Dziś będzie grane w Fear Effect. Zupa toll gra
Crash 2, 3, Spyro czy Klonoa...
Jakie RELAKSUJĄCE gry polecacie na PS1 i nie tylko..?
Tylko nie mówta, że za pasem 24'' rok Pański, a wy grata na telewizorach innych niż OLED...
Für Deutschland
Kakałko, kapcioszki, szlafroczek, kominek, OLEDzik, w ręku padzik od SCPH-7502...
Idealna sobota istnieje...
To jest dobry dzień na odpalenie Silent Hill i zrobienia sobie dobrze klimatem. Ofkoz po rodzinnym spacerze.
W Residenta (na Szaraku) sobie gram...
Fajna to gra mówię Wam...
Nemezisek goni mnie...
A ja go nie boję się...
Idealny dzień na garbienie się przed telewizorkiem OLED. Dziś Medievil i Prezydent Debil 3: Nemesis. A wy co?
A wiecie Panowie, że można grać prawilnie w Resident Evil 1.5 i je całe przejść? Ponoć całkiem dobrze wyszło chłopcom którzy się tym zajęli...Dziś zaczynam... W tym wypadku oczywiście że na emulatorze z PC, który to jest podłączony do wyświetlacza w boskiej technologii OLED.