Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyrol, a ty masz w końcu wersję na klocka tak ? Jak oprawa w stosunku do dema na PS3 ? Bo też się czaje na wersje klockową (pożyczę od ziomka).

 

 

Ciężko stwierdzić, bo demo działo się w scenerii letniej i tam od razu został wyłapany brak roślinności, natomiast finalnie jest jak na E3 w trakcie zimy.

 

Tearing w zamkniętych pomieszczeniach nadal jest, ale nie tak częsty, animacja też jest bardziej płynna.

 

Celownik wiadomo, jak w jedynce. :]

Odnośnik do komentarza
A co z walką wręcz, w demie bardzo mi się podobała, więc bardzo mnie zdziwiło jak w jednej recenzji napisali że jest nudna WTF? i słabo wykonanA co z walką wręcz, w demie bardzo mi się podobała, więc bardzo mnie zdziwiło jak w jednej recenzji napisali że jest nudna WTF? i słabo wykonan

 

 

walka wręcz ma jeden duzy minus, ciągłe wciskanie przycisku uniku, a mogli to lepiej rozwiązać, tak aby przycisk uniku trzeba było wcisnąć w pewnym momencie, bo to jest zbyt proste..

Edytowane przez Nitrom
Odnośnik do komentarza

Czas na moje wrażenia. Jak się dosiałem to łyknąłem od razu 9 chapterów. Po demie miałem mieszane odczucia, ale pełna wersja mnie oczarowała! KLIMAT, misje i fabuła no poprostu coś pięknego, majstersztyk, nie ma drugiej takiej gry! Tego się poprostu nie da opisać to trzeba zobaczyć na własne oczy delektując się powoli każdym smaczkiem w grze. Miasto zimą wygląda naprawdę obłędnie i takie GTA IV graficznie to się przy tym chowa. Grafika w pomieszczeniach też bardzo dobra, a na cut scenkach to już w ogóle mistrzostwo świata jak to wszystko wygląda. Potem dotarłem do scenerii bodajże wiosennej i też wyglądało to dosyć dobrze, po przeskoku z zimy czułem się jakbym grał w nową grę, zmieniły się czasy, fury i cała kolorystyka. W lecie niestety nie wygląda już to za dobrze (patrz demo). Gra potrafi przyciąć podczas jazdy na 1-2 sekundy, no ale można to jakoś przeżyć. Momentami teksty i humor miażdżą, tak samo jak niektóre mega klimatyczne kawałki sączące się z radia. Mam 43% i 7,5h na liczniku (wydaje mi się, że jest to czas podany bez cut scenek), więc gra zapewne pęknie w ok. 10h.

 

A na deser zostawiłem Wam news dnia - w pełnej wersji na Xboxa nie ma trawy!!! oO Myślałem, że takie rzeczy to tylko w erze, ale się (pipi) grubo przejechałem, a najlepsze jest to, że jak pierwszy raz wyszedłem z domu i była już zieleń na dworze (skończyła się zima) to na jednym trawniku była normalnie elegancka trawka (obok już jej nie było - wyglądało to identycznie jak na PS3, pomyślałem, że może skosili :P), ale potem jeżdżąc po mieście już jej nigdzie nie dostrzegłem, nawet w tym miejscu, w którym ją widziałem za pierwszym razem przed domem. No jak dla mnie SKANDAL! Dobrze, że chociaż żywopłoty i drzewa wyglądają ładnie.

 

Słupek - człowieku wciągaj tą grę bez zastanowienia, zdecydowanie warta jest tych 216zł. Im więcej osób kupi tym większa szansa na trzecią część! Polecam zdecydowanie, nie wiem jak nazwać ludzi, którzy oceniają ten tytuł na "7", gra zasługuje minimum na 8+, a myślę, że i 9 też można dać.

Odnośnik do komentarza

Ta gra szybko straci cene,nie ma multi więc bez sensu jest ją teraz kupować.

 

Fakt.Szybciej niż mogłoby sie wydawać tym bardziej że nie jest zbytnio rozpiesczana pod względem ocen w recenzjach wystarczy już że sie z frajerowałem z Mass Effectem 2

 

News miesiąca, na X360 TEŻ nie ma trawy :turned:

Sierpień jest przecież miesiącem plonów

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...