A wy co? Spokój, bez dzieci, domek lub pokoik posprzątany, lekki kacyk i chińskie gierki do oporu?
Ehhh troszkę zazdro no ale kto tą szkankę wody na starość poda?
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
A wy co? Spokój, bez dzieci, domek lub pokoik posprzątany, lekki kacyk i chińskie gierki do oporu?
Ehhh troszkę zazdro no ale kto tą szkankę wody na starość poda?
Przygotujcie się
Do boju bolzgoooo nie zginiesz nigdy!
Wiara przenosi góry! Jedziemy z kalifatem!
A pamiętacie...
STANDING
O 21:37 nasi strzelą zwycięskiego gola!
Ależ ten next-gen Wiedźminek wjedzie na OLEDzie
A wy co hamerykańskie korposzczurki dziś za biurkiem w swoim boxie?
Przypominam że jutro poniedziałek więc dla niektórych to ciężkie 8h przed komputerkiem i forumkiem ehhhhh
Pamiętacie Deszczclub?
W co gracie i co oglądacie, co polecacie? w niekatolickie dzisiejsze święto?