Hotel nad samiutkim morzem w Międzyzdrojach za 12,5 klocka na tydzień. A wy co? Spocone ręce na padzie i bokserki Uomo?
Gdzie w internecie chłopy w poważnym wieku podniecali by się gierką z Pegazusa jak żółwie chodzą z kijkami i zabijają inne hipki, no gdzie?
3 i pół bomby za grę sprzed 2 generacji. This is for the P(f)rajers
Ależ zapowiada się wspaniały czas dla fanów horrorów - Alanek dwójka, protokół kalisto, rimejk czwóreczi. Chyba nie muszę pisać, że zalecam ogrywanie tych sztosów na odbiorniku OLED. Chyba nie zrobisz sobie krzywdy i odejmiesz ponad połowę immersji i j a k o ś c i grając na LCD czy tam qled...
Już w filmie Seksmisja z 84'' wiedzieli, że OLED król cyt.: "Ciemność! Widzę ciemność. Ciemność widzę..."
Stare konie grubo po 30ce, a będą zakładać w domach hełm, żeby poskakać lochą wśród robotów-żyraf
Piramidhead
Lubię grać w gry dla dzieci i oglądać filmy, więc mam telewizor OLED. Lubię pić kawę, więc mam ekspres szwajcarskiej firmy Jura. Czego nie rozumiesz?
Także będzie ten sajlent, KMWTW. Że go robi bluber to też co niektórzy czuli w kościach a inni - w i e d z i e l i.
Ja i np. Sz. P. Rysław - już trzewiej..
Będzie gwałtowny proces utleniania łatwopalnych gazów pochodzących z materiału palnego. Tyle Wam powiem. EOT
To kiedy Sigma i Pi na Xboxie?