-be-profitable-pachter-says/ Mafia 2 unlikely to be profitable, Pachter says

"Mafia 2 currently holds the #43 position on Amazon's Video Game Bestsellers list, one week after release. In comparison, Rockstar's Red Dead Redemption faced regular shortages when it was first released and sold five million units in just three weeks' time."

 

Hi Hi

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2010/08/30/mafia-2-unlikely-to-be-profitable-pachter-says/ Mafia 2 unlikely to be profitable, Pachter says

"Mafia 2 currently holds the #43 position on Amazon's Video Game Bestsellers list, one week after release. In comparison, Rockstar's Red Dead Redemption faced regular shortages when it was first released and sold five million units in just three weeks' time."

 

Hi Hi

 

 

Szkoda, że tak słabo. Bo gra jest zajebista, a przy słabej sprzedaży na trzecią część pewnie znowu będzie trzeba czekać 8 lat.

Odnośnik do komentarza

No mi również nie byłoby ich żal, gdyby gra okazała się gniotem, jest natomiast bardzo dobra. Średnia na poziomie 75% (co ciekawe wersja na PS3 ma najwyższą xD) to kpina i oceniają ją tak tylko frustraci, którzy chcieli rozbudowane miasto jak w GTA. Nie grałem co prawda w wersję na PS3, tylko tą na XO, więc nie miałem problemów z trawą, czy przyklejonym płaszczem, ale jedynie do czego mógłbym się przyczepić, to jest dosyć krótki czas gry. Wątek fabularny jest świetny i chce się więcej.

Odnośnik do komentarza

http://www.joystiq.com/2010/08/30/mafia-2-unlikely-to-be-profitable-pachter-says/ Mafia 2 unlikely to be profitable, Pachter says

"Mafia 2 currently holds the #43 position on Amazon's Video Game Bestsellers list, one week after release. In comparison, Rockstar's Red Dead Redemption faced regular shortages when it was first released and sold five million units in just three weeks' time."

 

Hi Hi

 

Szkoda, że tak słabo. Bo gra jest zajebista, a przy słabej sprzedaży na trzecią część pewnie znowu będzie trzeba czekać 8 lat.

 

Jeżeli o mnie chodzi to trójka wcale nie musi powstawać.

 

A przynajmniej niech się nie ośmieszają i nie robią wersji na PS4 czy tam PS5 albo niech zlecą port utalentowanym studiom. Niech sprzedadzą prawa do marki R* heh.

Zarobku też im nie życzę to znaczy nie życzę im zarobku z PS3 z pc/XO tak :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mafia II (PC) 74.08%

Mafia II (PS3) 74.87%

Mafia II (X360) 77.24%

 

Wersja na PS3 lepswza od PC'ta. :turned: Przy okazji to idealnie pokazuje, że takie gamerankings według śmiesznych kryteriów zbiera średnią.

Taaaa widziałem te zestawienie i nie mam pojęcie o co chodzi.

 

Może za dlc ekskluzywne?

Odnośnik do komentarza

Mafia II (PC) 74.08%

Mafia II (PS3) 74.87%

Mafia II (X360) 77.24%

 

Wersja na PS3 lepswza od PC'ta. :turned: Przy okazji to idealnie pokazuje, że takie gamerankings według śmiesznych kryteriów zbiera średnią.

Taaaa widziałem te zestawienie i nie mam pojęcie o co chodzi.

 

Może za dlc ekskluzywne?

 

Pewnie tak, przy okazji kto to jest ten cały Jimmy? Nie przypominam sobie, by cokolwiek było o nim w grze.

Odnośnik do komentarza

Mafia II (PC) 74.08%

Mafia II (PS3) 74.87%

Mafia II (X360) 77.24%

 

Wersja na PS3 lepsza od PC'ta. :turned: Przy okazji to idealnie pokazuje, że takie gamerankings według śmiesznych kryteriów zbiera średnią.

Tu raczej uwidacznia się różnica gustów. PCtowcy mimo najlepszej wersji są bardziej wyczzuleni na detale. Wystarczy tu na forum wejść do tematu PC. Marudzą praktycznie o wszystkim co ich irytuje w grze. Wydaje się że my podchodzimy do gier z troszkę większą rezerwą.

Odnośnik do komentarza

Mafia II na pierwszym miejscu w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii w ostatnim tygodniu. Warto jednak zwrócić uwagę na to: "Mafia II była pewniakiem w tym notowaniu. To druga tak duża premiera po debiutującym czternaście tygodni temu Red Dead Redemption. Jeżeli chodzi o stosunek sprzedaży dzieła 2K Czech, to wygląda on następująco: 48% sprzedanych egzemplarzy powędrowało do właścicieli Xboksa 360, 41% do posiadaczy PlayStation 3, zaś jedynie 7% to wersje sprzedane na komputery PC". Najbardziej dopieszczona wersja, a sprzedaż na żenującym poziomie...

Odnośnik do komentarza

Mafia II na pierwszym miejscu w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii w ostatnim tygodniu. Warto jednak zwrócić uwagę na to: "Mafia II była pewniakiem w tym notowaniu. To druga tak duża premiera po debiutującym czternaście tygodni temu Red Dead Redemption. Jeżeli chodzi o stosunek sprzedaży dzieła 2K Czech, to wygląda on następująco: 48% sprzedanych egzemplarzy powędrowało do właścicieli Xboksa 360, 41% do posiadaczy PlayStation 3, zaś jedynie 7% to wersje sprzedane na komputery PC". Najbardziej dopieszczona wersja, a sprzedaż na żenującym poziomie...

 

No właśnie to samo gadał znajomy przed premierą.

 

Jaki jest sens robienia gier na pc (no trochę przesadzam) ale sens robienia najbardziej hiper-super wersji skoro i tak "każdy" ją ściągnie. To jest jakiś chory-poryty paradoks.

Już nawet tak samo spiracony XO ładnie sprzedaje Mafię jak i inne gry.

 

Ale i tak dla każdego developera PS3 powinno być priorytetem. I nikt mi nie wmówi, że białe jest białe a czarne czarne ;].

 

Nawet jak jakieś studio ma problemy z ogarnięciem PS3 to powinno dłużej siedzieć przy tym porcie i wydać więcej kasy.

Idę o flaszkę, że gdyby wersja na Ps3 była lepsza (to już w ogóle) czy nawet taka samo jak na XO to sprzedałaby się o wiele lepiej, najlepiej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie ma dokładnie podane ile sztuk sprzedanych. Na ogół mnie takie statystyki walą, ale im więcej tym lepiej i na sequel nie trzeba będzie czekać następne 8 lat, jeśli gra na siebie dobrze zarobi.

 

PS. Widzę, że to już chyba drugi, czy trzeci tydzień, gdzie nowy PoP wbija się do 10-tki. A też zaliczył klapę i tam nawet film nie pomógł. :)

Odnośnik do komentarza

Niestety na razie nie ma statystyk uwzględniających ile się egzemplarzy sprzedało, ale za jakiś czas na pewno się takie pojawią, też jestem bardzo ciekaw ile kasy pochłonęła produkcja Mafii II i czy uda im się wyjść na plus, czego im życzę z całego serca i oby była Maafia III i jak najwięcej DLC do dwójki, tylko jakiś konkretnych, a nie pierdoły typu ciuchy czy auta, jak będą DLC z jakimiś dodatkowymi misjami to wciągam od razu! Ogólnie mimo iż nie mam PS3 to szkoda mi trochę graczy z "wrogiego" obozu, bo przecież te ptaki, falujące ubrania, trawa i mniejsze kałuże krwi to są tak naprawdę pierdoły, które można poprawić w patchu, zresztą i tak one nie wpływają na klimat, fabułę i misje, które w tej grze są najważniejsze. Moim zdaniem strzałem w stopę 2K było wydanie wersji demo. Ludzie uwierzcie mi, że ono kompletnie nie odzwierciedla finalnego produktu, też po demie miałem mieszane uczucia i bardzo obawiałem się o wersję na X360, ale pełna wersja to naprawdę inna bajka! Oby wydali tego patcha i poprawili tą wersję na PS3, dali normalnie te kody na DLC i oby jak najwięcej osób zakupiło tą grę, ale nową, a nie używaną bo wtedy producenta nie zarabia na tym...

 

Słupek - trzeba było nie zamieniać Xa na PS3 tak byś się teraz delektował jedną z najlepszych albo i najlepszą grą tego roku. :P

 

Oho... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53457

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Co do misji Buzzsaw znanej z dema, to czy tylko u mnie nie było

tej sceny na moście, gdzie gangole są otoczeni przez kordon policji i w sumie bez drogi ucieczki, tak jak się to kończyło w demie? W pełnej grze po prostu pojechałem do lekarza odwieźć Henry'ego i tyle. Chyba to wycięli. Ta jak się wydawało beznadziejna sytuacja, to był najciekawszy fragment dema i tylko czekałem jak to rozwiną. A tutaj się okazuje, że nie ma tego w ogóle, zjebali to.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie zamieniłem XO na PS3 ;].

 

A w najlepszą grę tego roku chyba grałem

RDR

hehe. Gdyby nie piep.rzona cenega (ja tam nie wierzę, że wydadzą te dlc taaaa sytuacja jak z F3) to również grałbym w Mafię od piątku a tak ... poczekam.

 

A może nawet za tydzień lub dwa zagram bo kumpel kupuje ;]. Myślisz, że mnie ściska jak czytam Wasze komentarze/opinie. Popiół ściska i to bardzooooooooooooooooo ale mam takiego nerwa na 2k za zwalony port, że aż "biednej" Mafii którą pewnie zachwycę się obrywa się.

 

;]

 

PS. drugi dodatek 7 września :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...