30 parę lat i zamiast życia na kredycie (na dom), dwójką dzieci i suvem w garażu to jakieś gierki gdzie hipki gonią z szablami i zabijają potworki? WOW! Doceniam!
Tylko OLED. Nie ma grania na nie na OLEDzie. To wbrew logice. Koniec.
Mówisz: konsola - myślisz PlayStation. Mówisz: ale cudowna jakość, bez porównania do niczego innego co wcześniej widziałem na LCD led - myślisz OLED. KMWTW
Dziś będę grał na LCD.
Świeżo wyciskany sok z wyciskarki Kuvings za ponad 2k i 12 letni Singleton. Tak jestem przygotowany na dzisiejszą porażkę milionerów orłów. A wy co? Tatra z promocji z Biedronki?
Ależ wczoraj pod kołderką było grane w Alone in the Dark The New Nightmare na emu PSX. Stare gierki na OLEDzie
Zmapowalem też sobie przyciski i latarkę ustawiłem pod prawy analog. Jak przejdę biorę się za legendarną klasykę część 1. W wersji Directors Cut. Ale nie dual shock - tam soundtrack to śmiech też na sali.
Dziś Analek pod kołderką...
W sensie na OLEDzie i to ten prawilny "The new nightmare" z PS1.
Kudemą kudemą, dzisiaj wieczór z Plejstejszą.
Dziś będzie grane pod kołderką na OLEDziku w oryg. RE2, Tomba! i Crash 3.
To jest życie!