Jak kawa to tylko świeżo zmielona z ekspresu Jura... Jak grać to tylko na PlayStation na OLEDzie. Rozumiecie analogię?
A gdzie ten Rezidencio?
To kiedy ta zapowiedź RE9/0/CV?
Niedługo mecze... Chyba nie będziecie oglądać ich na smużących LCD z wypranymi kolorami? Zalecam do tego i do grania 2nd gen. MLA OLED.
BEKA Z TYPA. Czekam.
Skoro dziś Boże Ciało... To może firma SONY pokaże jakieś boskie gry... Lub może boski sprzęt (PRO)...
Dziś #teamDUSZA - Code Veronica na SEGA Dreamcast
Aż sobie przygotowałem na weekend Code Veronica X z importu na SEGA Dreamcast.
#teamDusza
Na koniec tej pięknej majóweczki zalączę sobie Szaraczka podłączonego kablem RGB do telewizora CRT marki SONY i włożę do napędu grę p.t. Resident Evil 2.
Deusz Deusz
Kosmadeusz...
SEFIROT!!!
TUDUDUDUUUMMMM
SEFIROT!!!
Protony wgrane?
Rolety pozasłaniane?
No! To można zaczynać majówkę...