Cheryl? Is that Cheryl!?
In my restless dreams, I see that town.
Czaicie nie mieć telewizora oled w 2022 roku? Poyebana akcja!
Xboxowych Świąt
Wszystkiego OLEDowego!
NO OLED. NO GAME.
FSB HiS?
Ohhh Elden Ring....
Konie przed 40 i jedyny problem to żeby hipek z wąsem zebrał wszystkie gwiazdki w telewizorze... Co wy po sobie zostawicie, pucharki?
30 parę lat i fascynacja jak hipek w telewizorze skacze i strzela do grzybków?
Może jeszcze brak żony, dwójki dzieci i kredytu na 40 lat na dom, aby móc zrobić sobie hehe grilla na "swoim"?
Także tak...