Dziś będę grał w grę ! Jakiś japoński rpg z hipkiem z wielką głową. A wy co? Celeeeebrate a jutro kac i spanie do 11? Miejcie Wy proszę rigcz.
Wszystkiego OLEDowego w Nowym Roku!
Także na jutro do telewizji Polsat: catering zamówiony, 12 letni Singleton kupiony, goście zaproszeni gry przygotowane i uwaga!: Contra wersja JAP., CTR, CRASH BASH, MICRO MACHINES V3, Tekken 3, Turtles (SNES) i wszystkie nowości na next geny... I ja już wiem, że sylwester samotnie spędzą ten PS5 i seriesX...
Code Vernica X jakieś istotne różnice na Dreamcasta w porównaniu do "zwykłej" wersji, czy odpuścić?
Wieczorkiem ze szwagrem przy szklaneczce 12-letniego Singletona, z odpalonym Gran Turismo 1 w 50 FPS i w 4k oraz Tekkenem 3 (a Wy co 8ka za 3 i pół bomby?) powspominamy ten wspaniały 2023 rok...
Nawzajem. Wszystkiego OLEDowego.
najlepsze platformówki w coopie? Nes/SNES/PSX?
No i co chłopcy była ta premia świąteczna od prywaciarza Janusza czy czeka dzień przed świętami by wręczyć te 4 stówki?
Wtorek. 15. Na OLEDZIE.
Co kupiliśta w murzyński piątek?