Jakiś psychol z papierową reklamówka na głowie i piłą mechaniczną biega po wsi w gierce, a 30-parolatkowie się tym podniecają. Dobre.
Telewizorki do chińskich gierek za 10koła kupują, a jak prezes obiecywał, że będziemy drugą Japonią - to się z niego śmiali...
Ależ ten Sajlent będzie wyglądał na OLEDzie
Do kościółka, rosołek, drugie danie i chińskie gry dla dzieci do nocy... Ehhh kiedyś to było
Cześć tu srenergiik
384
Za rok wjedzie 77'' QD-OLED. A wy co? 55'' LCD z krawędziowym podświetleniem 60Hz?
Extrimek z GOAT forumka na okładce zakupiony, czekał na mnie ostatni w cieszyńskim Kolporterze wśród setki Czechów kupujących heetsy po taniości. Pani z uśmiechem i namaszczeniem skasowała kod EAN po czym wręczyłem 2 dyszki i dorzuciłem kolejne w ramach napiwku bo tony nostalgii zobowiązują. Teraz czas na wieczorek, szklankę z burbonem okraszoną dębowym dymem, odgłos palonego drewna z kominka i powoli delektować się tekstem magazynu który kształtuje pokolenia.
Ale że babą w GTA??!!??!!??!!