Bizariusz
Stare chłopy po 30, a się jarają jak chińczycy w grze jeżdżą na kurczokach... Jest to normalne..?
QD-OLED, zestaw Teufel z ampli, zimny Miłosław chmielowy, konsola z retro gierkami. Można lepiej?
30 fps w nowym finalku? Ale w czym problem? Wystarczy kupić OLED Samsung S95B/C i włączyć upłynniacz w trybie Game Motion Plus i gramy w 60 fps. Czego nie rozumiecie?
Dziś jakąś konferencja "lato" czy coś, nieważne. Ważne, że oglądane będzie na OLEDzie z systemem audio marki Teufel.
https://teufelaudio.pl/ultima-40-surround-denon-x2800h-dab-51-set-107000519?v=107000520
Czy to wystarczy na początek żeby jako tako było co słychać? Zamówiłem o się cykam
To co będą bomby?
Hipek w rajtuzach skacze w 720p na ekranie i to ma być to goty, którym się podniecają 30+ forumowicze?
W gierki będą grać zasłonięci za roletą w pokoju, zamiast stać w mrzawce przy grillu i łopatce z biedronki za 11,99 i piwerku marki Tyskie jak prawdziwy Polak.
Biedronka odwiedzona? Kupione 24 piwa na grila?