30 paro letnie konie się podniecają haptyką w gierce o robocikach... Se cycka prawdziwej aLOHY dotknijcie będziecie mieć haptykę...
I co? I widzieli? A mówili, tak śmiali się a tu proszę jaka różnica... "Night and day". PSSR
A więc tak: wpada 2 kumpli i szwagier i będzie grane: na PSX w Mortal Kombat Trilogy, Quake 2 (na 4 na split screenie), NBALive 2000 na 4, Crash Bash. Potem odpalamy Dramcasta i Mortal Kombat Gold (wersja na czerwonej płycie). Do tego 2 kegi 5l piwa i pizza.
Jak dobrze pielęgnować hobby
Kominek? Jest
OLED? Jest
Prosiak? Będzie.
Gotowy na jesienne wieczory
Czyli w Sony będą się teraz modlić żeby ktoś kupił prosiaka? PrayStation.
3400 i pękły dupy.
"Hobbyści"...
OLED+ambilight+Astro
This is for the Players
Przyszły rok: TV OLED 240 Hz i 5PRO. Będzie
Panowie wrzesień się zaczął, rodzice zadowoleni w końcu wyślą pociechy do szkół i przedszkoli a gracze, w związku z szybciej zapadająca nocą, na swoich OLEDach zasiądą do zagrywania w klimatyczne gry... A jak dobrze wiecie, w październiku wleci Silencik Boży Drugi
Ale najpierw proszę zajść do kościoła, gdyż jak mawia Pan Adamek: "Król jest jeden - Jezus Chrystus"
Koniec sierpnia, upały. Co robią 30+ stare konie z forumka? Zasłaniają nory i odpalają małpy. XDDDDD
Jak to brzmi
. Żeby jeszcze na OLEDzie...