Dziś w norze na split screenie króluje CTR i Quake 2 (PSX). A Wy co? Wakajki, Chorwacja, Turcja i zdjęcia na rolce na Fejsie z nutą hej hej hej i'm on vacation...? Nawet mi was nie żal...
Dziś weekend to na luzie: Klonoa:DtP, Crash Team Racing a na deser Wipeout XL. Oczywiście combo Teufel+OLED
Co dzisiaj chłopcy: Alone in The Dark: TNN na Dreamcasta czy Micro Machines V3 na Szaraka?
Ogrywane na OLEDzie ale to już wiecie.
Polska gurom!
Dziś Mortal Kombat Trilogy na zmianę ze Street fighter Alpha 3 na PSX. A Wy co? Tekken 8, SF6 po dwie rundki i koniec. Bo nuda.
Aha - oczywiście na OLEDzie.
A aferę z ALochą w komiksie z gazetki z chińskimi gierkami dla dzieci pamietajo?
12 teraflopow z USA ale co z tego, skoro lepsze doznania i pieprz daje anbernic z Chin?
Harvest Moon Back to Nature po Polsku na OLEDzie do 3 w nocy? Można, jeszcze jak! Przecież rano do pracy stają pracownicy.
Jak to gdzie? Na Winter Quebec Festival!
Na nadchodzący tydzień w kołhozie życzę forumowiczom wszystkiego OLEDowego!