Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nikt nie zauważył, ale jak się weźmie roczny plan Humble Monthly to dostaje się $20 do portfela dodatkowo. Dodać do tego fakt, że oszczędza się $12 na przestrzeni roku i wychodzi całkiem spoko oferta. Tylko na początku trochę zaboli, bo to jednak ponad cztery stówy są.

Promocja trwa od dzisiaj do 12.11.

I to właściwie prawie 500 zł, a nie ponad 400 zł xd

Odnośnik do komentarza

No tez wolalem poprzedni layout, pewnie przez to ze sie przyzwyczailem. Ciagle zastanawiam sie nad tym monthly, kusza tymi 20$ w portfelu, ale to tez moze byc pulapka ze syfy beda dawac...chociaz ja od roku mysle ze "no pulapka syfy beda" a czasem naprawde niezle sztosy za te 45zl wrzucaja.

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś się zastanawiał ciągle dlaczego nie kupuje się z Kinguina:

 

http://zarkonnen.com/igs_steam_keys

 

W skrócie: Indie Game Stand po upadku zatrzymało sobie niesprzedane klucze dostarczone przez developera (za które płacą dopiero po sprzedaży danego klucza) i teraz te klucze zaczęły być sprzedawane na Kinguinie.

Odnośnik do komentarza

Przecież to wiadomo nie od dzisiaj. Na tych stronach są klucze kupione kradzionymi kartami i z innych równie legalnych źródeł. Każdy kto tam kupuje, o ile nie jest skończonym idiotą, to wie że działa na szkodę twórców i wspiera złodziei. No chyba że kupuje gry EA ;-)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, ale pojawiają się w społeczności PC nowe osoby i niektórzy o tym nie wiedzą. Zbliża się dodatkowo forumowy mikołajek, więc zawsze jest dobra okazja by przypomnieć ludziom o tych złodziejach.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Velius napisał:

Podobno najlepiej kupowac na Humble Store, jesli dev ma dostac duzo hajsu za sprzedaz, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Też tak słyszałem i tak staram się robić, dlatego np. Factorio brałem z Humble Store. Tak samo Dead Cells jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...