Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowisko 2K w sprawie dodatków do polskiej wersji Mafii II na PS3 ;)

 

W kwestii ekskluzywnego DLC dla Mafia II na Playstation 3 głos zabrało 2K Games. W oświadczeniu czytamy, iż "wszyscy pracownicy zaangażowani w proces produkcyjny Mafia II są bardzo podekscytowani, gdyż mogą dostarczyć wersje zlokalizowane gry na rynkach polskim, rosyjskim i czeskim. Jimmy's Betrayal i inne DLC będą dostępne w wersjach zlokalizowanych na wszystkie platformy w dalszej części 2010 roku."
Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Śmieszna sprawa z tymi dodatkami DLC (tymi za preorder w niektórych sklepach, gram na PC) bo ja grając w pełną wersję na ulicy prawie nie spotkałem tych samochodzików (8 ich dokładnie jest) a jak chciałem je poszukać po kampanii to nie mogę bo mam napisy końcowe więc ogólnie jest śmiesznie...

 

Czekam na jakieś SENSOWNE DLC z free roamingiem bo to co jest teraz... szkoda słów

 

PS: Nie ma to jak możliwość posiadania każdego wozu z ulicy za 100$ (jak nas przyłapie policja) bo nawet jak ukradniemy radiowóz możemy dać łapówkę 100$ i pojechać dalej.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie cen już spadają, na przykładowym iXie 160 zeta w folii a używki od 50 już na licytacji.Tak jak spodziewałem, bardzo szybko leci w dół :thumbsup:

 

:O to samo obstawiałem ale cholera NIE TAK SZYBKO ;].

 

W takim tempie spokojnie w październiku za stówki będą używki, ekstra ;].

A wersje na PS3 to chyba jeszcze szybciej powinny tanieć.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że po tego typu produkcji nie spodziewałem się błędów, które uniemożliwiają dalszą rozgrywkę! No poprostu jestem w mega du-pie i nie wiem co mam zrobić z tym fantem, (pipi)ałem się z tym wczoraj chyba z 2h, aż w końcu odpaliłem na YT filmik, żeby zobaczyć czy ja czasem czegoś źle nie robię... Chodzi o 14 chapter, który jest bardzo długi (można powiedzieć, że składa się z kilku misji) i bardzo trudny jak się gra na hardzie, jestem już w jego końcowym etapie -

na budowie

i Joe w ogóle nie ogarnia o co chodzi i stoi jak ta pała gdzieś na początku i nic kompletnie nie robi, a powinien iść ze mną i mi pomagać, jest tak zglitchowany, że jak wejdę na niego to on "płynie" do przodu tak nienaturalnie... No poprostu jestem załamany i nie wiem co mam zrobić, próbowałem powtarzać kilkanaście razy misję (nie można całej od początku, tylko od ostatniego checkpointa) i nic to nie dawało. Wyłączyłem i włączyłem grę i też to samo. Mógłby ktoś kto przeszedł grę powiedzieć mi jak to wygląda jak się wybierze z menu głównego dany chapter, można z tego chaptera wybrać poszczególne misje/checkpointy jeżeli ten chapter jest długi czy trzeba caluteńki od początku przechodzić?

Dodam jeszcze, że bodajże w 10 chapterze też miałem irytujący błąd, miałem powrócić do domu i położyć się spać, ale coś się z(pipi)ało i nie pokazywała się opcja "idź spać", latałem jak głupi, kombinowałem, aż w końcu po dłuższym czasie jak wróciłem to udało mi się ululać Vito...

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że po tego typu produkcji nie spodziewałem się błędów, które uniemożliwiają dalszą rozgrywkę! No poprostu jestem w mega du-pie i nie wiem co mam zrobić z tym fantem, (pipi)ałem się z tym wczoraj chyba z 2h, aż w końcu odpaliłem na YT filmik, żeby zobaczyć czy ja czasem czegoś źle nie robię... Chodzi o 14 chapter, który jest bardzo długi (można powiedzieć, że składa się z kilku misji) i bardzo trudny jak się gra na hardzie, jestem już w jego końcowym etapie -

na budowie

i Joe w ogóle nie ogarnia o co chodzi i stoi jak ta pała gdzieś na początku i nic kompletnie nie robi, a powinien iść ze mną i mi pomagać, jest tak zglitchowany, że jak wejdę na niego to on "płynie" do przodu tak nienaturalnie... No poprostu jestem załamany i nie wiem co mam zrobić, próbowałem powtarzać kilkanaście razy misję (nie można całej od początku, tylko od ostatniego checkpointa) i nic to nie dawało. Wyłączyłem i włączyłem grę i też to samo. Mógłby ktoś kto przeszedł grę powiedzieć mi jak to wygląda jak się wybierze z menu głównego dany chapter, można z tego chaptera wybrać poszczególne misje/checkpointy jeżeli ten chapter jest długi czy trzeba caluteńki od początku przechodzić?

Dodam jeszcze, że bodajże w 10 chapterze też miałem irytujący błąd, miałem powrócić do domu i położyć się spać, ale coś się z(pipi)ało i nie pokazywała się opcja "idź spać", latałem jak głupi, kombinowałem, aż w końcu po dłuższym czasie jak wróciłem to udało mi się ululać Vito...

 

Normalnie aż ślinka leci <_< , dojdzie do tego że jakikolwiek zakup puszcze jednak w zapomnienie :diablo:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

12 chapów zaliczone. Z tego co tu niektórzy piszą, do końca zostało już niewiele. Na ten moment gra bez przerwy trzyma wysoki poziom, a oprawa dźwiękowa jest najlepsza jaką słyszałem od dawna. Jest to godna kontynuacja pierwszej części i już śmiało mogę stwierdzić, że może GTA jest bardziej rozbudowane, ale Mafii trybem fabularnym i poziomem zadań do pięt nie dorasta.

Odnośnik do komentarza

Ale jaja ludzie...takiego smaczku nikt się chyba nie spodziewał ....masakra normalnie :):blink:

 

 

Kto zabił Angelo na końcu pierwszej części? Vito z Joe ;]

 

 

Końcówka gry jest naprawdę świetna....

 

 

Wpierw zmasakrowanie Henrego przez chino z(pipi)ów a teraz to :]

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Wcześniej dużo jeździłem po Mafii, ale teraz muszę ją troszeczkę pochwalić. Bawiłem się wczoraj samochodami z DLC i muszę powiedzieć, że bardzo dobra robota. Fajnie wyglądają i prawdopodobnie są to samochody wycięte z gry i wstawione potem jako dodatek do pre orderów co niektórym może się nie podobać. Faktycznie szkoda, że w całej grze jest tak mało pojazdów bo gdyby było ich troszkę więcej oraz "otwarli" miasto po skończeniu fabuły + jakieś nawet popierdółkowate (ale zawsze jakieś) misje poboczne czy dodatkowe zadania to gra mogłaby starczyć nawet na 2 razy dłużej... Jestem przeciwnikiem płatnych dodatków do gier, ale teraz aż sam proszę żeby wydali coś w czym będzie można bez ograniczeń pozwiedzać miasto bo z tym zawalili na całego.

 

A tu udokumentowany rekord :)

 

 

lolyi.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Słupek zwroty akcji są i ogólnie dobrze gra trzyma w napięciu, aż się chce zaliczać misje za misją, by zobaczyć co będzie dalej. Czy są lepsze? Chyba nie, ale i tak jest bardzo dobrze. Zdecydowanie warto zagrać.

 

Co do zakończenia to nie wiem, bo jeszcze gry nie skończyłem i też się trochę boję, że może mi zepsuć dotychczasową dobrą opinię.

Odnośnik do komentarza

Gierka zaliczona, zakończenie jednak trochę wkurzające, bo kończy się jak by wycieli końcówkę gry. Miasto otwarte tak naprawdę w ogóle nie wykorzystuje potencjału, niby se możemy miedzy misjami pojeździć ale po co? Intensywność rozgrywki jest świetna, chyba w żadnej grze tak bardzo nie umiałem się doczekać co będzie w następnym rozdziale. Niby to że gra jest liniowa uwydatnia jej intensywność i tworzy świetną fabułę, choć w kilku miejscach chciało by się postąpić inaczej. Zwroty akcji są zaskakujące i liczne. W czasie gry pomyślałem sobie, mogliby zrobić tę grę lub chociaż niektóre misje w kooperacji to byłoby coś pięknego, rozwalać gnoi z thompsona razem z kumplem/bratem.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona. Miałem jakieś 17h z hakiem na liczniku po przejściu, ale trzeba odjąć jakieś 2,5h na te "kwiatki", które mi się przytrafiły, czyli wychodzi, że jakieś 15h na hardzie przechodziłem. Zakończenie mnie rozczarowało, zero jakiegoś uderzenia czy coś w tym stylu, niektóre zwroty akcji w tej grze bardziej miażdżyły niż samo zakończenie, ewidentnie zrobili to w ten sposób, że albo będzie DLC albo Mafia III. Jeszcze mi zostało 21 playboyów do znalezienia i 159 listów gończych i będzie calaczek :D Polecam niezdecydowanym, ode mnie 9/10.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem 13 chapa i jak na razie mam dość.

 

Jest tam chyba jedna z najlepszych scen jakie w ogóle widziałem w grach. Określić ją można tylko i wyłącznie mianem MASAKRA!

pocięty Henry tasakami przez skośnookich i ta końcówka, gdy widzimy jak typ już "schodzi" gdzie słyszy coraz bardziej niewyraźnie dźwięki, ciekawe czy rzeczywiście współpracował z policją

Normalnie geniusz, chyba nawet lepszy od zakończenia jedynki.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem 13 chapa i jak na razie mam dość.

 

Jest tam chyba jedna z najlepszych scen jakie w ogóle widziałem w grach. Określić ją można tylko i wyłącznie mianem MASAKRA!

pocięty Henry tasakami przez skośnookich i ta końcówka, gdy widzimy jak typ już "schodzi" gdzie słyszy coraz bardziej niewyraźnie dźwięki, ciekawe czy rzeczywiście współpracował z policją

Normalnie geniusz, chyba nawet lepszy od zakończenia jedynki.

 

Dokładnie...świetna scena...

aż żal kolesia się zrobiło ;/

Później będzie IMO nie gorszy moment ;) Wielki smaczek dla osób które grały w jedynkę :)

 

Odnośnie tego z policją...

tak był kretem ;]

 

 

Ja grę już skończyłem i co do zakończenia...albo DLC albo kontynuacja w trójce ;]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

a rozpędził ktoś samochód do 30 mil i utrzymał to przez 5 min? chore troche

 

Prosty pucharek...weź jakieś nie za szybkie auto i wjedź na autostradę. Daj sobie ogranicznik prędkości i jedź dopóki ci nie wypadnie ;) NIE TRZEBA CAŁY CZAS RÓWNO UTRZYMYWAĆ 30 MIL NA GODZINĘ MOŻE BYĆ WYŻSZA PRĘDKOŚĆ ;)

 

Mi zostały 3 pucharki i platyna;] Niestety 2 z nich dotyczą zbieractwa ,którego nie za bardzo lubię ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...