Skocz do zawartości

Assassin's Creed 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

po 2ce, Brotherhood i Revelations tylko nieliczni chyba sie ta gra nie znudzili. Podejrzewalem, ze w 3ce nie za wiele sie zmieni i podobno dostalismy po raz kolejny prawie te same nudne misje, bez zadnego skradania.

a na jakiej podstawie w trójce oczekiwałeś skradanki? Ktoś to obiecywał, było we wcześniejszych częściach czy coś ci się uroiło, że to jest charakterystyka serii? Dokładnie schemat rozgrywki jest taki sam jak w poprzednich częściach i raczej nikt poważny nie oczekiwał/obiecywał, że będzie inaczej. Na tym to polega i nie ma co płakać, że cytryna jest kwaśna.

 

Wracając do tematu - wsiąknąłem w klimat (chociaż wolę renesans i średniowiecze). Gra ma swój urok, z bitew na morzu cieszę się jak dziecko. Bawię się z rozbudowy domostwa, łykam fakty z wojny niepodległościowej. Jak we wcześniejszych seriach, proste misje z zabójstwami, trochę zręcznościówki i zbieractwa. Bardzo istotne jest pokazanie, że templariusze to nie tylko samo zło a assassyni odwieczne dobro ale każdy z nich ma jakiś interes do ugrania.

Nie jest to najlepsza część ale fani assassyna (do których się zaliczam) mogą być usatysfakcjonowani.

Odnośnik do komentarza
Bardzo istotne jest pokazanie, że templariusze to nie tylko samo zło a assassyni odwieczne dobro ale każdy z nich ma jakiś interes do ugrania.

 

Właśnie, bardzo dobrą kwestię poruszasz. Szarość fabuły i jej podejmowanych decyzji. Nic nie jest czarno-białe, a my po każdym kolejnym morderstwie mamy moralniaka, że nie tak powinno było się to potoczyć.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy odnośnie zakończenia:

 

 

Ukończyłem 12 sekwencję, wróciłem do teraźniejszości. Pogadałem ze wszystkimi i nic się nie dzieje. Do Animusa wrócić się nie da. Na Youtubie w Walkthrough pokazuje że wszyscy idą w kierunku tej jakby głównej ściany i następnie jest filmik. U mnie takiego czegoś nie ma. Trzeba coś jeszcze zrobić wcześniej? Da się później wrócić do Animusa żeby dokończyć misje poboczne (taki Kampania +)?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie to zbyt mało usprawnień i nowatorstwa w tej nowej części Assassin's Creed. Gra się fajnie, czerpie się miód z parcia naprzód z fabułą, ale to wciąż tak zwane "been there, done that"... Za dużo pierdół dookoła, a za mało własciwej gry. Lepiej Ubi wypadło w tym roku z Far Cry'em 3. Chociaż to może inna filia ich studia robiła, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...