No! To teraz Kevin na Polsacie, nayebany stary wróci z kotłowni, kłótnia przy stole o POPiS i można kończyć wigilię.
Tradycyjnie wigilijne życzenia:
Wszystkiego OLEDowego starsi panowie (30+)!
W co dziś gracie?
To co jutro robią te 30 letnie konie..? Zamiast z mamą jeść kolację wigilijną to skitrani w swojej norze w pokoju przed ekranem kineskopu w co będziecie grać? Pływa w wannie karp?
Resident Evil na Gamecubie? Złoty Standard remake'ów
No to (X)Klops
Ale dziś w nocy będą bomby... RE9, MGS1 Remake, Bloodborne 2, Crash 5, Half Life 3
Chłopcy - odpaliłem wczoraj Resident Evil Remaster na gamecubie... Ja jebe jaki tam jest HDR Path Racing
Tylko 4K brak. I PSSR. Ale nie narzekam
Jakiż klimacik ma to arcydzieło gamingu...
Gry z zimowym/świątecznym klimatem? Mogą być retro (ps1 etc)