Na którą do kościoła?
Nie mogę się doczekać, jak odpalę swoje PS5 PRO z procesorem od AMD z MACHINE LEARNING podłączone do najnowszego OLEDA LG G4 aby po pół godzinki wrócić do Szaraka podłączonego do CRT Sony Trinitron
Bo dusza jest najważniejsza.
Handheld SONY?
Dobra! Ale tylko z ekranem OLED!
A finał Manchester bayern w ''99 pamiętają? Ehhhh byli czasy... nie zapomnę ich nigdy !
W nocy trailerek Finala 7, silencio dwójki... Który to mamy rok, przypomnijcie..?
In my restless dreams
I see that town...
A wy co 3 bomby za to samo w 4K?
Contra wersja JAP. ze spolszczonym intro ze szwagrem w coopie a potem Kirby super star. A u Was jak niedziela? P.S. do kościoła idę na 16:30.
Wczorajssy wieczór sponsorował OLEDca na nim w przepięknych barwach zapodana Koudelka z Szaraka.
