Dziś Extrimek Boży do mnie dotrze wersja PlayStation Wspaniałe oczywiście Edycja Limitowana.
Gatunek z największa wścieklizną?
Gracze (wg PPE)
![]()
Graczdari, po TYSIĄC
kroć czekamy...
Biorę po pińcet od każdego forumowicza, Graczdari 1000 i słucham Państwa!
Na majówkę polecam combo: szwagry, śląska, karczek w przyprawach, Szarak, CTR, Tekken 3, TV CRT, trochę piwka.
Człowiek wie, że żyje.
Dokładnie.
Panowie pod te święta
Wszystkiego

Oby wszystkim się wiodło, w zdrowiu i szczęściu, reszta sama przyjdzie!
Świetnie to wygląda na tym pissar 2, faktycznie, czysty obraz, piękna roślinność, zero ziarna. Polecam.

Oj ależ będą te horrorki (RE9, FF2R, SH1R) wyglądały na nowych OLEDach LG (G6, C6H) z 13-bitowym przetwarzaniem luminancji przez nowy procesor... Żegnaj banding ![]()
Shattered Memories czy Origins?
Zapraszam do dyskusji.
Słupek
do mnie też!